?????? ?? ??...?????? ? ????????... :zbunjen  :(  :(  :(

???? ??????

Dzajo - MARS IZ ZVEZDE!

Ne samo Dzaja, UPRAVA NAPOLJE!!!

Mada, ja se jos uvek nadam da ce najvece pojacanje u narednoj sezoni biti odlazak Dzaje&Bosketa&Co...  :bes

22/05/2004 | Izvor: B92
B92: Muslin blizu odlaska iz Zvezde

Dosada
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Vidis Nikola,taj indijanac sto dolazi iz Kine,je bio u vreme najvece nesrece u Zvezdi,i samo oni ljudi koji su i tada kao i sada dolazili na "svaku" Zvezdinu utakmicu mogu da znaju pod kakvim je on uslovima trenirao Zvezdu.Po 500  (figurativno receneo,naravno) ljudi na sve cetiri tribine je dolazilo na Zvezdine tekme,i Cigani odlicno znaju da je on nikakav trener ali u tako govnavom stanju nikada nije ucenjivao i potcenjivao nikoga...
E,sad,dok ne postujes SVOJE u kuci,ne mozes ni druge...tako,da je Muslin morao da svoj autoritet,zelje,i "osecanja",najpre u svojoj kuci iskaze,pa tek onda da izlazi u medije,koji uistinu pumpaju citavu stvar,pa je i pitanje koliko je istina sve sto se pise i prica.
A svi oni koji imaju info iz prve ruke preko BK,Pink-a i ostalih,neka potraze trenera preko sms-a ovih TV,stanica,pa ga mozda i pronadju.
Ne preuvelicavajte,i ne pljujte po ljudima,ciju stranu niste culi...seljacka je to fora.
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Sky, ajde neka neko od 91-ve kada smo uzeli LS napise tacan podatak svih trofeja i ko ih je osvojio. Neka se stave svi rezultati Zvezde pa da vidimo ko ima najvise uspjeha. Bez premca je to Muslin. Ovi drugi ni titulu nisu mogli da uzmu a kamo li da imaju sanse da se plasiraju u LS. Muslin je barem znao titule da uzima i groblje da kasapi a ostali?
Prema tome, ako neko i udje sa Zvezdom u LS to ce ako nista barem biti Muslinova zasluga. A zivi bili pa vidjeli da li je Dzaja drugi Sloba. Kada je posteno kesu odrjesio? Kada je zavrsio projekat sampionske Zvezde i tima za LS? Da mu nije bilo Muslina sa titulama nista ga ne bi spaslo. Samo sto su neki vodeci navijaci nase nam drage Zvezde ocigledno dobro placeni pa biju igrace umjesto Dzaje.
Sramota!!
JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN!!!
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Da se ne ponavljam, sa www.delije.net foruma, mali post o tome da Dzaja nije Zvezda... mislim, za sve one koji su to zaboravili...

I na kraju, zapitajte se, kada ce privatizacija kluba? Cisto da se zna sta je cije? Kuda idu Pare? Kome? Ko sve radi u Zvezdi i sl..


_____


Dzaja&Marketing&Co... ne vidim ko bi te pijavice mogao da istera iz Zvezde, pogotovo ne mi koji pisemo po ovim forumima.. Sada ce pokusati da nam zamaze oci sa Bajevicem a prodace dva tri kljucna igraca bez kojih mozemo da sanjamu CL...  

Nije problem u tome, ko umesto Dzaje, naravno da ima ko. Niko nije NEZAMENLJIV i to treba da shvate pojedini. Meni je veci problem u citavoj prici, gde ce Dzaja nakon Zvezde?  Eto, Muslin ima gde da ode, ali gde ce Dzaja i u koji klub? U kom klubu bi primili naseg genijalca iz Marketinga i ostale likove... to je nas problem. I zato on sedi zabarikadiran u kancelariji, sakriven iza stola i brani fotelju do zadnjeg dana... To je kvaka!

Da bi Dzaja otisao iz Zvezde, akciju bojkota&protesta&organizacije, treba neko da povede i nisam optimista da ce se neko na celo toga staviti... Zato, ostaje nam da budemo u pravu, da nakon nekoliko meseci sve dodje na svoje kada budemo gledali kljucne igrace naseg tima u dresovima drugih klubova i da govorimo to isto sto sada pricamo onima koji misle da Dzaju nema ko da zameni i da je Dzaja zapravo Zvezda.. Isto kao sto smo nekada babama i dedama objasnjavali da Sloba nije Srbija i da nas vodi u propast...

Naravno da necu prestati da pratim Zvezdu kao neki ovde, Dzaja nije Zvezda, da vas podsetim, ali ce mi biti muka nakon svake tekme na kojoj ne bude skandiranja UPRAVA NAPOLJE! Svi znamo zasto...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?????? ?? ???? ??????? ? ????? ????...????????? ?? ?? ????'? ???,??' ?? ???? ??? ??? ?' ??? ???? ????? :D .???????? ?? ?? ???...??????????????,???? ????????  ;pljuga

Meni je braco moja muka vise od ove i svih ovakvih tema u
poslednjih nekoliko godina.Stalno ista prica kojoj ja bar u
neko dogledno vreme ne vidim kraja.
Jedino u sto sam siguran i u cemu potpuno podrzavam
Budu je to da niko nije veci od Zvezde pa ni taj Dzaja.
Kad je privatizacija u pitanja ja bi rekao da je nas klub vec
odavno privatizovan...

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Jesam muzicar...nisam muzicar...jesam!Ovaj... :zbunjen  :o

Quote from: "delije knin"Kad je privatizacija u pitanja ja bi rekao da je nas klub vec
odavno privatizovan...

A,kako planirate da se privatizuje klub,za koji tvrdite da je vec privatizovan?:zbunjen

Ne zelim da komentarisem sve ovde receno,jer bi se neko vec osetio uvredjenim/prozvanim...sta god,ali se slazem sa Sky-propusnice od soma evra,bez organizovanih gostovanja i bez ikakvog kontakta uprave & navijaca!Tu bih volela da vas vidim!
A,onda se kurcite koliko god vam volja...ako vam jos uvek bude do toga!


Postovanje-svima koji ga imaju!
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

DOKLE VISE ?  :(

Onom koji je pratio sta se desavalo poslednjih dana ne treba  neki visok nivo inteligencije da bi shvatio o cemu se radi.  Muki je vrsio pritisak preko medija i objasnio je lepo sta hoce i kakvi su mu ciljevi, za razliku od Dzaje koji je direktan odgovor lepo izbegao. Vise
mu je smetalo to da se Muslin oglasio u medijim a nije spomenuo kakvu Zvezdu on hoce, ocigledno je zadovoljan domacim trofejima :bes

Necu da se mesam u ta prepucavanja a i ne znam nikog od ucesnika licno
ali me zanima da li neko ili neki (mnogi) koji su dobili propusnice za dzabe sad ne smeju da izraze svoje misljenje ili sta??! :nene

Hvala bogu da nisu svi isti pa da se prodaju za sitnis za razliku od drugih. :finger

A videcemo kako ce se ovi drugi koji su dobili i mnogo vise od propusnica izjasniti.

Nemam ti vise sta odgovoriti na ovo pitanje posto je valjda
jasno sta sam mislio da kazem.Ili nekima nije...
Vidi...ja sam 8 godina ziveo u Beogradu i za tih osam
godina nikada mi niko nije platio nijednu kartu za Zvezdine
tekme u bilo kom sportu niti sam se grebao za bilo sta a da
je to besplatno.Ne kurcim se valjda ako hocu da kazem ono
sto mislim.

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Quote from: "Sky"Znas sta je jako zanimljivo-to sto si znao od Bosketa&Dzaje da uzimas propusnice,karte na ler da prodajes ili uzivas sa svojom ekipom na tekmama.Tada se nisi zalio?Da li si se ti ikada radovao ove sezone Zvezdinom uspehu,u bilo kojoj utakmici,bilo kada...i sto samo o parama pricas?!Peres ruke od navijaca,uprave,sve ti smeta a hoces pare...pa,cime si ti to zasluzio?Koja je ovo fora Srle&Pajce (Marsicanin&Kostunica)...nista ne znas a za "sve" se hvatas?
Vise od svega zelim da karta za predstojecu sezonu,kao i propusnice kostaju soma eura,pa ce biti sve manje alavih,koji mnogo pricaju,a nista ne rade.

Nisam imao nameru da odgovaram, ali kada se neko ovako nalupeta u poruci, onda ipak mora da se odgovori...

Radovao sam se uspehu, naravno, tituli koju smo osvojili, kupu takodje, pobedi nad grobljem. Ostaje da se vidi da li cu isto tako da se radujem i naredne sezone... Da se vratimo na propusnice. Na koje mislis? One za basket ili one za fudbal? Imam i jednu i drugu. Obe su kostale po 650 dinara na pocetku sezone. Recimo da sam se iscimao da svima koji su bili zainteresovani, a koji su vezani za CafeWebTeam, da obezbedim istu... Treba da se kajem sto sam je uzeo? Da je nisam uzeo tako, kupovao bih karte kao prosle sezone ili bi sam uzeo propusnicu koja nije vezana za navijace... U cemu je problem? Smatras da nisam trebao da je dobijem? Nisu ti se svidjale fotke koje su radjene na svim tim utakmicama a izmedju ostalog imaju moj potpis?

Uzgred, kupovinom te propusnice pomagao sam finansiranje nase grupe, a ako si imalo upucen/upucena znas kako je sve to funkcionisalo... I jos nesto, kao jedan od tih hiljadu koji su imali pretplatne, nisam uspeo da gledam Rozenburg sa Severa iako sam pratio Zvezdu na mnogim gostovanjima, sto fudbalskim, sto kosarkaskim, kao neko ko je prilicno redovan na tekmama...

Nije mi problem da odvojim koliko god za kartu, zato sto radim i zato sto mi je Zvezda bitna pa mogu/hocu da odvojim sredstva za to. Jedva cekam da propusnica bude 1000 evra, iako je ta cifra toliko smesna da nemam reci, pa ce onda nama Dzaja da kupi Ronalda, kao sto ide u onoj pesmi koja se manje peva po Severu... ("Sve ih prodaj, kupi nam Ronalda....!"  :o

Ne perem ruke od navijaca. Tu ima gomila mojih prijatelja. Perem ruke od Uprave jer mislim da snose odgovornost za stanje u kojem smo danas i u koje cemo tek uci, sa njima na celu.. Cime sam sta zasluzio? Pravo da kritikujem? To treba da se zasluzi? Jel ima neki test? Moram da dozivim neko prosvetljenje da bih imao pravo da kritikujem Dzaju&Co? Mozda i imam jer sam pretprosle sezone na kup utakmici sa Radnickim iz Pirota bio jedan od 200 ljudi na celom stadionu... mozda i zato sto sam jedan od 10 jedinih ljudi iz BG koji su pratili KK u Vrscu... drugim recima, pravi indijanac. :)

A kome sam ja to prodavao karte na ler od Dzaje i kompanije? Bosketa? Ajde da cujemo, nemoj da te je sramota... Otkri i meni nesto sto jos ne znam... jedva cekam da cujem!

I da, ja nista nisam uradio za tribinu, a ti me prosvetli i reci koje su tvoje zasluge za tribinu...

Nije ovde rec o navijacima, ovde je rec o coveku koji je privatizovao klub pre privatizacije, a da pritom nije dao novac, uzima ga od njega konstantno... Da pojasnim lokalnim ljubiteljima Dzaje&Bosketa, jer nema mogucnosti za crtanje pa moramo recima. Bez i jednog ulozenog dinara ili licnog kapitala, kao da mu ga je tata sa Uba ostavio, covek upravlja klubom i otpusta trenera koji je uzeo duplu krunu, prodaje igrace, odlucuje o njegovoj buducnosti... Tacka.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Inace i dalje cekam da cujem kako sam valjao karte i propusnice. Ima na forumu i onih kojima nisam uspeo da izvadim propusnicu pa sam predlozio jednom od prijatelja da mu za KK doplatim razliku u odnosu na redovnu propusnicu kako bih mu pomogao u tom trenutku a nije imao sansi da dobije po ceni po kojoj sam dobio ja (650 dinara). Ovo za karte i propusnice bila je ozbiljna optuzba. Nikada nisam dinara uzeo od Zvezde, a dao sam joj mnogo (vreme, novac, sebe..) i zato me je ovo posebno povredilo...

Kako bi izbegli u porukama samo licna prepucavanja, da dopisemo i nesto novo oko Dzaje i Uprave. Taj isti Muslin spasio je Dzaji fotelju na pocetku prosle sezone jer je i tada bio ogroman revolt protiv njega i njegovih bajki.. donekle je i sam kriv sto je prosao tako kako je prosao...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ti meni nisi radio propusnicu,pa meni nemoj da se pravdas...pricaj to onima kojima si izasao u susret... ;pljuga

A,kako je to Muslin prosao?   :o
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Quote from: "Sky"Ti meni nisi radio propusnicu,pa meni nemoj da se pravdas...pricaj to onima kojima si izasao u susret... ;pljuga

A,kako je to Muslin prosao?   :o

Ja sam svoju propusnicu PLATIO, onoliko koliko su placali i drugi. Za basket je bila frka zbog duplo manjeg broja istih u odnosu na fudbal, zato sam to predlozio jednom svom prijatelju koji slabije posecuje ovaj forum u poslednje vreme... Napominjem, platio sam i tu za basket.

Boli me uvo da ti se pravdam. Ja nemam cega da se stidim, meni je savest cista... ja za Zvezdu zivim, a ne od nje, kako je to pisalo na jednom transparentu ne tako davno...

O tome kako je Muslin prosao nadam se da necu pricati sa tobom na ovom forumu...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??? ???? ????? ???????,??? ?? ?? ??????? ?? ???? ???? ?? ????? ???? ???? ????-???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.????? ???? ??? ???? ??????????? ???? ???? ? ??????? ?? ?? ?? ????????...
?????? ?? ??????,?? ?? ????-???? ?? ???,? ??????? ?? ? ??? ?????,??? ????? ?? ?????????? ? ????? ?? ?? ??????,??? ? ?? ?????? :D

Steta sto nisi takav faktor na tribini kao sto si ovde na forumu...
Sta je,boli istina?
Cenzura?
Smesan si,odmah se zalis...sramota,velikanu... namigivanje
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Quote from: "Sky"Steta sto nisi takav faktor na tribini kao sto si ovde na forumu...
Sta je,boli istina?
Cenzura?
Smesan si,odmah se zalis...sramota,velikanu... namigivanje

Slomljen argumentima, ubijen u pojam cinjenicama koje si napisala, smozden recima istine i pravde.. :) povlacim se iz dalje besmislene rasprave sa tobom...  ;pljuga


Videce jednom i Dzaja tvoje zasluge, ako te se sete na dan "neznednosti" sete, ako ne to je i onako bila tvoja duznost...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

ZANDARCINO!!!
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Quote from: "Sky"ZANDARCINO!!!

Citat iz filma "Balkanski spijun"....  :rofl  :rofl  :rofl

Umece Dzaja da ceni i tvoje zasluge... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!