Sky 4 you...

-A,sta sad radi? :zbunjen
-Jebe!!!
-E,to je onda stvar REZIJE! ;pljuga

(citat...Zikina dinastija!)
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

namigivanje
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

FU, stipu Mirine i Slobine podanike. Vidis da im je stalo da u Zvezdi vlada duh koji je godinama u Srbiji vladao. Nije vrijedno ni jednoj odgovoriti.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Jel zna neko koliko je godina vec Dzaja prvi covek kluba i da li u statutu ima neka tacka koja bi ogranicila ovo Titovanje, Slobovanje ili drugacije receno diktaturu. Pa taman i da je bilo rezultata - A NIJE- svako bi se do sada i emotivno i psihicki i fizicki ispraznio za sve ove godine....
i zato
DZAJO ODLAZI NIJE TI ZVEZDA DEDOVINA!!!!!!

primecujem da je ova vi

Gotovo...  :bes

poz,
budimir

23/05/2004 | Izvor: B92
Muslin oti
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:bes  :bes  :bes


Dzaja nece otici iz Zvezde zato sto sam vrh Delija gleda u Dzaju kao u Crkvu...i videcete,niko nece smeti da peva protiv Dzaje a njemu svaka cast,sa njim smo osvojili Kup Sampiona ali ga je ocigledno pregazilo vreme...Jedino sto je od 91 godine u Zvezdi ostalo na evropskom nivou su NAVIJACI-SEVER.
A sto se tice lige sampiona bice...xa,xa,xa :bes  :bes  :bes

Qurac nece smeti!!

DZAJO ODLAZI! :bes

Trebalo bi otvoriti poseban forum samo za Dzaju. Ne bi bilo lose okupiti sve postove i topike koji imaju veze sa njim i tako napraviti poseban deo na forumu. Tu bi se moglo lepo sagledati sve o njemo i o tome kako je los direktor naseg voljenog  kluba i tesko nama sa njim... Necu da ponavljam stavri (vidim neki se vec bune) na topiku izborna skupstina, dovodjenje novih igraca, operacija muslin itd sam sve rekao samo jedno mogu da ponovim!

MARS IZ DIREKTORSKE FOTELJE, HOCEMO NOVE FINANSIJSKI I U SVAKOM DRUGOM SMISLU SPOSOBNE LJUDE A TI DZAJO PREDJI U ADMINISTRATIVNI DEO I IZIGRAVAJ VELIKU ZVEZDU I MASKOTU KLUBA. PUSTI NAS DA ZIVIMO! GORI JE OD SLOBE!

Quote from: "Forever Ultras"Gotovo...  :bes

Izvini sto te ponovo uznemiravam,ali mi opet nije jasno sa cim je to gotovo?

UPRAVA NAPOLJE!! :batine  :batine  :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "S.K.Y."
Quote from: "Forever Ultras"Gotovo...  :bes

Izvini sto te ponovo uznemiravam,ali mi opet nije jasno sa cim je to gotovo?

a sta mislis da procitas njegov post do kraja?



MUSLINE HVALA TI ZA TROFEJE !

BANDO NAPOLJE !

Sta si ti-njegov drveni advokat?
I potrudi se da moje postove zaobilazis u sirokom luku!

? ??? ?? ??? ??? ???? ?????:
",,,??????? ??????? ????? ??????..." :rofl

A sta drugo da kaze...da nice da prizna da je kriv?

Quote from: "Ljubitelj_dima"
Quote from: "S.K.Y."
Quote from: "Forever Ultras"Gotovo...  :bes

Izvini sto te ponovo uznemiravam,ali mi opet nije jasno sa cim je to gotovo?

a sta mislis da procitas njegov post do kraja?



MUSLINE HVALA TI ZA TROFEJE !

BANDO NAPOLJE !

Nema razloga da se razgovara sa osobom kojoj kada spomenes argumente, krece da te vredja i objasnjava ti gde treba Dzaju da uhvatis... to je prava advokatura, samo mi nije jasno cime je Dzajka zaduzio pojedine ljude da ga brane cak i u ovom trenutku, t.j. kada brane neodbranjivo, ali nema veze, nije ni bitno..

Nego, da se vratimo nasem omiljenom junaku iz crtanih filmova:

Mislili ste da doticni ima obraz, evo cisto da vidie da ga nema, ali ni malo...

Kako ide ona pesma u "ritmu sportskog srca" na B92:

"Dzajo, Dzajo Dzajka!
Rodila te majke.
Ziva bila vila,
koja te rodila.."  :o  :o
:bes

23/05/2004 | Izvor: B92
D
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Delije Zvecan"A sta drugo da kaze...da nice da prizna da je kriv?

Naravno da nece, ali pazite na ovu izjavu...:

lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

????????? ?? ?????? ????????? ?? ???????????? ????????,??? ??????????? ??? ?????...
"To da je Dzajica zvao atinski Olimpijakos da bude direktor kluba i pri tom mu nudio "blanko cek" spada u domen tipicne srpske mitomanije. Dzajic je nedovoljno obrazovan covek da obavlja posao koji zauzima u Zvezdi, a kamo li u Olimpijakosu. On ne poznaje ni menidzment, ni marketing, ni ekonomiju, ni trenrski posao, ni administraciju, ni politiku, ni bilo sta drugo sto bi ga kvalifikovalo da se bavi poslom koji radi. On nije ni Aca Obradovic, ni Slobodan Cosic, ni Vladimir Cvetkovic - bivsi Zvezdini direktori i menadzeri pod cijim je vodjstvom Zvezda sticala prestiz i slavu medjunarodnih razmera. Dzajina jedina kvalifikacija je da je bio najbolji fudbaler koji je ikada igrao na Balkanu. I da je i u vreme svoje najvece slave bio dobar momak kome slava nije udarila u glavu. Medjutim, to je njegov legat, njegova perjanica, ali to nije profesija niti opis radnog mesta koje zauzima. Dzaja se nije skolovao da radi to sto radi. Niti je to (na)ucio u praksi. Njegov nacin vodjenja kluba je anahron i kontraproduktivan. On to ne zeli da prizna i da prihvati promene koje bi Zvezdu od procincijskog kluba koji je postala vratile na staze kojima je nekada gazila. Umesto toga, na svaku kritiku poziva se na Zvezdinu staru slavu i svoj autoritet velikog fudbalera i Zvezdasa. Dzaja nema gde da ide osim u Zvezdu. On ne ume nista drugo da radi osim da bude direktor u Zvezdi. Svi drugi mogu da odu u drugi klub, i treneri, i pomocnici trenra, i igraci, i maseri, i ekonomi, i lekari, i cistaci, i sekretarice,... ali Dzaja to ne moze. Nedostatak obrazovanja i znanja je tesko breme cak i kada neko sedi na vrhu piramide najpopularnijeg srpskog fudbalskog kluba.

Dzaja ce pre ili kasnije zazaliti za propustenom prilikom da zajedno sa Muslinom, uz puno uvazavanje i respekt koji mu je Muslin davao, izvrsi promene u Zvezdi i modernizuje klub. Na zalost, doci ce dan kada ce ga kao psa najuriti iz kluba koji vodi u propast, zaboravljajuci njegov veliki igracki doprinos slavi i prestizu Zvezde, jugoslovenskog fudbala i fudbala uopste. Mladje genracije ce ga se secati ne kao velikog fudbalaera nego onako kako danas pamte Slobodana Milosevica. Sic transit gloria mundi. "
????? ?????
-???????? ?? ????????? ???????? ?????? "?????:??????? ??????? ????? ?? ??????"
???????:????? ?-92
??
??? ?? ?? ????? ???????-????? ???? :o

Nije mi zao sto je Muslin otisao, ali ne mogu da shvatim kako smo to mi kao navijaci nemocni da uradimo bilo sta po pitanju Dzaje i uprave. Stvarno bi trebalo svu ovu diskusiju preneti na visi nivo. Akcije, propaganda, letci, novine, televizija valjda ima nekoga u ovoj Srbiji ko nije korumpiran a da moze nesto da kaze.
Neka se napravi neka private anketa ovde na forumu, ko moze, ko hoce da pomogne u takvim stvarima. Da se kontaktiraju te vodje da i mi ostali koji nismo u "ekipi" znamo sta da ocekujemo ili radimo.
Stvarno dokle bre vise mi ovde tupimo i drvimo ne valja ovo ne valja ono, vecina se slozi, ali to niko bre ne postuje. Kao da smo mi glupavi i sugavi ili ne znam sta.
:zbunjen
:bes
:flasa  :flasa  :flasa