Vi pitate, predsednik odgovara 13.05.2004



Predsednik KK Crvena zvezda
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Predsednik Andjelkovic se sreo sa navijacima 28.05.2004



U prostorijama ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Stvarno svaka cast za ideju, daj boze da ovo traje sto duze i da ovo odrade u FK!!!
Nadam se da ce odgovarati i na problematicna pitanja, a ne samo na jednostavna!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Forever Ultras"
Ovo do sada jos nisam kod nas video... :)

jebiga, moram da ti "izmalerisem" topic ali ja sam vidjala to ranije na delije.net-u.   :D
lepa akcija.  :)
samo steta sto www.kk-crvenazvezda.net nije objavio odgovore na dosadasnja postavljena pitanja, kao sto je to delije.net uradio, pa da mozemo da procitamo, cisto da ne postavljamo ista pitanja coveku.   ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Andjelkovic: Boricemo se za Rakocevica 31.05.2004



Text: Vecernje Novosti

KK Crvena zvezda nastavlja da postavlja standarde u srpskoj ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pa dokle prica o tim "nekim" zlim ljudima, kad ce neko reci taj i taj, ime i prezime tog i tog pa da se vise zna koja govna treba da se ciste. A ne ovako kaze dok su neki ljudi tu on nece odlaziti na te njihove jebene skupove. I ko tu ima koristi?

Zika je najjavio da ce prvo pojacanje u KK biti Milojevic, to je tacno igrac koji nam fali, mada vredi ipak razmisljati o 5-ici... :( Rece u novinama da Vranes mora da se odluci hoce li biti kosarkas ili maneken...  :o

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sagadin: Prva utakmica - najte
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Veliki covek je Andjelkovic
edan je Slavoljub Muslin

Recite vi Ziki, da se ne nervira, vazno da je KK osvojio ove godine sve sto se osvojiti moze  :D  (pet duplih kruna!...a ne, to nije u basketu...) i da srecom (ako ne u fudbalu ono u basketu) imamo "evropski tim", kojim mozemo da se ponosimo a koji je stvoren za samo 2 godine, sto je za svaku pohvalu. Ziko, hvala!
p.s. Zmago ostani. Dovedi par Iracana, kao pojacanje u novoj sezoni i to je to "evropska Zvezda"!  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Recite vi Ziki, da se ne nervira, vazno da je KK osvojio ove godine sve sto se osvojiti moze  :D  (pet duplih kruna!...a ne, to nije u basketu...) i da srecom (ako ne u fudbalu ono u basketu) imamo "evropski tim", kojim mozemo da se ponosimo a koji je stvoren za samo 2 godine, sto je za svaku pohvalu. Ziko, hvala!
p.s. Zmago ostani. Dovedi par Iracana, kao pojacanje u novoj sezoni i to je to "evropska Zvezda"!  ;pljuga

Da te obavestim,
KK u zenskoj konkurenciji osvojio je duplu krunu, hm bese to bas basket..
KK u muskoj konkurenciji osvojio je kup, posle ko zna ko koliko godina, usao je u polu finale (prvu tekmu doduse izgubio je) ali je jos uvek u konkurenciji..
Od vremena kada smo se borili za opstanak dosli smo do necega. Za razliku od Dzajke i njegovog carevanja u FK ovde covek pokusava da komunicira sa ljudima koji Zvezdu vole i prate i to je pravi primer kako se radi... U upravi KK takodje su zastupljeni navijaci i bivsi igraci naseg kluba...

Sta tebi smeta kod KK? To sto je Zmago Slovenac? Hoces li se buniti protiv Djokaja? Mrzis Sanibala Orahovca?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Naravno da znam da su kosarkasice osvojile duplu krunu ali vise volim da me o tome obavestis ti!  :D
Naravno da ne mrzim Zmaga i da volim nas evropski kosarkaski pro americki Dream Team i naravno Ziku!  :)
UO KK rules.  ;pljuga
Jadranska liga forever!  :ruke

FK Crvena zvezda uvek uz svoj Narod!
Kosovo je srce Srbije!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Naravno da znam da su kosarkasice osvojile duplu krunu ali vise volim da me o tome obavestis ti!  :D
Naravno da ne mrzim Zmaga i da volim nas evropski kosarkaski pro americki Dream Team i naravno Ziku!  :)
UO KK rules.  ;pljuga
Jadranska liga forever!  :ruke

FK Crvena zvezda uvek uz svoj Narod!
Kosovo je srce Srbije!

05/06/2004 | Izvor: B92
Zvezda se nece
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

06/06/2004 | Izvor: B92
Andjelkovic:" Zvezda je avangarda"

Ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"06/06/2004 | Izvor: B92
Andjelkovic:" Zvezda je avangarda"

Ko
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Prijatno sam iznenadjena gestom vodecih ljudi kluba. Sve pohvale i maksimalna podrska.
Nisam iznenadjena nasiljem policije. Iznenadjuje me samo koliko su se osilili nakon usvajanja novog zakona. Ono sto mi je drago jeste da se javnost najzad uverila ko izaziva incidente, TV snimke je videla cela Srbija, izvestaje su (kao i posle Novog Sada...) o incidentima dali i policija i povredjeni, pa neka javnost sama proceni ko laze.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Prijatno sam iznenadjena gestom vodecih ljudi kluba. Sve pohvale i maksimalna podrska.
Nisam iznenadjena nasiljem policije. Iznenadjuje me samo koliko su se osilili nakon usvajanja novog zakona. Ono sto mi je drago jeste da se javnost najzad uverila ko izaziva incidente, TV snimke je videla cela Srbija, izvestaje su (kao i posle Novog Sada...) o incidentima dali i policija i povredjeni, pa neka javnost sama proceni ko laze.

Sta bi tek bilo kada bi objavili snimak cele torture nad navijacima.................. ne mogu ni da zamislim............. ala bi bilo ostavki.................. steta sto na zalost ne mozemo da dodjemo do tih snimaka kao do severininog filma!
To bi bio slag na tortu  :batine  :batine  :batine !
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Neki medjutim,nazalost misle drugacije!
Pogledaj te http://forum.krstarica.com!
Udjite na podforum kosarka!!
Ovo je sramota sta se sve pise!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Pogresno sam napisao,izvinite http://forum.krstarica.com
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

http://www.kk-crvenazvezda.net
Osam pitanja za komesara lige Slobodana Jelica

Povodom nekoliko intervjua komesara Superlige Slobodana Jelica u kojima je izneseno vi

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!