To mogu samo delije. Ova akcija zamisljena je pre mesec dana, kada je ideja o velikom slavlju titule pocela da se prepricava u uskim krugovima :)

Dakle, bio je dogovor da se nadjemo kod pristanista u 12h. Cekala su nas 3 broda koji smo sami platili. Jedan veci (ujedno i najbolji) Kovin, i dva manja (rakete) su vec bila ukotvljena u Kalemegdanskom zalivu :D

Posle krace kontrole murije uspevamo da unesemo plasticne flase (staklo i limenke nisu dali), i ostalih stvari koje zivot znace krecemo bez problema. Na samom polasku na nerazumevanje jednog brigadira skinuta je jugoslovenska zastava, i okacena Brigate :) Takodje su BBRS na svojoj raketi okacili zastavu na jarbol. Ultra Boysi su specijalno za ovu priliku poneli crnu piratsku zastavu, ispalo je do jaja  :sampion

Posle cupanja YU zastave, posle par minuta panduri su poceli da kenjaju da vratimo zastavu, mada smo je vratili i opet skinuli, a neki su je istoristili kao krpu za ruke i brisanje cipela  :rofl Inace po pravilu, zastava mora biti istaknuta samo ako dolazis iz strane zemlje (poznajem pomorska pravila :D).

Standardno, navijacke zastave smo okacili na brodove, i to na ovom mom (brod kovin): Brigate, Ultra Klan, Red Devils, UROK, Circle of 2 (Nova i odlicna zastava krug dvojke), Ultras Red Star (od njih samo G. i S. i jos neko). Sto se tice ove dve rakete, jedna je bila od ultra boysa pojacana matorim Z. a druga je bila samo za BBRS koji su za ovu priliku svi obukli sive dukseve sa kapuljacom.

Tokom celog puta nas je pratila jedna policijska patrola, nije bilo nikakvih problema. Na pocetku polaska neko je bacio ljubicasti dimnjak, u vodu, i ovaj je dimio jos 10-tak sekundi dok nije potonuo :)

Na stolovima su bile velike kolicine alkohola, stvarno se dosta cirkalo.  ;pivo Otpevali smo par puta "Morem plovi jedna mala barka, a u barci kralja Petra majka..."  :) Posla majka da potrazi sina...

Kako je to izgledalo :)


Najjaci momenat je bio kada se dva broda priblize, i onda se dovikujemo "Kada Zvezdo igras ti...", Naravno progurana je ova najnovija pesma:

Mi tebi pevamo
titulu slavimo
nek srce bije u nama (tako nesto)
jer ti si sampion.

Nek pesma ori se
nek grmi stadion
ti neces ostati nikad sama
jer zivot si moj!

(Uskoro ce biti postavljen audio).

Jos na brodovima smo palili baklje, medjutim jedno vreme su nas Ultra Boysi gadjali staklenim flasama i pogodili su nas brod a flase se razbijale o brod, a vozaci broda pizdili  :rofl  Takodje su 3 baklje poletele ka nasem brodu ali su zavrsile u moru, ovaj dunavu  :)  Jos nam je Z. iz Warszaw jedno vreme pokazivao bulju sa broda od UB. :D

U SD stizemo bez vecih problema i uz pratnju murije stizemo. Na ulazu krece komesanje jer je uhapsen jedan iz UB, pa dolazi pojacanje i oslobadja UB-a. Medjutim nekima iz BB nije bilo pravo, pa su redari odvaljeni od batina :D

Sto se tice cele tekme, pevanje je bilo na nivou, upaljeno je dosta dimova i baklji. Na kraju titula dolazi kod Savije koji pehar dize u nebesa na radost celog severa.

Posle tekme vracamo se busevima kuci. Nesto malo posle polaska, jedna riba je stajala pored puta, verovatno cekajuci prevoz. :D Tada je V. iz Brigate odma izasao i startovao ribu krenula prica fino mada videli panduri i popizdeli i vratili V. u bus :D

I za kraj:

Bili brode dizi sidro - Cigani su tvoje idro :D


Kizo ne preteruj, nismo mi izmislili toplu vodu pa prvi na planeti isli brodom na gostovanje...

Pa da, stariji se secaju da se i u Bari islo ne samo avionom i autobusom  vec i trajektom  ;pljuga ....eto   :D

Kizo,postavi audio nove pesme zaboravio sam ritam :(
RIGINAL FANS

I ako nisam isao brodom vec sam se olucio za nesto ekonomicniju varijantu. Provod je bio bas na nivou. Dosta rano smo krenuli iz BG jer smo nameravali da se zezmo po gradu- tako je i bilo Smederevo uzasno jeftin grad i ako nismo bas sve placali. Jeli mo prve tresnje u ovoj godini brckali noge u dunavu (bilo je mnogo hladno za kupanje). Onda smo startovali jednog pandura sa pricom da smo mi navijaci Partizana iz Beograda i da smo dosli na tekmu. On nam je jedno 5 min objasnjavao da danas ne igra Partizan nego Zvezda dok nije shvatio da ga podjebavamo. Taj provod pre utakmice upotpunili su vec navedeni incidenti, dimovi, nova pesma , osam golova, Dragan Sarac na golu zvezde i ...
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Evo linka najnovije pesme:
www.delije-caffe.co.yu/audio/mi-tebi-pevamo.wav
Slike sa tekme su postavljene u galeriji, dok ce slike sa broda pricekati.

Sto se nas iz Panceva tice, i mi smo krenuli ranije, ali smo se ipak najvise zezali u Kovinu :D
Tu smo prvo svratili da pokupimo jednog momka iz Ludare, steta sto je i majicu pocepao. Ali posto su mu i farmerke iscepane, sad je bar u fazonu. A lepo sam mu rekao da ne ide u casual fazonu kad se pije. Plus sto je najzasluznii sto se popilo 4 l piva za pola sata. A onda smo svratili u kafic Darka kovacevica. Ceo ficka sa uramljenim dresovima klubova u kojim je igrao, njegove slike, i naravno, slike naseg tima dok je igrao u Zvezdi. A u kaficu najlepse iznenadjenje - promocija Avona - sto ce reci - 50 ribizli. Strasno. Mladji deo ekipe se malo uplasio pa smo morali da nastavimo ranije umesto da zatrazimo neko mleko za telo, samponcic ili kremicu namigivanje
Onda potraga za rizlom, ali sva sreca pa smo naleteli na ekipu slicnog karaktera koji nam samo sto nisu rekli i gd e da nabavimo "municiju". Onda kad smo parkirali, kroz sume i vrleti smederevskog kraja uspevamo da sitignemo do stadiona, na sam pocetak tekem. I vidimo smorene mornare kako svi sede do istoka i lece se od alkohola :D
Na tekmi je vec opisano kako je bilo. Posle tekme upoznavanje i slikanje sa devojcicame, delenje navijackih rekvizita i kapom i sakom, i naravno, najupecatljiviji trenutak - videli smo majmuna na banderi. Sto je najgore, videle su ga i devojcice :D
Posle sastanak ekipe iz Panceva, trkanje, javljanje da smo osvojili po ko zna koji put ove godine duplu krunu, ovaj put u rukometu. Malo smo se i pocastili sladoledom, a majmunce sa bandere je pokazalo da zna da vozi i traktor.
U povratku samo pevanje: "Mi tebi pevamo...". Bilo je odlicno, ko nije bio zajebao se.

Jeb ga, nisam stigao da vidim Laneta kako peva :bes  :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Bilo je nikad bolje...Zasto niko nije napisao da su nas koji smo bili u poslednja 2 autobusa priveli u 29. novembar?


Quote from: "Delije Zvecan"Bilo je nikad bolje...Zasto niko nije napisao da su nas koji smo bili u poslednja 2 autobusa priveli u 29. novembar?
Cuo sam za to, ajde napisi nesto detaljnije molim te!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa to valjda trebate da napisete vi koji ste bili u 29. :zbunjen
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra da nisi ti slucajno bio u ona dva automobila koja su prosla kroz Bavaniste i srela se sa nama i trojcom zrenjaninaca?

Jedva cekam da budu gotove fotke sa brodova, ima u danasnjem Zurnalu par komaTa, (na jednoj Kiza u svojoj casual jashi :lol: )
Ako ima audimo pesme "Zvezda je shampion , sve je gotovo...", Kizo molim te za link.
Inace pre tekme, je neka lokalna televizija intervjuisala navijace sa Severa. Videla sam odusevljenje snimatelja kada se desio incident na ulazu!  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Nikola013"Godra da nisi ti slucajno bio u ona dva automobila koja su prosla kroz Bavaniste i srela se sa nama i trojcom zrenjaninaca?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



auto sa NS tablama su bili momci iz ZR a na

Sledeci put na gostovanje podmornicom  :ruke .Svaka cast za ideje stvarno genijalno  :lol: .
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

E da dodam jos jedan ludi momenat sa puta ka SD... Isli smo sa troje kola, i tu negde ispred SD-a napravismo pis pauzu kod nekog nasipa i ugledamo brod sa UB i odmah su radili telefoni, kao jel nas vidite i to, bilo je par drugara tamo i jedan od njih se docepao megafona i pocelo je dozivanje... Mi palimo baklju i nastaje ludilo... :ruke  :ruke  :ruke  Mislim, jedno od ludjih gostovanja, i neverovatna tuca sa nikad vecim redarima... Jebiga hteli smo da unesemo milion baklji i X je pao, ali kad su naisli oni sa kojima smo se dozivali sa broda, nekako ga izvukosmo, a redari kao pa gde ces i to, razdvajeanje je trajalo pola minuta a onda je sevnula necija ruka i tu je bio kraj, makljanje do jaja... Isterali smo ih sa tribine na onu drugu... Jedino mi je zao sto odmah dotrcase panduri jer na susednoj tribini neki jadnici sa sartidovim salovima su kao nesto dobacivali... Nisu ni svesni sta bi im se desilo da je neko dosao do njih... :boks  :batine
Jebote jos me bole noge od sedenja na onoj sugavoj ogradi, istripovao sam se da cu da pokupim neki dres ili majicu, a ono nista, ali nema veze, jebes dres, bilo je stvarno za pamcenje...
MI TEBI PEVAMO
TITULU SLAVIMO...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "lucky_star"Jedva cekam da budu gotove fotke sa brodova, ima u danasnjem Zurnalu par komaTa, (na jednoj Kiza u svojoj casual jashi :lol: )

a kacket ?  :D