Uh kada je to bilo pojma nemam znaci neka 93,4 tako nesto ako nekome znaci to je ono kada smo uzeli kup u rukometu posle X godina prvi put e pa igrali smo fudbal protiv vose na mari i krajnje dosadna tekam da nemogu da opisem rezultat pojma nemam cinimi se da smo ih dobili a na polovini drugog poluvremena smo izasli i busevi za zrenjani su nas cekali i mi lagano 2 busa napunimo to je bio standard u to vreme moglo je da se igra i finale lige sampiona nas ne bi bio vise a moglo je i da se igra i najnezanimljivija i nebitnija utakmica na zemaljskoj kugli bilo bi nas isto sto se kaze ekipa mala ali odabrana.
i tako mi krenusmo busem nekako i put do tamo je prosao gotovo neprimetno a i ja se nesecam puta.Izlazimo iz buseva koji su bili parkirani na nekih 300-400m od hale u mracnoj ulici gde zive duse nije bilo mi smo se skupili u do jaja kompaktni korteo kakav nikada psole nisam video od strane cigana krenuli smo ka hali T*** je rekao da uzmemo stangle i kamenje koje nadjemo usput jer mozxe svasta da bude (u to vreme ULTRA BANAT je bio poprilicno aktivan i raspolozen za tucutako da nebi bilo iznenadjenje)
prilazimo hali a svuda mrkli mrak ne vidi se nigde nista i niko a kapija je odma iza coska hale malo smo zbunjeni kako to da nema ni jednog jebenog prolaznika nista ama bas nista ali mi istim tempom (malo ubrzanim korakom bez reci prilazimo hali ).NA nekih 50m od hale pocinjemo pesmu (cinimi se Zvezda le {jebes me ako ovo sada nisam izmislio}).Sve smo blizi tom cosku a ni dalje nema ni traga ni glasa od nicega i nikoga ko da se ne igra tekma.I stizemo do tog coska i zaokrecemo i kako ljudi zaokrecu samo se cuje kako pada kamenje stangle i sve ostalo, imamo sta da vidimo panduri nas tu docekuju i mi onako u masu bacamo sta smo imali kod sebe da nam nenadju okolo puno sveta sve osvetljeno ko da smo u drugoj vrmenskoj zoni  i tako mi ulazimo u halu posto su nas stavili iza gola tu padaju razna pljuvanja golmana napusavanja svih njiohovih igraca pogotovo jednoga sto je prosle godine igrao za nas bivaju dva manja incidenta sa kerovima malo guranja utakmica zavrsava a dva lika ulecu u teren onako iz dosade pa ih malo zandari jure i oni se vracaju na tribinu (ili sam ovo pobrkao sa drugim gostovanjem ?)
Ulazimo u buseve i krecemo put BGD-a na jednoj raskrsnici autobus poprilicno usporava a neki iz U.Banata nam pokazuju kurcine i napusavaju nas, medjutim ne lezi vraze (lezi slobo,lezi) zadnja vrata od busa se otvaraju i dvojica nasih istrcavaju a bus naglo dodaje gas naravno mi panicno zaustavljamo bus i istrcavamo i mi ali tu panduri staju na put nama i krece zesce peglanje sa pubovima.Ova dvojica nasih se vracaju i mi se lagano povlacimo ka busu (inace jedan zandar je cak pucao u vazduh)i mi ulazimo al oce i pubovi za nama e posto smo imali pregrst pivskih flasa u busevima mi ozezi po zandarima njima i ovi nemogu nikako da udju i to je trajalo dobrih 10-tak minuta dok na kraju ipak nisu usli unutra, a onda je bilo ozezi po muvi a muva smo bili mi  jebiga svi smo posedali a oni idu po busu i peglaju kako stignu a mi mesto na dva sedimo sklupcani na pola jednog mesta nebili sto manej primili batina i tako nas malo oni olesise i kao ajde palite za BGD al ne nama nije dosta :) mi uzeli i samo po ljudimao koji prolaze pored gadjaj ih preostalim flasamo i to ono 100 poena covek na biciklu 75 sa salom 50 casual :) a pubovi to ne vide ili smo bar mi mislili da ne vide uglavnom stizemo mi do kraja smrdljivog grada (inace pesma se orila "idem gradom jedem picu jebem mater zrenjanincu") i panduri skrecu tu pored puta i nas bus prolazi a ovaj drugi je bio iza nas na nekih 200m i kad imamo mi sta da vidimo njih zaustavljaju i vracaju natrag, Mi se zaustavljamo i vecamo sta cemo i posle nekih par minuta bude ono ma pustice ih nemaju zasta da ih zadrze :) doduse i jesu ih pustili al tek ujutro i dobro prebijene u pandurskoj stanici :)Secam se da su oni posle prepricavali komicn scene iz policiske stanice ali jebiga godine cine da se toga ne secam.I tako smo se mi nezaboravno proveli.

P.S.
E ako neko negde nekada primeti da sam pomesao dva gostvanaj ili godine ili nesto trece slobodno neka kaze jer jebiga uspomene blede i jako mi je tesko setiti se sta se desavalo samo na jednom gostovanju tako da lao moze da se desi da negde uklopim nesvesno dva gostovanja u jedno ili tako nesto jebiga mnogo gostovanja mnogo godina proslo do tada i sve je po malo uticalo na to da nisam mnogo stvari siguran...

Aiwa, ako mislis na tekmu sa Proleterom gde je upaljeno 30 baklji na kraju, i ja sam bio, ali price nam se malo razlikuju.

Koliko se ja secam, bilo je 4 ili 5 buseva. Nas je bilo sigurno na toj tekmi izmedju 300 i 400. Indijanci su tada bas bili jaka ekipa i u Medisonu ih je bilo preko 800. Bila je frka da li ce nas zaskociti u onom sumarku oko hale. Ali nista. I stvarno je ono bilo kao da se u daljini cula nasa pesma! Ja sam tada jednom Brigadiru uneo baklju, bio sam klinac, pa sam mislio da me nece naci u onoj gunguli, ali uspelo mu je. Medison je inace tipicna fabricka hala sa montaznim tribinama! Nakon tekme su nas potrpali u one buseve, naravno, opet nas je bilo vise nego kad smo polazili. Frka je izbila jer su nas Indijanci negde sacekali i sa neke livade hitnuli kamenje. Moj bus je bio kamenovan, cak i prozor gde sam ja sedeo je bio polupan. Neki momci su dobili po koju rasekotinu. Vozac je stao i mi smo istrcali, ali gde da ih nadjes u onoj pomracini. Znam da sam tada ugazio u neko blato. Panduri su nas odjednom zaskocili, bas ih je bilo do jaja mnogo, utrpali nas u buseve i poslali kuci. Promaja je bila dobra, ali izdrzali smo  :D

To je bas bilo dobro gostovanje, steta sto su Indijanci posle toga otisli u ku*ac, bili su dobra ekipa.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ti pricas o gostovanju pre tj gostovanje kada smo uzeli taj kup ili sta li smo vec uzeli a ovo je bila nevazna utakmica rukometna nekih mesec dana kasnije mozda ni toliko.A na toj utakmici je zaista bilo puno ljudi da su svi bili zbvunjeni odakle ti ljudi na toj i na nekom play off-u u kosarci par godina kasnije u rumi gde je isto bilo pun ku*ac ljudi.