22/05/2004 | Izvor: B92, zvanicni sajt
Zvezda pobedila Refleks 94:88

MN Press


Ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

U sredu, 26. maja je tekma sa Grobarima. Ako ih dobijemo mislim da je prvo mesto nase! (bez obzira na kos-razliku)

Idemo :ruke  :ruke

A lepo sam rekao da cemo biti prvi pre dva kola a grobari mi nisu verovali :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Alo ljudi tachno tako sledeca tekma je sa glodarima,imamo opet da ih  :jebanje ,  :boks , :batine ... hihi
Znaci treba u shto vecem broju da dodjemo na tu tekmu,ako zvezda dobije partizan prva je!   :sampion  

Igor Rakochevic je protiv buducnosti dao 40 poena , a juche protiv Reflexa 27.Nadam se da ce glodarima dati 50  :D

Igore Majstore!!!

Pozdrav Braco
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "Godra"Idemo :ruke  :ruke

A lepo sam rekao da cemo biti prvi pre dva kola a grobari mi nisu verovali :D

Ne mogu da vam opisem kolika je vaznost naredne utakmice zbog medjusobnog domacinstva u finalu i podrske u toj utakmici. Verujem da cemo dobiti.. Ono sto me zanima, da li iko zna kako da se dodje do karata jer ce talibani da ih prodaju samo svojim navijacima...?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ne preostaje nam nista drugo nego da im otimamo karte  :batine ,i da im ostavimo samo 10  :finger .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Bravo ZVEZDO!Izgleda da Slovenac ipak zna sta radi,tempirao je formu za kraj sampionata...da je srece da je i Muslin od uprave dobijo slobodu kakvu je Zmago dobio od KK.

Sta je?Sada svi hoce karte za derbi?A na reflexu nema nikoga.Dao bi vam ja karte,ali juce.
DEMO ZAJEDNO

Da da, na reflexu nigde nikoga, par ljudi koji su redovni u kopu, i ostalo manekeni iz partera i poneko na tribini...Moglo je bar da se dodje porodicno, onako da se uvalimo u stolice i kuliramo, ali nista i od toga... Neka decurlija je kao pevusila, ali slabo... Poneki aplauz, dva-tri put pesma malo jace i to je sve... Kapiram, odvratno vreme, gotov fudbal pa je malo splasla tenzija, ali sve to nije opravdanje... Ne sme da se ponovi ovakva slika...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

23 brigadira na reflexu.A gde su ostali?
DEMO ZAJEDNO

Quote from: "briGATE 7"Sta je?Sada svi hoce karte za derbi?A na reflexu nema nikoga.Dao bi vam ja karte,ali juce.

Protiv Lavova na NBG u hali sportova, bilo nas je manje od deset... :( Cisto da se zna...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

To treba pitati UB, BB, H i U, a ne ovde na forumu...

Za Vrsac necu ni da pricam...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"To treba pitati UB, BB, H i U, a ne ovde na forumu...

Za Vrsac necu ni da pricam...

Mi smo odradili skoro sva gostovanja sa KK osim PG, makar ona bila i BG, ali me nerivira to prebrojavanje, gde ste bili na Refleksu i sl. Ja sam ove sezone propustio ukupno 3 (TRI) utakmice KK... cisto da se zna, a mislim toliko i za FK...

I necu besplatnu kartu za derbi u basketu. Samo me zanima gde mogu da je kupim i kako... Ko bude ima info za to neka ga okaci ovde.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Protiv Lavova bili smo samo Buda i ja, i jedan njegov ortak, dok smo napolju videli dva vidjenija BB, koji su posle price sa mnom zapalili jer ionako nije bilo nista od organizovanog dolaska na tekmu, em je karta bila skupa (250din). Murija se spremila da nas ugosti, a nas nije bilo.

PROTIV ZVEZDE U SREDU U 18.30
datum: 24.05.2004

U 14. kolu Efes Super lige Partizan Mobtel u sredu od 18.30 u dvorani Pionir docekuje Crvenu zvezdu.
Ulaznice za derbi poslednjeg kola Super lige, koji ce odluciti o prvom mestu pred pocetak plej ofa, prodavace se u utorak (25/05) na stadionu Partizana u humskoj (blagajna na severnoj tribini) od 9 do 16 casova. U sredu ce se ulaznice prodavati na stadionu Partizana u Humskoj od 9 do 13 casova i na blagajni Pionira od 14 casova.
Cene ulaznica su 300 dinara (tribina) i 400 dinara (parter)
Prema ranijem ugovoru, na bazi reciprociteta, Crvena zvezda ce za svoje navijace dobiti 500 ulaznica.

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "Godra"To treba pitati UB, BB, H i U, a ne ovde na forumu...

Za Vrsac necu ni da pricam...

Mi smo odradili skoro sva gostovanja sa KK osim PG, makar ona bila i BG, ali me nerivira to prebrojavanje, gde ste bili na Refleksu i sl. Ja sam ove sezone propustio ukupno 3 (TRI) utakmice KK... cisto da se zna, a mislim toliko i za FK...

I necu besplatnu kartu za derbi u basketu. Samo me zanima gde mogu da je kupim i kako... Ko bude ima info za to neka ga okaci ovde.

poz,
budimir

Mislim na navijacke grupe,a ne na individualce.Sramota sto nas nema u vecem broju.Nije mi jasno u PG ode vise od 100 ljudi,a u pioniru nikoga.
DEMO ZAJEDNO