Mi cemo i dalje tragati i praviti evropsku Zvezdu od nasih poletaraca a vi se navijaci malo strpite. Za jedno desetak godina ulazimo u Ligu Sampiona garant. Do tada cemo igrati fudbal po pasnjacima Srbije i biti sretni kao deca kada pobedimo stoku koja je i onako trula da trulija ne moze biti. Treba sacekati jos neko vreme da se Dzaja i njegova kamarila iz skupstine jos malo nakradu para ako ih je uopste i ostalo pa ce se onda povuci. A za to vreme ce naravno Dzaja kociti bilo kakvu privatizaciju kluba i rasterati sve "male Abramovice" ako se kojim slucajem budu pojavili uz njegovo istorijsko ne:"Zvezda nije na prodaju"!!! :o  :o  :o  :o  :o  :o

_________________________________

"A lepo sam govorio da stoku treba pobiti"

Quote from: "delija CEBEP"Mi cemo i dalje tragati i praviti evropsku Zvezdu od nasih poletaraca a vi se navijaci malo strpite. Za jedno desetak godina ulazimo u Ligu Sampiona garant. Do tada cemo igrati fudbal po pasnjacima Srbije i biti sretni kao deca kada pobedimo stoku koja je i onako trula da trulija ne moze biti. Treba sacekati jos neko vreme da se Dzaja i njegova kamarila iz skupstine jos malo nakradu para ako ih je uopste i ostalo pa ce se onda povuci. A za to vreme ce naravno Dzaja kociti bilo kakvu privatizaciju kluba i rasterati sve "male Abramovice" ako se kojim slucajem budu pojavili uz njegovo istorijsko ne:"Zvezda nije na prodaju"!!! :o  :o  :o  :o  :o  :o

_________________________________

"A lepo sam govorio da stoku treba pobiti"

Pa ti stvarno nisi normalan, 100000 topic na temu FK, Dzaje i Muslina, mislim da si ovaj post mogao da napises i na drugom topicu, a ne da otvaras novi!!! :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o

LOCK!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!