Nije bilo lose. Da su kosarkasi bili na nasem nivou danas, dobili bi tekmu.

Ukratko. Incident na pocetku i bruka glodara koji su sacekali da prodjemo iza murije da bi nas onda napali. Manja tuca i cimanje s amurijom kada smo pokusali da dodjemo do devojcica. Murija je odozgo pomerila kop na nize, to se nikada do sada nije desilo. Navijanje do samog kraja bilo je odlicno, grlo sam pocepao, ali kada se videlo da se brukamo svi su pali i presli na omiljenu zabavu nakon derbija...  :D

Ukratko, pisacu vise kasnije kada se malo odmorim od svega danas. Ima i fotki, ali je pitanje hoce li ih biti na sajtu uopste...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Gledo sam na TV samo prvo poluvreme, i nesto malo drugog (stekao sam utisak da grobari bolje pevaju). Budo, Mislio sam da ce biti opsirniji izvestaj. Iznenadio me Juzni Front na zapadu, kao i ona poruka "Sta je? Ne razumete maternji"? , napisi sta se jos desavalo. Bice gusto u plejofu.

Ovi grobari su stvarno cudo,kad je do

Kizo nisi bio na tekmi??? :zbunjen


Toliko o vasoj tituli :finger
ARTIZAN IZNAD SVIH!!!

Quote from: "LUDAK PFC"Kizo nisi bio na tekmi??? :zbunjen


Toliko o vasoj tituli :finger

Jel zavrsena sezona????

Nego reci ti meni kako su young boysi prosli pre tekme??? Cujem da je bilo malo beste noge posracu vas... :D

tuzni front je u jednom trenutku poceo da nam skandira na nekom nerazumljivom jeziku (navodno na rumunskom), a onda su podigli trans na kome je pisalo nesto kao: sta je ne razumete maternji ili tako neka glupost.
efekat nikakav. ovo sam cuo tek od ljudi iz fronta koje poznajem, a bio sam tekmi.
niko ih nije skapirao, niko nije obracao paznju na njih, a bogme ni oni nisu obracali paznju na svoju golu bracu.  hahahaha.

Quote from: "Bane"tuzni front je u jednom trenutku poceo da nam skandira na nekom nerazumljivom jeziku (navodno na rumunskom), a onda su podigli trans na kome je pisalo nesto kao: sta je ne razumete maternji ili tako neka glupost.
efekat nikakav. ovo sam cuo tek od ljudi iz fronta koje poznajem, a bio sam tekmi.
niko ih nije skapirao, niko nije obracao paznju na njih, a bogme ni oni nisu obracali paznju na svoju golu bracu.  hahahaha.

Ne brini nisi jedini kome neki poznanik iz Jf-a posle nekog derbija otkrije ili iz prve ruke kaze neku stvar koju jelte samo oni razumeju, a misle i toliko bolesno veruju da su sve oci uprte u njih, a njih niko ne j.e.b.e. ni za suvu shljivu.

Cudna su oni sorta, kao neka sekta. Od takvih ljudi se jezim :D

poz

Sta da vam pricam kad, cak i oni koji su bili u hali, a potpadaju pod jf nece da priznaju da su 10 minuta zevali u nasu tribinu kad smo divljali na 17 razlike za njih. Sve vreme smo bolje navijali, sem u 4. cetvrtini. Po mom misljenju trebalo je i posle nastaviti. Jb, i mnogo smo zvizdali i prestajali sa pesmom. Ali bar smo im pokazali. Tek kasnije sam cuo pricu da dok smo se mi picili sa murijom, oni su samo gledali na 3-4 metara rastojanja od kordona. Steta sto tamo nema hrabrih, moglo je da bude svasta. Ovako, jos jedna navijacka pobeda, to je neko moje misljenje...

A hit je i albasnka zastava na agetntskoj strani - Prekazi, Salja, Fadilje i Fahrudine - hvala vam mnogo :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



Quote from: "REDMAN"
Quote from: "Bane"tuzni front je u jednom trenutku poceo da nam skandira na nekom nerazumljivom jeziku (navodno na rumunskom), a onda su podigli trans na kome je pisalo nesto kao: sta je ne razumete maternji ili tako neka glupost.
efekat nikakav. ovo sam cuo tek od ljudi iz fronta koje poznajem, a bio sam tekmi.
niko ih nije skapirao, niko nije obracao paznju na njih, a bogme ni oni nisu obracali paznju na svoju golu bracu.  hahahaha.

Ne brini nisi jedini kome neki poznanik iz Jf-a posle nekog derbija otkrije ili iz prve ruke kaze neku stvar koju jelte samo oni razumeju, a misle i toliko bolesno veruju da su sve oci uprte u njih, a njih niko ne j.e.b.e. ni za suvu shljivu.

Cudna su oni sorta, kao neka sekta. Od takvih ljudi se jezim :D

poz


Pa meni je bre vodja jedan njihov sa svojom ekipom(koji su mi inace drugari),u lice rekao da ih je onaj dan na Kupu kad smo igrali sa njima,bilo sramota sto su uopste bili na Marakani,i da su Grobari u krizi iz koje ce izaci tesko,jer ni on ne vidi poboljsanje u skorije vreme.Kaze,jebote,nas na Jugu 2000,ni toliko pravih,vas na Severu 15.000 divlja,palite baklje,dimne bombe,barjaci,odzvanja do Paviljona...mi gledamo,cutimo,niko nista javno ne ispoljava,svi drze u sebi,kad jedan vodja pored mene,kao..."Ajmo svi...Ovo je smesno".Ja ga gledam kaze,sta je bre smesno pi.cka ti materina,treba da ucimo od njih...
Verovatno je ovo i razmisljanje svakog drugog na njihovoj tribini,drze u sebi...ali eto,nekad se dusa prepuni,pa moras nekom i da se ispovedis. namigivanje

Quote from: "munja"
http://arhiva.sportskacentrala.co.yu/kosarka/lige/yuba2003-04/tuca-zv-par2.jpg
http://www.b92.net/galerija/pics/2004/05/194398155940b50a1573a23430979805.JPG

Da li se meni cini ili je glavni lik sa ovih slika neko od vidjenijih UB???
Jos jednom smo im pokazali ko smo i sta smo!!!
1 nas 100 njihovih i jace pevamo(i bijemo)!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "munja"
http://arhiva.sportskacentrala.co.yu/kosarka/lige/yuba2003-04/tuca-zv-par2.jpg
http://www.b92.net/galerija/pics/2004/05/194398155940b50a1573a23430979805.JPG

Da li se meni cini ili je glavni lik sa ovih slika neko od vidjenijih UB???
Jos jednom smo im pokazali ko smo i sta smo!!!
1 nas 100 njihovih i jace pevamo(i bijemo)!!!

nije ti se ucinilo,video si cica-macu namigivanje

ja negledam basket. i meni nije jasno zasto je ..... sam i okruzen sa 5 grobara i 2 zandara .    SAMO FC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !


Quote from: "Casual"Pa meni je bre vodja jedan njihov sa svojom ekipom(koji su mi inace drugari),u lice rekao da ih je onaj dan na Kupu kad smo igrali sa njima,bilo sramota sto su uopste bili na Marakani,i da su Grobari u krizi iz koje ce izaci tesko,jer ni on ne vidi poboljsanje u skorije vreme.Kaze,jebote,nas na Jugu 2000,ni toliko pravih,vas na Severu 15.000 divlja,palite baklje,dimne bombe,barjaci,odzvanja do Paviljona...mi gledamo,cutimo,niko nista javno ne ispoljava,svi drze u sebi,kad jedan vodja pored mene,kao..."Ajmo svi...Ovo je smesno".Ja ga gledam kaze,sta je bre smesno pi.cka ti materina,treba da ucimo od njih...
Verovatno je ovo i razmisljanje svakog drugog na njihovoj tribini,drze u sebi...ali eto,nekad se dusa prepuni,pa moras nekom i da se ispovedis. namigivanje
Bilo je i vreme da to kazu....
ko vrata shal, u stomaku pivo...
Svi na stadion tamo je sve zivo...