01/06/2004 | Izvor: B92
Crvena zvezda i Partizan nosioci

Crvena zvezda ce biti u grupi

????? ????, ????????? ????? ????... :D

???????!!!

Moramo u Ligu Sampiona, BRE!

Bacicemo suzavac!


Ovo gore je napravio Marin, alal mu vera :)

???? ?? ?? ???????? ????? ?? ?? ????.

???? ?? ?? ??? "????? ??" ????? ?????????....


Mislim da ovo treba staviti na caffe i na delije.net na naslovnu stranu, stvarno fantasticno uradjeno!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "KOHAH"???? ?? ?? ???????? ????? ?? ?? ????.

???? ?? ?? ??? "????? ??" ????? ?????????....

Sve si rekao... :) Cirilica i na naslovnu!

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo rezultata moje popodnevne dokonosti... Nadam se da ce vam se dopasti...




Pozdrav,
Baske

Pa moze lako da se prepravi na cirilicu, ali sam stavio latinicom jer pise Champions league takodje latinicom pa da ne mesam pisma. Odradicu je i u cirilicnoj varijanti pa cemo videti kako ce da ispadne.

poz

BTW Baske lepo uradjeno zaista. Grb u sredini je bas bas ;pljuga , ali ja nisam mogao da ga toliko sarenim jer je ono konkurs za majicu tako da... :) .

poz

??? ???? ??????? (??? ??????), ???? ?? ?? ????? ???????? ??? ? ????? ?? ??? ?? ????????. ??? ??? ?? ?????? ???? ???? ?? ???? ??????? ??? (????? ?? ?? ????? ???????? ???), ??? ???? ????????? ????? ? ???? ??????? ?? ??? "????? ??" ??? ?????????, ??? ?? ?? ???? ????? ?????? ??? ?????.

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Eh da sam i ja ovako kreativan kad sam dokon  ;pljuga .Svaka cast,odlicno uradjeno.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Senjak"??? ?? ?? ???? ????? ?????? ??? ?????.

??????? ????


? ????? ?? ?? ???? ????? :zbunjen

????? ???? ??? ???????? ???????? ?? ??????? ?????????, ?? ?? ?? ???? ?????.... :zbunjen

????? ???? ?? ?? ???????? "???????? ???" ?? ??????? ???????? ??? ?? ??? ????? ?? ?? ?????? ????? :zbunjen

?? ?? ???? ?????? ?? ???????, ???? ?? ?? ????????, ???????? ????? ?? ????? ?????? ???? ??? ?? ???????? ? ????? ?? ????. ??????? ??, ???? ?? ?????...

Mnogo su vam dobri radovi narocito mi se svidja Basketov. Baske, a da ne mozes mozda da uradis nesto da rasiris sliku, ili da dodas jos nesto sa svake strane, pa da na desktop stavim ovo tvoje remek delo kao wallpaper.

Ako nije preveliko cimanje ajd

Baske, alal ti cufte!!!
Za marinov rad treba napisati i jedno i drugo cirilicom: VREME JE  CEMPIONS LIG, salim se ali stvarno mislim da ne treba da stoje dva pisma, mozda bi bila fora jednu uraditi sa vreme je, a drugu sa it's time(ili kako se vec kaze) za inostranstvo :rofl  :rofl  :rofl
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

? ?? ??????? ?? IT IS ABOUT TIME ?

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "KOHAH"????? ???? ??? ???????? ???????? ?? ??????? ?????????, ?? ?? ?? ???? ?????.... :zbunjen

????? ???? ?? ?? ???????? "???????? ???" ?? ??????? ???????? ??? ?? ??? ????? ?? ?? ?????? ????? :zbunjen

?, ?? ??? ????? ???! ??????, ?? ??? ??, ???? ??? ???...  :zbunjen

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Drago mi je da vam se dopada... Jos kad bi stvarno i usli u tu famozn LS bilo bi do jaja!!! :)

Quote from: "nikolaBGD"Mnogo su vam dobri radovi narocito mi se svidja Basketov. Baske, a da ne mozes mozda da uradis nesto da rasiris sliku, ili da dodas jos nesto sa svake strane, pa da na desktop stavim ovo tvoje remek delo kao wallpaper.

Ako nije preveliko cimanje ajd



Mislim da je zrelo za naslovnu, sta vi kazete???
p.s.Sta bi sa onim filmom sto je trebao da se radi u vezi delija, nema ni govora o tome!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!