Pu jebem ti freeservers... koji klosari...
Ajde ako zna neko gde jos moze da se dobije besplatno mesto za sajt neka mi baci link ovde.

Pozdrav,
Baske

www.dot.tk

Ova 800x600 je prebacena na http://alas.matf.bg.ac.yu/~mn02159/ls_wall-800.jpg za slucaj da nestane, ovu drugu nisam uhvatio...
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Quote from: "chivitli"www.dot.tk

Ova 800x600 je prebacena na http://alas.matf.bg.ac.yu/~mn02159/ls_wall-800.jpg za slucaj da nestane, ovu drugu nisam uhvatio...

Hvala!

Pozdrav,
Baske


Evo novih linkova, nadam se da se ovi nece igrati skrivanja... :)

//www.baske.bravehost.com/LS_Wall-800.jpg 800x600
//www.baske.bravehost.com/LS_Wall-1024.jpg 1024x768

A koliko nas stvarno veruje u prolazak u ligu sampiona? :zbunjen

Quote from: "Dion_Cacak"A koliko nas stvarno veruje u prolazak u ligu sampiona? :zbunjen

Pa do pred odlazak muslima sam bio ubedjen da prolazimo. Znaci kakve je uslove trazio, neodlazak Vidica....i tad sam i uradio majcu. A sad sam 85% za ispadanje u trecem kolu, a ostalih 15% da moze da nas ukenja neki slabiji rival i to da je u losoj formi.

Protivnik Crvene Zvezde u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Sampiona za sezonu 2004/05 bice Svajcarski Young Boys(i).Nismo nikad imali problema sa doticnom navijackom grupom  :finger ,uvek su dobijali po pic** pa sudeci po tome ocekujem lagani posao i prolazak u treci krug.Ko razume shvatice  namigivanje .
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

narode,.. nisam bas najbolje informisan, ko je vodja navijacha nashih ovde u svajcarskoj? i ko ce da predvodi navijache? tu ce biti ludnica..

i ovaj, kog je to datuma tachnije? da vidim da nisam popio pogreshne informacije..? : ))

ovaj, nemojte podceniti ni basel, dobar fudbal igraju, ali ja verujem u nas i verujem u zvezdu!!!
a.....potpis....

p.s: ili dolazi **** i ultra boys ovamo? joj kako se spremam za ovaj match .. uuuuuuuuh
a.....potpis....

saznao asm, 28 jula u Bernu idem da gledam obavezno posto sam josh u CH a zatim ko je voljan da mi rezervishe karte jer dolazim 1 Avgusta, tako da cu 4. Avgusta biti na revansh?

pa ko je voljan neka mi to sredi?

Mila? Toni? Lamya? Ana?
a.....potpis....

Quote from: "Sky Joker"narode,.. nisam bas najbolje informisan, ko je vodja navijacha nashih ovde u svajcarskoj? i ko ce da predvodi navijache? tu ce biti ludnica..

i ovaj, kog je to datuma tachnije? da vidim da nisam popio pogreshne informacije..? : ))

ovaj, nemojte podceniti ni basel, dobar fudbal igraju, ali ja verujem u nas i verujem u zvezdu!!!

Ovo je pravo mesto, mislim, ovaj sajt, da se informises o svemu sto zelis... :) Verujem da ce ti  UK_Nkola objasniti sve sto te zanima.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

pa znam da je ovaj sajt pravo mesto za ovo, inace nebih ni bio ovde..  :rofl

hvala budimire, ali zar UK ne stoji za Englesku? : ) ili nikola dolazi u bernu 28? jel ce i onda da se javi ovde ili da mu napisem private?

bas me zanima koji ce nam deo tribine pripadati na utakmici. kako bi odlichno bilo kad bi to bio severni deo  :ruke  :D

pa nadam se da dobijem neke informacije, ja cu ovamo napraviti nekoliko majica sa delija-cafe-om i tako... kapicu i shal cu valjda vec negde naci, pa cemo se prepoznati tamo i tako to : )))
a.....potpis....

Sky Joker samo opusteno ima vremena jos do tekme.

Ali mi cemo sigurno biti u Cirihu tog dana jaci nego ikad.

PS. UK stoji za Ultra Klan.

A ako imas neka pitanja preko pm.0

Pozdrav


Je l' ima neka fotografija njihovih navijaca, ili (ne)zvanicna prezentacija? Vrede li cemu?!

Pozdrav

Quote from: "Sky Joker"
ili nikola dolazi u bernu 28?

Ovaj put mora da ide na utakmicu zato sto mu je pred kucom, inace slabo ide...

U vezi informacija i organizacije Delija i Zvjezdasa u Dijaspori mozes da se obratis WHITE EAGLE -u !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Sky Joker"
ili nikola dolazi u bernu 28?

Ovaj put mora da ide na utakmicu zato sto mu je pred kucom, inace slabo ide...

U vezi informacija i organizacije Delija i Zvjezdasa u Dijaspori mozes da se obratis WHITE EAGLE -u !!!

:lol:  :lol:  :lol:

Pa ti znas dobro da je Nikola preopterecen sa poslom njegove partije.
Njegov Svajcarski desni radikalni front jos uvek realizuje taj cilj da smanji broj stranaca u Svici na manje od 0,5 %  :D  :tenk

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Sky Joker"
ili nikola dolazi u bernu 28?

Ovaj put mora da ide na utakmicu zato sto mu je pred kucom, inace slabo ide...

U vezi informacija i organizacije Delija i Zvjezdasa u Dijaspori mozes da se obratis WHITE EAGLE -u !!!

:D

Jel si dobio postu iz francuske??

Quote
Jel si dobio postu iz francuske??

Jesam, upravo se dogovaramo !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....