Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "Milance"
QuoteKasno uvece nacelnik RJB MUPa Srbije Miroslav Milo
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ocekujte sliku za minut!!!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Ocekujte sliku za minut!!!

Cekamo. Inace, zna li neko sta je bilo na konferenciji za stampu u KK veceras? Trebao sam da odem tamo, ali fizicko stanje i izgled su presudili drugacije... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

cekamo...
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


preuzeto sa KK sajta

Konferencija za novinare

Nista jos ne javljaju za konferenciju na ovom sorosovskom sajtu b92.
Ladno mi nije pustio komentar al zato sam se najebo keve.Daj tu sliku!

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Quote from: "munja"preuzeto sa KK sajta

Konferencija za novinare
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zika je,iako ga nisam nesto preterano gotivi,ispao veceras maximalno korektan.
inace,prisustvo bgd policije na kalemegdanu,govori samo o pritiscima da se ne sazna istina o brutalnim desavanjima  u vrscu..ja to bar tako komentarisem
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]




poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


strasno...
a sve ovo ce da zataska 'vasa i nasa  milicija'...
ne smemo to da dozvolimo
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

Molim vas napisite ovde ako kada i gde bude bila konferencija delija danas!!!
prodje i ova noc!!!
pozz
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????? ???, ????? ?? ????????, ?? ??? ???? ????????!  :bes
?? ???? ?????? ????? ??? ? ????? (?? ?????? ?????? ??? ??????...), ??? ??? ??? ?????, ?????, ?????... ?? ????? ??????!  :bes
? ?? ??? ?? ?? ?????????, ?? ????????? ??? ?????! ???? ???????? ?? ?? ??? ????? ?????? ???????????? ???? ?????? ?????? ?? ?????? ?????? ? ?????. ????, ????????? ?? ???? ? ????? ?????? ?? ????? ?? ???????? ?????? ??????!
??? ???, ?????????? ????????? ?? ?? ?????? ?????? ????? ???? ???? ??? ? ????? ?????? ??????? ????? ??? ??! ?? ?? ?????? ???????? ???????, ???! ?? ?? ???? ????????? ? ??? ???? ???? ?????????????? ???????????? ? ??? ???? ???? ???. "????? ????????"!
??? ???? ???? ???, ??? ? ???? ???!   :bes  :bes  :bes
? ? ?????? ?? ???????????? (???? ??? ?????? ?????????!), ?? ???? ?? ??!
?????? ?? ?????? ?? ???? ????? ?????????? ???? ? ?????? ?? ??????????? ?????? ???? ?? ????? ???? ? ?? ???????? ???? ?????? ?????????????! ???????!
??? ?? ????????? ?? ?? ???? ?? ????? ????????? ???????? ????????. ?? ??? ????? ???? ??? ???? ???? ???? ??????? ? ??????????? ????? ?????? ? ??, ??? ????? ???????? ?? ??? ???????? ????????? ??????? ??????? ?? ???????????? - ???? ?? ????? ????? ????????! ??? ?? ?????? ?? ???? ??????? ?????? ?? ??? ??????? ???? ???? ????? ????????!
???? ????, ????? ???????? ?? ??? ?????? (????????) ????????? ????????? ????????? ??????. ?? ???? ?????? ??? ??????? ?????? ????? ????? ???????, ??. ? ???? ????? ?????????? ? ????? ????? (????? ??? ?????? ??? ???? ???? ?????? ?? ??????? ??? "???????" ???? ???? ???? ????????? ???? ? ?????), ??? ??? ?????? ???????? "??????? ?" ?? ???????? ?? ????? ?? ????? ??????????????? ?????? ???????: ""...??? ???????? ?? ?? ??????? ????????? ?? ???? ??????? ?? ??? ?? ?? ???????? ???????? ??????????, ?? ?? ????? ???? ???????????? ????? ???????? ????????????? ? ??? ??? ???????? ??? ???? ?????...".
?, ???, ????? ???? ??????? ?? ?? ??????? ???????? ???????? ?? ??????, ?? ?? ??? ?? ???????? ?? ???????, ??? ??? ?????? ??????? ?? ?? ??????????? ? ?????????? ?????? ???? ?????. ???? ?? ?? ??? ?? ?? ?? ??? ?????????!!!

??? ?? ??????????? ????, ???? ??????? ?? ?? ? ??? ?????? ?? ???? ?????? ?? ?? ?? ????? ?? ??????? ??????? ??? ?? ?????????? ?????? ????????, ??????? ????? ???? ?? ???????! ????? ?? ????!

??? ?? ????? ?????? ?? ??? ????????? ???? ??? ?????? ?? ??????? ??????, ???????, ????????? ?? ???? ?? ????? "???????"... ????... :(
???? ????, ???? ??? ??????????? ?? ?? ???? ???????? ?????? ???????? ????? ?????? ?? ???? ???? (????????? ?? ??? ??????), ?????????? ???????????? ???? ???????????!
?? ?????? ?? ??????? ??? ????? ?????? ??????????, ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?????? ????? ?? ???????? ???? ?????, ??? ???? ?????? ?? ??? ???? ? ?? ?? ??????? ?? ?? ??? ???? ????? ???????? (????? ??????) ?? ?????? ? ??? ??? ???????? ??????? ????, ???????...
K????? ?? ?? ???? ???????, ??? ???? ????????????????? ??? ????? ??????? ?? ?????????? ?????????! :(  ????? ????, ?? ?? ???? ????? ???? ?? ?? ???? ???? ?????, ? ???? ?? ?? ?? ?????? - ???? ?? ?? ???????!  :bes

A ? ???? ????? ???? ?????? "????" ??? ????? ?? ?????? (M??????? ?????????) ?? ?? ??????? ??????? ???? ???????????... ??? ????? ????, ?? ????? ??? ????? ????? ?? ??????! ??? ?? ????, ???? ???? ????? ????? ????????? ?????????? ?? ?????????? ????? ?? ???? ?? ?????? ?? ????????

?, ???, ???? ???? ?????? ??????????? ?????? ???? ???????? ?? ?? ???????? ??????:
? ???????? ??????? ??????? ???? ????? ?? ???? ??????? ????????? ?? ??????? ??? ?? ??????? ??????????? ??????????. ?? ??? ???? ???? ??? ?????? ?? ???? ?? ?? ? ?????? ????????? ?????????!  :bes
??? ??? ?? ??????? ????? ?? ?????????? (??????? ?????) ???? ?? ??????? ? ??????? ? ????? (????? ????? (25) ?? ?????): "??? ?? ?????? ????? ??????? ??????? ???????? ??? ??? ?? ???????? ?? ? ???????? ?? ????????. ???????????? ??? ?? ???????? ? ???????? ?? ????????? ????. ??????? ?? ??? ?? ??? ????? ????? ?? ???????. ??????? ?? ???????? ? ???? ?? ????? ????? ??????, ??? ?? ???????? ?????? ?? ???? ??????. ?? ??? ??????? ?? ???????? ????? ???????, ??? ?? ??? ????? ?????? ???, ? ???? ?? ? ????? ???? ???? ??????????. ?? ??? ?????? ????? ?????. ? ??????? ?? ????? ??? ?? ????."
???????, ??????????!!!  :bes

?, ???? ??? ????? (?????? ?????????) ???? ????? ?? ?????????, ????? ?? ? ???? ???????:

Trener ko
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

QuoteSto se mene tice, mene ova Efes-turska-"srpska"-Danilovic-Divac liga vise ne zsanima. Radije jadranska ili bilo sta. Ovo vise nema smisla. O kradjama do tog trenutka necu, posle ovoga nije im mesto...
Ja naprotiv mislim da je ova uprava,kao i igraci,zasluzila pakleno dobro navijanje do kraja sezone(ako joj ovo nije kraj).Za ovaj potez u Vrscu im svaka cast.Kao sto Senjak rece'tako se vole svoji navijaci'....Svaka im cast...
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Ono shto se sinoc dogodilo je uzas(blago receno)nemam nista da dodam za "ono".....sokiran sam :(  :(  :(

Milanche totalno se slazem sa tobom,ako bude bila nekim slucajem ponovljena ta utakmica(mada cisto sumnjam),trebali bi u velikom broju(kojeg ce nesumnjam biti,poshto su se svi nenormalno nalozili posle ovoga) da se oduzimo igracima i upravi nasheg kluba jer su se na totalno korektno poneli posle utakmice.

??? ???? ??? ?????? ??????????, ? ???? ??? ?? ?????, ? ??? ??? ???????, ?? ?????? ?? ???? ???? ?? ?? ?????? ??????? ?? ???????...????!

???????!!!

Sok i neverica. Sta drugo reci. Ja zaista ne razumem kako je uopste moglo da dodje do takve situacije. Jel su to oni trenirali strogocu ili nesto sl?

Pa su hteli da uticu na to da sledeci put stavimo prst na celo pre nego sto nesto uradimo! Alo bre to se tako ne radi. U kom veku zive ti ljudi, Najgori smo narod, Ne razumem se u pravo policajaca ali siguran sam da su bez pravih osnova napravili strasan prekrsah za koji neko mora da odgovara. Nekukam kao neka pick, ako sam zasluzio pendrek pa udari "brate" ali neduznu decu i devojke sibati i nista ne preuzimati da ih na neki nacin zastitis to mi nikako nije jasno.
:(  :(

? ??? ???? ?? ??? ????? ????? ? ???????????? ?? ???????? ??? ??? ????????, ??? ??? ?? ?? ????? ????? ?? ????, ?? ??? ???? ????? ???? ??? ???? ??????...

???????!!!