Treba spomenuti da su "Vecernje novosti" dale sasvim korektan komentar i uopste se nisu ustrucavali da kazu da je policija tukla sve sto se mrda bez razloga.

pohvala za njih

Zandarmerija jeste bila iz Kv proverena informacija . Nju u Kraljevu cine bivsi pripadnici murije sa Kosova koji su da ne bi izgubili posao primljeni u Siptarmeriju . Ljudi sta mislite o nekom vidu protesta zbog izbacivanja iz play offa. Moj predlog je u sredu na dan finalne utakmice svi ispred hale Pionir pa da vidimo cija kokoska nosi helanke.
i pesma NINDZA KORNJACE , NINDZA KORNJACE PICKE NAJVECE.... :finger  :finger
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

Veci deo dnevnih listova i one najgledanije televizije, posebno BK su bili korektni i to je stvarno ok... Najzad neko da stane iza Delija u odbranu...
p.s. izvinjavam se Godri, da bio je i on, ali eto izgubio sam se u prici to je to...
p.s. 2. I mismo Budo pricali sinoc o tome, koja je mogucnost da se podignu tuzbe, mozda smo trebali svi kod lekara pa sa uverenjima da podnesemo prijave, a oni imaju kasete, pa lepo ajde nadjite nas da smo uradili nesto sto je izazvalo vas napad.... Ne znam, ali treba drzavi istresti gace na taj nacin pa posle nek pripaze koga sve smeju da prime u zandarmeriju... Jos jednom ponavljam, one face koje su sinoc nosile policijske, i zandarmerijske uniforme, ono je sramota za Srbiju... OSTAVKE, SMENE, svi na giljotinu, jedino resenje...A onaj nepismeni Guri, ne znam da li je neko gledao kako ga je lik sa BK ispreskakao, e jadna Srbijo...
p.s. 3. hvala web ekipi, znace zasto....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

?? ????? ?????? ?? ???????????? ??? ?????????? ?? ???????...?? ?? ???? ???? ??, ? ??????? ?????? ??? ??? ? ????? ????, ?????? ?? ?? ???????????? ? ???????? ?? ?? ????? ??? ??? ???? ?? ?????, ? ???? ?? ???? ????!!! ????? ???? ????? ??????, ??? ??????? ?????? ???? ???? ???? ??????....

Red Star Forever.... :wave


:poglavica???????!!! :poglavica

Ja mislim da bi trebalo da napravimo protest ,i da se okupljamo svaki dan dok krivci ne budu kaznjeni!!!

KOALICIJA , HEMOFARM - POLICIJA!!!


ps. Jebiga ne mogu da pisem cirilicom posto sam u igraonici....valjda cu uskoro moci...
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

Evo kako je jedan "decko" opisao nerede na utakmici u vrscu na krstaricinom forumu:

Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a nas mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si nas i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili nas kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina nas je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put video,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite nas mladje iskoristili su nas kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...

Ne znam ni sam sta da kazem! :zbunjen  :o
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

To mora da je napisao sin komadanta zandara Radosavljevica...

?? ??? ???? ?? ????????! :bes

???????!!!

Ne mogu da verujem da nas ima i ovakvih. Jebo ja mater ovom seljaku sto je ovo napisao. Pa sta je on mislio da sjedi i gricka sjemenke dok traje ludilo na tribinama. Ne znam koji je k***c uopste dolazio.

A u ostalom moguce da je ovo napisala i neka grobarska p***a
I koji k***c ima pisati ovakav izvestaj na krstaricinom forumu, sto se ovde ne izjasni
img]http://www.delije-brcko.rs.sr/slike_web/brcko_rs_Joint080804160214.gif[/img]
Momci!!! Jesam rekao da ovde nema duvanja!!!
www.delije-brcko.net

?? ??? ???? ?????? ?? ????????? ????? ?????? ???? ??????. ????? ??? ???????? ??????? ? ??????? ?????????. ???? ???? ? ?? ????????? ?????? ???????... ??? ??? ????? ???? ????? ?????? ?? ?? ?? ?.?.

Quote from: "OrtoDelija"Evo kako je jedan "decko" opisao nerede na utakmici u vrscu na krstaricinom forumu:

Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a nas mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si nas i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili nas kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina nas je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put video,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite nas mladje iskoristili su nas kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...

Ne znam ni sam sta da kazem! :zbunjen  :o

Ja ne znam ko ce da poveruje u ovu pricu, toliko ljudi je bilo i niko nije tako nesto rekao, a bas ovaj da na nekom levom forumu napise kako su ih terali nasilno da gadjaju pandure flasama!!??
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "OrtoDelija"Evo kako je jedan "decko" opisao nerede na utakmici u vrscu na krstaricinom forumu:

Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a nas mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si nas i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili nas kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina nas je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put video,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite nas mladje iskoristili su nas kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...

Ne znam ni sam sta da kazem! :zbunjen  :o

Gde je objavljena ova gadost i smejurija?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=42179
Bez nervoze oko toga, svako sa malo mozga moze da zakljuci da je to laz, a i to gde je napisano je videlo manje od 100 ljudi (+ sto malo iznad toga ima ceo Budin post prenet). Ne trosite energiju na to.
Ne mogu sad da duzim, moram da idem, ali videcu za veceras da napisem svoje misljenje oko svega ovoga i sta nam je ciniti
Pozdrav!
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Blic, nedelja, 06. jun.
Miroslav Milosevic, nacelnik resora javne bezbednosti Ministarstva unutrasnjih poslova Srbije, negirao je da je policija primenila prekomernu silu.
- Zandarmerija je intervenisala i opkolila grupu navijaca u kojoj je bilo dvadesetak najekstremnijih i pokusala da ih izvede. U tom talasanju doslo je do nagnjecenja 17 navijaca kojima je ukazana lekarska pomoc - opisao je Milosevic sled dogadjaja.

"Coveka" treba streljati ili bar traziti njegovu ostavku.

Zurnal, nedelja, 06. jun.
????? ?????, ???? ?? ? ??????? ??????? ???? ??????? ?????, ???????? ?? ??????? ? ????????? ?? ????????. : - ???????? ???? ?? ?? ????????? ???? ?? ?????? ?? ???, ??? ?? ???????????? ?????? ?? ???? ?????? ?? ????? ??????????. ?? ??? ?? ???????? ??? ?? ????????, ? ? ??? ???????? ?? ?? ???? ?????????? ???? ??????????. ?? ??? ????? ?? ????????, ??? ??? ?? ????? ????? ?????? ? ?????. - ????? ?? ?????.

???????????????? ??????????? : - ???? ?? ???????????? ??????? ?? ????, ??? ??? ??????? ?? ???. ?????? ?? ?? ?? ??????? ?? ?????? ? ??????, ????? ???? ??? ?? ??????????. ???? ??? ????? ?????? ????? ????????? ???????????? ?? ?? ??????? ?? ???????...

Kao i posle incidenata u Novom Sadu, ni ovde se izvestaji Zandarmerije ne poklapaju sa izjavama navijaca, samo sto ovoga puta javnost moze da se uveri ko laze, cela Srbija je videla TV snimke.
Zakon protiv nasilja na tribinama se ne primenjuje kako treba. Zandarmerija zloupotrebljava svoj polozaj a njeni pripadnici se ponasaju kao Ameri na Kosovu koji su imuni na svaki zakon a to se onda zove bezvlasce.  :nene

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "OrtoDelija"Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.

flasama i bakljama ?!?!?!

ne znam kako je neko mogao da mu kaze da gadja pandura bakljom, kada smo sva pirotehnicka sredstva zapalili pocetkom 2. cetvrtine  :D
gt; > > ШИД < < <

??????? ?? ? ???? ??? ?? ??? ?? ????? ? ?? ?????? ????? ?? ?????? ?? ????? ??????? ???????????. ??????? ??? ?????????? ?? ?????? ?????????? ???? ?? ?? ????? ...???, ? ????? ?? ??? ???? ???? ??? ???????, ????? ? ??... ? ????? ?? ???? ? ???? ??? ??????? ??????????? ???? ?????????? ???? ?????. ?? ??? ?? ??? ???? ?? ?? ??? ???? ?????, ????? ? ??. ? ???? ???? ???????????? ?????? ?? ????? ?? ???? ???? ? ??? ??????  :nene. ?? ???? ????? ?????? ??? ?????? ?? ??????? ????? ??? ?92, ??????? ?????? ???? ? ????? ?? ?? ??????????. ? ??? ????? ???? ???????? ?????????  :batine ?????? ?? ?? ?? ?? ? ??? ??? ?? ???????? ? ?????? ?????? ???????? ?? ???? ???? ???????? ???? ????????. ?? ??? ????????? ?????? ???? ?? 20 ??????? ?? ?????? ???????? ????? ?????????, ????????????? ?? ?? ? ????? ?? ??????. ? ???? ????? ?? ?? ???????. ????? ?? ???????? ???  ?? ???????? ?????? ?? ???????. ??? ??? ?????? ?????? ?? ?92... ?? ??? ???? ???????? ?????? ?? *????  :zbunjen  :bes . ??? ?? ???? ? ??? ???????? ?? ????????? ??????? ?? ?????????? ???????...

?????`?? ??? ??? ??????, ??? ??????? ??? ??? ???? ?????!

Nema premlacivanja u utisku nedelje, i sto je jos gore nema kao predloga ubistva onog srpskog deteta u Gracanici...  :bes

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

*?????....?????? ??? ????? ?? ?? ??? ??????? ?????????  :cigla . ? ?? ?? ?? ?? ?? ????????. ??? ??? ???? ?? ??? ?????? ???????? ???? ??? ?? ???? ? 92 ? ???? ? ?????? ?? ??????? ??? ???? ?? ???????? ??? ??? ???????? ????

Smesno je koliko smo obespravljeni i koliko nas se svaka vlast plasi,cak su  formirali vojsku u vidu zandarmerije koja treba da ratuje sa nama. I da bar imaju nekog kodexa ili casti ali to je uzaludno pominjati,oni krecu u batinanje bez povoda,po inerciji gaze sve pred sobom,bez obzira sto odbijaju bubrege deci i otvaraju glave devojkama njih ceka pohvala i uvek odlicna medijska podrska,a kome podnose racune za svoj "rad",nikome naravno pa oni su iznad slova zakona. Cemu covek da se nada u ovoj zemlji u kojoj buzdovani i propali kriminalci oblace uniformu i predstavljaju ljude od zakona? Haosu eto cemu.

Sto se tice utakmice i dogadjaja dovoljno je receno u izvestajima Bude i RSF,toliko dobro da coveku zasuze oci i da pozeli da bude deo stradanja svoje brace.Zato svima vama koji ste bili tamo kada je nasoj Zvezdi najpotrebnije i jos ste doziveli ovu nepravdu najiskrenije postovanje i divljenje.

Dodao bi i to da ovu smrdljivu grobarsku ligu ne treba igrati, na ovakav nacin stvarno nema smisla,moze mrtvih da bude,nebitno je, vazno je samo da Partizan bude prvak.

Mislim da bi u vezi tih tuzbi trebalo da se organizujete i da jedan advokat zastupa sve ostecene jer bi efekat sigurno bio veci a to bi sigurno privuklo vecu paznju  javnosti. Mislim da bi to bilo prvi put  recimo da neko masovnije tuzi organe reda. Ovako kad svako za sebe podnosi tuzbu  tesko je postici nesto konkretno. Realno mislim da od tih tuzbi na zalost nece biti nista. To je nazalost normalno svugde u svetu a ne samo u Srbiji. Vlast stoji iza policije i to je dovoljno :( . Odmah su krenuli sa opstrukcijom i izgleda da su se dobro pripremili i uskladili svoje izjave, krenuli su pritiskom na medije, ne daju da se da realno saopstenje iz bolnice o povredjenima itd. I sve to su vec uradili u petak, subotu. Sutra je ponedeljak i to vise nece nikog da zanima osim nas cigana, onih koji su pretuceni i ostalih navijaca. I bilo bi dobro da ne izgorite u toj zelji za postizanjem pravde, jer ce to sigurno dugo da traje :(  a i rezultata verovatno nece biti zadovoljavajuci.

Samo me zanima sto novinari nisu postavili pitanje ovom Guriju ili Milosevicu, ko je dao Zandarmima naredjenje da intervenisu i odakle njima pravo da to urade ako to delegat utakmice nije trazio. Barem bi to trebalo da se resi na nivou lige i siguran sam da ce Zvezda to traziti. No zanimljivo da o tome nema jos nikakvih saopstenja od nadleznih. Nisam cuo da se Babic oglasio povodom toka :(  :bes

Sto se tice  zandarma, najbitnije je to da se sazna ko je to organizovao odnosno izdao naredjenje. Ovi sto su tukli su samo orudje u necijim rukama i tu su da izvrsavaju naredjenja, nije to nista novo. Ne znam kad je neko od pandura, specijalaca... radio na svoju ruku. Sve to ima neku dublju pozadinu.