Quote from: "Forever Ultras"[Gde je objavljena ova gadost i smejurija?

poz,
budimir

Izvoli! http://forum.krstarica.com/viewforum.php?f=21
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Stoka placenicka...

Preko direktorijum NVO uzeo sam brojeve telefona i zvao organizacije koje se bore za zastitu ljudskih prava i koje dobijaju debele pare sa zapada da bi ovde branile arnaute i druge manjine, i naravno mozete da zamislite koji su odgovori...  :bes

Ostaje samo privatna tuzba protiv murije... Nemam reci, u kakvoj mi to drzavi zivimo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma ljudi bre ne mojte da se ovo kao i obicno zavrsi samo na prici!!!Ovo je mnogo ozbiljnije od bilo cega drugog!!!Dajte bre da se vec jednom dogovorimo za proteste,ili cemo dozvoliti da nas i dalje biju,pljuju i ponizavaju kako ko hoce?!
Ne mojte samo da proteste napravimo za finale play-ofa,jer ce onda biti sranja i sa grobarima,pa cemo mi opet ispasti huligani.......
Jel moze u subotu oko 17 h ispred ulaza na sever?
Onda idemo po celom BG-u,i tako svaki dan dok krivci ne budu kaznjeni!!!

Jel to OK???
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

Iz Kurira:
Goran Vesic, clan UO KK "Crvena zvezda", o

Veso majstore!A od ovih smradova i Homosfarma :rofl  nisam nista drugo ocekivao!
STOKO VRSACKA,STOKO PANDURSKA!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "munja"Mislim da bi u vezi tih tuzbi trebalo da se organizujete i da jedan advokat zastupa sve ostecene jer bi efekat sigurno bio veci a to bi sigurno privuklo vecu paznju  javnosti. Mislim da bi to bilo prvi put  recimo da neko masovnije tuzi organe reda. Ovako kad svako za sebe podnosi tuzbu  tesko je postici nesto konkretno. Realno mislim da od tih tuzbi na zalost nece biti nista.
Podrzavam tvoj predlog da Delije angazuju advokata (jednog dobrog) koji ce zastupati sve koji su bili u Vrscu. Onom ljigavom somu, Milosevicu, koji daje izjave da policija nije reogavala ostro i koji sere, kenja i laze,narediti da se javno izvini povredjenoj neduznoj deci,devojkama i njihovim roditeljima i da podnese ostavku. Jer njegov je posao da stiti neduzne od silovatelja a ne da sprovodi nasilje nad neduznima.Ili ja mozda nisam dobro shvatila da je cilj "Zakona protiv nasilja na tribinama" da se stvore uslovi da na te utakmice dolaze devojke, deca, bake, deke a ne samo huligani?! Mozda ja nisam dobro razumela sta je cilj tog zakona, molim sve pedere koji su ga usvojili da izadju u javnost i da nam PONOVO objasne?! Ostale zandare koji su bili u hali takodje pred Sud na raport! Ne zelim verovati da od tih tuzbi nema nista jer onda u sta treba da verujem?  :zbunjen  
Da ce sutra kada dodje do gradjanskog rata zbog anarhije, doci okupatori, kao na Kosovu i reci ako vi ne umete da dovetete stanje u red u svojoj drzavi, ima ko moze?! Jel u to treba da verujem? Ljudi, dotakli smo DNO, NEMA DALJE!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

treba ovu godinu slaviti kao duplu krunu i u fudbalu i u kosarci

Quote from: "UltrasLondon"treba ovu godinu slaviti kao duplu krunu i u fudbalu i u kosarci

Ovo je prava stvar...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Nema premlacivanja u utisku nedelje, i sto je jos gore nema kao predloga ubistva onog srpskog deteta u Gracanici...  :bes

poz,
budimir

?? ????? ?? ???? ????. ??? ???????? ?? ???????? ??? ????? (???? ????? ??? ???????? ????? ??? ????? ? ??? ??????), ??? ?????? ?? ????? ?? ??? ?????? ???? ??? ? ?????, ?? ?? ? "??????" ??? ??? ??????? ??????. ?????? ?? ?? ????, ??? ????????. ????? ?? ?? ??? ??????.

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

video snimak posete nase uprave povredjenima u  Vrsackoj bolnici
http://www.kk-crvenazvezda.net/download/vrsac.wmv


Osam pitanja za komesara lige Slobodana Jelica 07.06.2004

Povodom nekoliko intervjua komesara Superlige Slobodana Jelica u kojima je izneseno vi

Braco u pravu ste potpuno.
Ali zasto ne bismo napravili miran protest po BG-u,ali miran da opet ne bi bilo takvih sranja!A i da bude imali bi dokaz ko je kriv!
Npr. ispred skupstine ili ispre zgrade KSSCG?
Da li je to OK?
Ne mozemo da cutimo ko idioti!!!
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

Ja se slazem za neku setnju od Sportskog drustva pa do skupstine ili KSSCG!!!
Ali ipak ne verujem da od toga ista moze da bude, jer vodje ovo ne (ili retko) citaju, a mi to sami ne mozemo da organizujemo, pogledajte koliko ljudi stalno salje poruke na forum(da uzmemo 30-ak), skoro pola od tih 30 nije u beogradu, mozda bi bilo bolje da neko ko zna vodje poprica sa njima o tome!!!
Problem je u tome sto vodje pokrecu proteste samo kada su neki njihovi prijatelji ili clanovi njihovih grupa u pitanju, a sada kada su svoje dupe izvukli bez vecih batina, njih je bas briga, iako smo ustanovili da je jedini krivac za sve bila zandarmerija!!!
Setite se onog predloga za protest ispred marakane da se da znak dzajicu da muki mora da ostane, bilo je kao SVI CEMO DOCI, a tamo se niko nije pojavio!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa ni ja nisam iz BG-a pa bih opet doshao....
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

?? ??? ???? ?? ????????, ??????? ?? ?????? ?? ?? ??????? ?????? ????????? ????? ???????...  :o  

???????? ?? ???? ???? ?? ?????? ???? ????. ?? ??? ????? ?? ?? ?????????? ???????? ? ???????? ? ????????. ??????? ?? ?? ?? ? ???? ?????????? ????? ?? ????? ?????...

?? ??? ???? ?? ??????? - ??? ??????? ???? ? ????? ?? ???? ????????? ??? ??? ?? ???? ????? ?????? ? ???????? ?????? ????? ??????????, ??? ????? ????? ????.

?????? ?? ???????????? ??????? ? ??????? ???? ??? ?? ???? ????????  ?????? ?? ????? ??????? ????? ???????? ???? ?? ??????? 20 ????? ? ????? ?????... ? ???? ???? ??????? ??????? ???????? ???? ???????? ? ??????? -  :bes

????? ?? ???????. ????????????, ????? ?????. ?? ?? ?? ???? ?????? ?????. ????? ?? ? ??????? ??? ??????...

????? ???? ????? ????? ??? ?? ??????? ??? ??, ?? ?? ? ?????, ?? ???? ? ??. ??? ??? ???? ??????. ??? ??? ???????? ? ???????? ?????????:

Citat:
????????? ????????
????? ?????????? ????? ?????? ????? ?? ???????? ?????? ?????????? ?? ?? ????? ???????? ?????????. ????? ????? ? 20:58 ??????? ?? ??????? ?? ?????? ???????? ????????? ??? ????. ???? ? ??????? ???? ?? ???????? ?????, ??????? ???????? ??????? ? ?????????? ?? ????? ??????


? ??????? ?????? ????? ???? ? ???????? ?????? (??? ?? ?? ????? ?????) ?????? ?? ?? ?? ???????? ???????? ???????? ??????, ?? ?? ?????? (????? ?? ???? ?????????!) ?????? ?? ???????????. ?????????? ???????? ???? ?????????? ???????? ????????? ???????? ???? (??, ?? ?? ?? ????????? ? ??????? ?????????? ????????????, ???? ?? ????? ?????!  ). ??? ???? ????? ????? ?? ??????? ?.?. 24 ???. ?? ???'? (??? ? ???????? ???? ??? ?? ???? ???? ????????? ????? ????? ?? ?? ???? ?????) ? ??????? ?? ?? ??????? ?? 30 ???? ???? ??????????? ???????? ?? ????????. ?? ?????? ?????? ?? ????????????? ? ????? "?????????? ????" ? ?? ??? ?? ????????? ?????????. ??? ?? ???? ??? ???? ?? ??????? ???.

??? ?? ???? ?????????? ???????... ?????? ??, ???? ??? ??????? ?? ??? ????? ??????? ????? ? ????? ?????????? ?????? ????????? ?? ????? ?????? ?????????  ... ????, ???? ? ???? ? ?????? ? ????????....?? ?????? ??? ????? ?? ????? ???????? ???? ??????? ??? ?? ???? ???? ?????...????? ? ????? ? ?????? ??? ??????. ???? ????? ????? ? ???? ??? ???????. ?????? ????? ??????? ?? ??????? ??? ??????? ????????? ???? ??? ?? ???????????? ???????? ?? ????????? ??????...???, ?? ????? ? ??

Quote from: "?????"????? ???? ????? ????? ??? ?? ??????? ??? ??, ?? ?? ? ?????, ?? ???? ? ??. ??? ??? ???? ??????. ??? ??? ???????? ? ???????? ?????????:

Citat:
????????? ????????
????? ?????????? ????? ?????? ????? ?? ???????? ?????? ?????????? ?? ?? ????? ???????? ?????????. ????? ????? ? 20:58 ??????? ?? ??????? ?? ?????? ???????? ????????? ??? ????. ???? ? ??????? ???? ?? ???????? ?????, ??????? ???????? ??????? ? ?????????? ?? ????? ??????


? ??????? ?????? ????? ???? ? ???????? ?????? (??? ?? ?? ????? ?????) ?????? ?? ?? ?? ???????? ???????? ???????? ??????, ?? ?? ?????? (????? ?? ???? ?????????!) ?????? ?? ???????????. ?????????? ???????? ???? ?????????? ???????? ????????? ???????? ???? (??, ?? ?? ?? ????????? ? ??????? ?????????? ????????????, ???? ?? ????? ?????!  ). ??? ???? ????? ????? ?? ??????? ?.?. 24 ???. ?? ???'? (??? ? ???????? ???? ??? ?? ???? ???? ????????? ????? ????? ?? ?? ???? ?????) ? ??????? ?? ?? ??????? ?? 30 ???? ???? ??????????? ???????? ?? ????????. ?? ?????? ?????? ?? ????????????? ? ????? "?????????? ????" ? ?? ??? ?? ????????? ?????????. ??? ?? ???? ??? ???? ?? ??????? ???.

??? ?? ???? ?????????? ???????... ?????? ??, ???? ??? ??????? ?? ??? ????? ??????? ????? ? ????? ?????????? ?????? ????????? ?? ????? ?????? ?????????  ... ????, ???? ? ???? ? ?????? ? ????????....?? ?????? ??? ????? ?? ????? ???????? ???? ??????? ??? ?? ???? ???? ?????...????? ? ????? ? ?????? ??? ??????. ???? ????? ????? ? ???? ??? ???????. ?????? ????? ??????? ?? ??????? ??? ??????? ????????? ???? ??? ?? ???????????? ???????? ?? ????????? ??????...???, ?? ????? ? ??

Cisto sumnjam da je namesteno.................... jer kome je to u interesu.............. zvezdi ne, navijacima ne verujem................... jedino hemofarmu i partizanu DA!!!
A sto se tice snimaka kako mogu da mi vide zube kada imam sal ili nesto slicno + redovno crne naocare???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Na tribinama nam nishta ne vredi....Jel neko podneo tuzbu?!
E pa dobro....izgleda da ce ko i uvek sve ostati samo na recima.....
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

Quote from: "HendriX"Na tribinama nam nishta ne vredi....Jel neko podneo tuzbu?!
E pa dobro....izgleda da ce ko i uvek sve ostati samo na recima.....

Lako je zabiti prst u nos i tipkati po Internetu. Niti jedna NVO i advokatska kacelarija nije htela da podrzi navijacku tuzbu protiv murije...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?????? ??? ?????? ?? ??? ????? ???? ???????? ??? ??????????, ??? ??? ? ????? ???? ?? ???????? ?? ????? ? ?????. ??? ??? ?? ??????? ?? ??-? ?? ?? ?????? ??????? ????... :bes

??????, ????? ?? ???? ????? ?? ???? ??? ????.... :bes  :(  :bes

???????!!!

Pa jebiga to znam ali mogli bi nesto ipak da uradimo!!!
Zar cemo stvarno preci preko ovoga kao da se nista nije desilo?!Ako na nekoj sledecoj tekmi napravimo sranje sa njima bice nam jos gore.....Moramo nesto uraditi...!!!
Oce biti ili nece...?!
QuoteLako je zabiti prst u nos i tipkati po Internetu. Niti jedna NVO i advokatska kacelarija nije htela da podrzi navijacku tuzbu protiv murije...
Pa ja i necu samo da tipkam po net-u,ali zar je moguce da ni jedan advokat nece da podrzi tuzbu protiv murije...?!
Mamu im jebem!I oni su neki advokati...![/b]
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D