Postovana gospodo Zandari,

gde vam je obraz da lazete? Stalno pravite greske, necete dobro proci ubuduce to vam obecavam. Samo ste cekali najmanje sranje da nas prebijete ko zivotinje, majku vam jebem siptarsku. Vi ste bre siptari. Slobina policijo, pobegli ste u Kraljevo od siptarskog noza. Sad su vam svi krivi, i mi i ceo narod treba da trpimo vase komplekse. Vraticemo se na Kosovo majku vam jebem a nas ostavite na miru. Mnogo ste crni i ruzni, ko Siptari ste. Ko vas placa bre. Guri? Jebo vas on sa njegovim siptarskim nadimkom. Jebo ga Hasim Taci u dupe. Vi ste bre paravojna formacija. Jel vi znate zakon bre. Vi imate pravo da bijete samo ako ste napadnuti. Ko vas je napao ? Zena i deca su sigurno sa bakljama krenuli na vas ? A picketine jedne.

Sta ste radili u Novom sadu? Ko vas je tada platio? Canak?

Svaka cast zandarmeriji iz Beograda i ostalih normalnih gradova koji znaju da se ponasaju. Oni imaju i zene i decu imaju normalan zivot a vi. Jel ste bre vi drogirani? Za svaki udarac dobijete dinar vise, bijete da bi vas Guri bolje placao. Vi ste pickin dim.

Nisu nam dali regularnu policiju da nas cuva u Vrscu nego bas vas. Sta ce vama stitnici za jaja kada ispod picku imate. Vama su ispraznili mozak kao u SAJ, nadrogirali vas da ne osetite grizu savesti dok bijete zene. Jel ste takvi kod kuce?

Ostale su traume, modrice, povrede, ali sada cemo izaci jaci nego ikada. A vi se spremite za novi pakao koji ste sami zakuvali.

Ultra Boys - Familija

"Sta ce vama stitnici za jaja kada ispod picku imate"
BRAVO MAJSTORE!!! Iskreno receno i nemam mnogo da dodam... Sta ce biti i kako ce biti ne treba mnogo pricati, ali znam da sam im zapamtio face zeljne krvi i pregazenih tela i glava.. Jel ih to Sloba tako ucio? Neka neka, izlazeci iz hale dok sam nosio krvave stvari, gledao sam ih sve ponaosob pravo u oci, nijedan nije smeo da me isprati pogledom, jedan picketina smrdljiva me je kao pogledao i nesto rekao, samo sam mu pokazao noz ispod grla... I dobice ga kad tad... Ako ne od nas, a ono uvek se naplate sva zlodela koja pravis u zivotu, iz njegovih ociju su se videli mnogi odvratni prizori, e pa picko, najebo si...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Braco ovo stvarno nije fer,treba im jebati kevu!!!
Tuku zene i decu bez ikakvog razloga!
A i ko im je dao dozvolu da isprazne tribinu sa delijama?!
Kazu da imaju kao neki dokaz ili snimak?!Pa nek kazu ko im je rekao da isprazne tribinu,mamu im jebem!Sad su poceli sami da odlucuju!!!

KOALICIJA , HEMOFARM - POLICIJA!!!
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

???? ??????! ?? ?? ????! ????? ?? ??? ?????? ??????? ? ?????!
????? ??? ?????, ??? ?????: ???? ???? ?? ??? ??????, ???????? ??? ????? ????!!!

??????, ????? ?? ?? ???? ?? ?????????? ????? ??????? ? ?? ??? ???? ?? ????, ? ?? ?? ?? ?? ???????? ?? ?????? ? ????????????! ???, ????? ?? ??? ????????: ????? ??? ???? ?? ?? ???????? ?? ????? ???????????? (?? ???? ????????? ?? ?????? ???? ????? ?????), ??? ????? ???? (????? ??????) ???????? ????????? ???????? ???? - ???? ?????!!!
???? ?? ?????, ???? ? ??????, ????????? ?? ???? ?? ???????????? ????? ????? (??????????? ????? ????? ?????), ??? ?? ????? ??? ???????????? ???????? - ?? ??? ????!!!
???? ?? ?????? ?? ?? ????????? ???????????? ? ????, ??? ???? ?? ?? ???????? ??????????????? ???????? ? ?????: "?? ??? ??? ????? ???????? ?? ?????? ??????? ????, ????, ??????? ????, ????? ??? ??????! ??? ????? ?? ?????? ??????? ????? ???? ??? ?? ???? ???? ???????? ???? ?? ????, ??? ???? ?????? ????????, ???? ???? ?????? ???? ?? ???????, ? ???? ????? ?? ?? ???? ?????? ?????? ???? ?????? ?? ?????? ????????? ???? ? ?????. ???? ?? ??????? ????????????, ???? ??? ???? ????? ?? ?????. ???? ????????? ?????????! ???? ???? ?? ??????? ?? ?? ???? ??????, ??? ?? ???? ???! ?? ???? ???? ?? ???? ???????? ????????????, ???? ?? ?????! ????? ??????????? ????? ?? ?? ????, ????? ?????!"

? ?????????? ?? ?????? ?? ???. ???????????? ?? ?? (???????) ?? ??????? ?????, ? ?? ?? ?????! ?????? ?? ??? ???? ?? ??????????? ? ?????? ???????????? ? ????? ????? ?? ?????????? ?? ????????? ?????? ???? ??????, ? ?? ?? ????????????? ?????? ???-?. ????? ???????? ?? ??????? ? ?? ?? ???? ???? ?? ???????? (? ??????? ???? ?? ?? ?????????? ???????).


??? ?? ???? ?????????? ???-? (???? ?? ??????? white power), ??? ?? ????? ?????. ??? ??  ??????????? ?? ?????? ??????? ??????????? ??????????. ????? ?? ???? ??????? ?? ????? ???? ????? ? ????? ??????. ??????? ??, ?????????? ?? ?? ????? ?????????? ???????? ? ??????.
???????, ???????????? ?? ????? ?????? ?????.
?? ?? ???? ?????? ?? ?????? ????? ????? ???? ????? ?? ?? ????.
????, ???? ?? ????? ?? ??? ????? ? ???????? ?????? ????????? ?? ??????.
?? ?? ??? ??, ??? ????????? ????? ?? ??????? ???? ?? 12 ?????? ??? ????????
??, ?? ??? ????????? ??? ????? ?? ?????? ??????? ?? ?? ??????, ??? ???? ??? ??????? ??? ?????? ?? ???? ????? ? ????? ???????? (...) ?? ??? ??? ??????? ???? ???? ???? ?? ??????!!!
?? ??, ??? ?? ?????? ????? ????? ?? ????? ????: "????? ????????????"!!!
??? ???? ??????, ?? ??? ?????? ??????? ??? ??? ?? ???? ????? ?????????? ???????? ???? ?????? ???? ????? ?? ????? ?? ???? ????? (?????? ?? 5. ???????), ? ?????? ????????? ???????????? ??? ?????? ?? ????? ????, ?? ?? ?? ????? (? ??????? ?? ????? ?? ??) ?? ?????? ?????!!!

????? ???? ???, ??? ???? ?? ???
?? ??? ????? ?? ? ?? ??? ?? ?????????
??????!  :boks

??????? ????

?, ?? ?????????:
???? ???? ????? ???? ?' ?????? ???????
????? ???? ??? ? ???? ???????, ?? ??...
 :bes
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


Ja se iskreno nadam,da kako vreme lagano prolazi i strasti se stisavaju,da se nece,ne zaboraviti posto se ovo ne zaboravlja,ostati samo na prici...
ko vrata shal, u stomaku pivo...
Svi na stadion tamo je sve zivo...

Quote from: "Red Star Forever""Sta ce vama stitnici za jaja kada ispod picku imate"
BRAVO MAJSTORE!!! Iskreno receno i nemam mnogo da dodam... Sta ce biti i kako ce biti ne treba mnogo pricati, ali znam da sam im zapamtio face zeljne krvi i pregazenih tela i glava.. Jel ih to Sloba tako ucio? Neka neka, izlazeci iz hale dok sam nosio krvave stvari, gledao sam ih sve ponaosob pravo u oci, nijedan nije smeo da me isprati pogledom, jedan picketina smrdljiva me je kao pogledao i nesto rekao, samo sam mu pokazao noz ispod grla... I dobice ga kad tad... Ako ne od nas, a ono uvek se naplate sva zlodela koja pravis u zivotu, iz njegovih ociju su se videli mnogi odvratni prizori, e pa picko, najebo si...

Ljudi, nije bilo sanse te veceri da se ode u bolnicu i da se uzme uverenje o povredama jer su kerovi bili svuda. Senjak zna zasto, ja sam negde oko 02h te noci krenuo u onaj urgentni dole kod auto puta kolima, naravno pandurska kola su stajala ispred parkirana. Oni imaju taj princip da posle svakog ovakvog dogadjaja kupe ljude koji dodju u urgentni i da ih hapse... To su radili jos i na demonstracijama kada je upravo taj tvoj SAJ pretukao ljude na uglu Makedonske i Trga Republike medju kojima su bili studenti, devojke, klinci babe i sl. Kako znam da je bio SAJ po specificnim amblemima na uniformama i vozilima koje nema niti jedna druga jedinica. Ima tome nekih 7-8 godina... Zapamti, nema dobrih i losih pandura Toni, sve su to jajare koje pre ili kasnije pokazu svoje pravo lice.. Setite se svi! Taj isti guri je bio na tekmi GYL protiv Splita kada smo pevali ono "..pas, mater.." i onako ustajao, divio se atmosferi i sl. Sedeo je u Plavoj lozi a panduri u hali samo sto nisu pali u nesvest od srece, da bi ta picketina sada pljuvala po nama i pretila kako ce na svakoj narednoj tekmi da zavode red.. I jos nesto, setite se ko je komandovao akcijom osim onoga koji kao fol pomaze onoj devojci, onaj nadobudni klinac (mladji i od mene) sa plavom beretkom koji je stajao na terasi iznad a kada je pocelo sra*e onda je sisao na teren i lepo se vidi na snimku BK kada se raspravlja sa sudijama i Ilicem u onoj "Napoleon" pozi...

Sto rece neko, iz moje generacije su u kerove otisli samo oni bez mozga i oni koji nista drugo u zivotu nisu mogli da rade. Prijatelju, tebi ne da nije mesto tamo medju njima u bilo kakvim spec. jedinicama vec ces videti nakon krace obuke da nikome sa mozgom tamo nije mesto...

Ja sam resio da tuzim bagru jer je to dobra stvar da znaju da ce ih takve stvari cekati i u buduce, mislim da su ovi likovi iz JUKOM-a pozivali ljude ko je zainteresovan za to, pa cu videti sutra, ima da obidjem sve ove anti-ratne profitere koji od zapada dobijaju ogromnu kintu za odbranu ljudskih prava i drugih kerefeka, pa da vidimo cime se oni zapravo bave... Nezgodno je sto su to uradili u petak uvece a do ponedeljka je Srbija kao i obicno na odmoru cak i kada decu ubijaju kerovi po halama...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Na zalost ili na srecu tragovi - dokazni materijal onoga sto sam doziveo lagano nestaju sa mog tela, ali postoji slika, video materijal, pa ajde nek se vidi lepo ko je od nas bilo sta uradio da bi izazvao glupe zandare... Vrlo rado bih ucestvovao u prici sa Budom, nadam se da ima jos zainteresovanih, pa ako mogu da se uzmu pare debilima i naravno da se kazne isti... Znacemo vec kako da potrosimo to sto bi dobili...
Vise je suvisno trositi vreme i prostor na pricu ko su oni i sta su...Eto javnost prvi put ima priliku da dokumentovano vidi da mi nismo najgori da nismo mi ti koji uvek izazivaju incidente... Nazalost nisu imali priliku da vide kako ta ista zandarmerija na derbiju ispred crkve na severu jna napada mirnu kolonu delija koja je dolazila sa senjaka i tom prilikom kada su naravno dobili po njonji vade puske i pucaju gumenim mecima i to opet stradaju mladji u koloni i oni koji su bili ispred stadiona... e o tome se nije pricalo jer nema snimaka, ali eto cisto da se zna da nije ovo prvo njihovo izivljavanje, a bilo ih je jos mnogo....
A o nepismenom glupom koljacu guriju, memam komentar.... u stvari imam  :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

????? ,???? ?????, ????? ? ?????.??? ???? ?????? ?? ????? ?? ??? ?????? ???????? ??? ?????????? ???. "?????? ???? ? ????". ??? ?? ????? ????, ????? ? ????????...

???? ?????? ??????.

http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=1575
(procitati - o pravima navijaca )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nezvanicno gradom kruzi prica da se izvesni pandur/nacelnik zarekao da ce da iskoreni navijacke grupe i da nas tek na jesen ceka pravi haos sa murijom...

Ne vrede nama ta prava kada ni oni koji su branili ljude protiv Slobinog rezima nece nas da brane danas. Mi smo u medijima i njihovim glavama predstavljeni kao dezurni negativci i morace neko od navijaca da pogine (ne daj boze) da bi oni digli gras protiv policijske represije...

Necu da mracim, ai mi se cini da dani koji dolaze nece biti tako veseli za nas... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo u pravu si da je TV Pink promenio pricu o incidentu u Vrscu, ali sam ti objasnio kako i zasto i ko je sve zvao i uticao da se to promeni.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Braco oni nemaju nukakav dokaz protiv nas!!!Kazu da imaju neki snimak kako mi njih napadamo?!Pa nek ga pokazu!Vec 2 dana pricaju o tome na TV-u,pa sto ga vec jednom ne puste?!
Kako je jedan od delija rekao,jel su deca i zene mozda sa bakljama isli na njih kad su ih onako brutalno pretukli?
Oce biti nekih protesta?Javite pa da se skupimo!!!

KOALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

u svim sistemima je isto: policija je neprijatelj naroda
ovo je cini mi se klasican politicki obracun. ovog puta na relaciji dss-ds. inace kada sam na tekmi pitao direktora hemf marka ivanovica ima li mozda batinanje veze  sa politikom, zapretio mi je u fazonu "znam ko si i sta radis, pazi se". btw. coveka nisam nikada ni upoznao.
ne treba ni iskljuciti bolesne ideje da se iskorene navijacke grupe, kao i sukob na relaciji ksscg-jadranska liga
dobar pandur-mrtav pandur
SAMO ZA TEBE, UVEK UZ TEBE A NJIH KO JEBE!!!

Internet prezentacija Zandarmerije: http://www.mup.sr.gov.yu/domino/zandarme.nsf/PocetnaStrana.html

Istorija: http://www.mup.sr.gov.yu/domino/zandarme.nsf/IstorijaZandarmerije  

e-mail: Zandarmerija@mup.sr.gov.yu


Deo texta (pozdravne reci) kopiran sa istog sajta:

"Danas,

Quote from: "munja"Bice nam drago, da cujemo va

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ljudi sta bi od protesta ? Ili ce opet  da bude da pas   koji   laje ne ujeda?       treba ceo grad  
ispisati grafitia  tipa  Gurija u Hag  danas .... ili  nindz a kornjace , nindza kornjace picke najvece.
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

i jos nesto kako je Zika Pauk najvio za vikend ce biti neki hepening u  hali sa basketasia  pa je to prilika za skup  nekoliko hiljada cigana i pozdrav nindja kornjacaa  :lol:  :lol:
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

????, ???? ??? ???? ????? ???? ??? ???? ? ??? ????? ????? ?? ?????? "??????", ????? ?? ?? ???????? :)

?, ????, ??????? ? ????? "????????" :) ??????? ?? ???????? ?? ??????? ?? Giandarmerie, ??? ??????.  namigivanje

??????-??, ????? ???????. ?? ?? ???? ???? ?????? ????????? ?? ??? ???? ????? ?? ???????, ???? ?? ???? ??????? ?? ???? ????? ??????.
????????, ????? ??? ?? ????????????? ?? ??????? (????...), ? ?? ?????.
?? ?? ????? ??? ???? ???????? ????????? "?????? ? ???" ?? ????? ????? ? ????????. ??? ?? ???? ???? ?? ?????? ???? ??? ????? ?? ?? ????? ????? ?? ??? ??? ? ???. ???, ????? ?? ?????? ????????: "???? ??? ???" ??? ???? ?????...
?????, ????? ???, ??? ??? ????? ????? ???? ? ?????? ???? ?? ???????. ???? ??? ???????????: "COSA NOSTRA" (??. "???? ?????")?

??????? ???? ?????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Vec postoji onaj cuveni grafit koji sve oslikava "ISPOD SLEMA MOZGA NEMA".
Senjak al parlas taj 'talijanski ko maternji  namigivanje ,ajd i meni posalji to pismo od kafea upuceno "Kuriru" ako nije problem.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org