da napravi ovo samo naravno sa Delijama i nekom zescom muzikom i naravno da mi posalje ili ovde da postavi.

http://www.casuals.dk/data/images/proud.wmv


unapred hvala.

Bice i bolje!

Ceka se kraj sezone da se prikupe slicke sa svih tekmi pa cu napraviti ne

BOKA DELIJE:iskreno u tebe sam se i nadao.


pozdrav do skorog vidjanja

napravio sam ja jedan takav film, ali to je bilo prije 2-3 godine i nisam imao puno slika pa se neke ponavljaju, i dosta su stare, ali je dobar, isto na ovaj still ovih iz kopenhagena. Ako hocete nesto novije posaljite mi slika i materijala (zvezdine pjesme sa stadiona, snimane uzivo, ja imam samo neke, ako moderator hoce da mi dobaci i one sto su samo za clanove, mislim sto vise moze, onda cu da sastavim nesto zesce). Ova je malo u narodnjackom stilu  ;pljuga  uz pjesmu "Nemoze nam niko nista". nabacicu je ovdje samo da je uploadujem danas, nemam trenutno vremena, pa ce te moci da je vidite.
ako se svidi Kizi, mozda zasluzim i onaj  toliko zeljeni "CD" sa derbija  :D

mislim da bi uz pesmu :ponos grada ti si nasega................bilo dobro.


ali ako mozete i uz naprimer muziku kao ovi iz kopenhagena onda ni to nebi bilo lose.

moze , moze, sve se moze, samo da nabavim materijal  :zbunjen

boka ajde napravi nesto zestoko.


navijaci,trofeji.....................

ako mozes jednu sa muzikom ili sa pesmom Ponos grada ti si nasega  i jedno onako nesto Tehno ili neko ludilo.


zelim da pokazem Dancima ko su Delije.


Evo i ja cu uskoro zavrsiti nesto slicno. Daj neka neko pusti pp kako se uploaduje...

Poz!
raljevina Srbija u srcima sija!


ma problemi sa xxxxin uploadom , fajl je malo veci
ako neko ima neki dobar sajt za upload neka ostavi
ili neko od vas icq pa cu da mu saljem....
ovako ostade samo nerviranje  :zbunjen

pa u cemu je problem sada? :zbunjen


Izgleda da sam samo ja poceo nesto da radim po tom pitanju :o  :o  :zbunjen  :zbunjen
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Sto se tice izrade flash stranice, to se blizi kraju, poslao sam Boki slike, i jos samo treba da ubacimo jednu od pesama, najverovatnije "S tobom nasa pesma uvek bice Zvezdo napadaj..."

KIZO bre neka bude pesma"Ponos grada ti si nasega"