Quote from: "100%anti crnobeli"?? ??? ???? ??? ????? ?????? ? ??????? ? ??? ?????.???? ???? ?? ??????? ??? ????? ???? ???? ???? ??????? ?????? ?? ???? ????? ???? '' ??? ???'' ???? ????????.

....???? ?????  :D
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

??? ???? ???? ?? ?? ???? ????? ?? ???? ?? ?????? ???? ????. ? ? ??? ???????? ?? ?? ????.

?????, ????? ?? ?????? ???? 7 ?????? (part 1-7) , ????? ????????? ???? ???? 1 , ? ?? ??? ???????? ??? ? ????? ????. ????? ??? ???? ?????? ? Divx player-u ili WinMediaPlayer. ????? ?? ?? ?? ?? ???????. ??? ????? ???? ????? ???????? ????? ?? ??. ???????!!! ? ?????? ??? ?????? ???? ??????!!!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Quote from: "HITMAN 47"?????, ????? ?? ?????? ???? 7 ?????? (part 1-7) , ????? ????????? ???? ???? 1 , ? ?? ??? ???????? ??? ? ????? ????. ????? ??? ???? ?????? ? Divx player-u ili WinMediaPlayer. ????? ?? ?? ?? ?? ???????. ??? ????? ???? ????? ???????? ????? ?? ??. ???????!!! ? ?????? ??? ?????? ???? ??????!!!!
?? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ??????? ????? ?? ???????, ? ???? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ??????. ???? ???? ?? ?? ?? ???????? ??????? ????????? :boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

???? "Haven" .... ???????
http://www.havenmovie.com/
???? ??????????? ?????..............

???????? ??? ??????,??????? ??? ??????? ?????... :D
?????? ??? ? "Inside man",?????? ?? ????,????? ??????.
? ????? ?? ???? ?????? ''3 ???'' ?? ????????? ????? ??? ? 5,? ??????? ? 12...?? ????? ???????? ???? ??????? ???? ???? ?????? ?????? ?????? ? ??? ??? ?? ??????? ?? ????????? ???? ??????? ??? ???????... :)?????? ?? ????? 20 ??????? ?? ????,? ????? ??? ?? ?? ???????????? ? ??? ?????? ??e????? "Lost"  ? ?????? ??????...

???? 3 ???' ???? '??? ???? ????' ? ????? ??, ???????? ??????, ???? ??? ?? ?? ?????????... ?????? ??? ??? ??????? ?? ???-?, ??? ??? ?? ????????? ??? 2 ??????. ?????? ?? ???????? ???? ? ???? ???????? ?? ??? ?????? ???????.
?.?.
?????? ??? ? ?? ????? ?????? ???, ??????? ??????? ????.

3 ??? ?? ???? ? ????? ???????,??? ??? ?????? ?? ??????? ????? ?? ????????? ???? ????????? ???????? ?? ?? ????? ?????...
?? ?????? ?? ?? ????????,?? ???? ??? ?? ???????? ?? ???? ?????? ???? ???? ????????...

???????? ??? ??? ??????? (??? ????)... ?????, ????, ????? ?? ?????????? ????? ????? ??? ????? ?? ?????... ? ?????? ???????, ????? ?????? ?????, ?????? ???????? ?? ??????, ????? ?? ??? ???????? ?? ????? ???????, ?????? ?????? ?????, ??? ?????? ???? ?????? ?? ?????? ???????????? ?? ????? ????????? ???? ??????? ?? ?? ????????? ????? ?????...

?????? ?????? (???????????? ? ?????? ????????) ?? ? ????? ?????? ??? ??????? ??????? ?? ??????? ???? ???? ?? ??? ????????? ??? ??? ????????? ??????? ????? (????? ???? ? ?... ????????)... ???? ?? ??????? ??? ?? ??? ???? ?? ???????, ??????????? ?? ??? ?? ?? 5 ???? ?????? ???? ????? ?? 500 ????????...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"???????? ??? ??? ??????? (??? ????)... ?????, ????, ????? ?? ?????????? ????? ????? ??? ????? ?? ?????... ? ?????? ???????, ????? ?????? ?????, ?????? ???????? ?? ??????, ????? ?? ??? ???????? ?? ????? ???????, ?????? ?????? ?????, ??? ?????? ???? ?????? ?? ?????? ???????????? ?? ????? ????????? ???? ??????? ?? ?? ????????? ????? ?????...

????? ???? ?? ????? ?? ?? ??????? ?? ??? ?? ????? ?????? ?? ??????  :rofl
????, ?????? ?? ???? ? ???? ?? ? ??? ?? ????? ????? ??? ?? ???? ????? ???????.

Quote from: "Johnny Blaze"????? ???? ?? ????? ?? ?? ??????? ?? ??? ?? ????? ?????? ?? ??????  :rofl
????, ?????? ?? ???? ? ???? ?? ? ??? ?? ????? ????? ??? ?? ???? ????? ???????.

????? ?? ?????? ?? ?? ?? ?? ??????... ???? ?? ?? ???? ?? ???????? 2??, ?? ??? ?? ??? ?????? ???? ?? ?? ?? ?? ????????? ??????? ? ?? ?? ?? ???????? ????? ? ???????? ??????/????????...  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

?? ??????? ??, ???? ?? ?? ?? ????  :rofl

???????? ??? ?????? ? ??? ???????? ?????? ??????. ?????? ??? ???????? ? ???? ?????? ? ???? ?? ???? ????????? ??? ? ??????? ??? ?? ? ???? ???? ? ?????????? ???????? ??? ???? ???? ?? ???? :sampion

????? ?? ????????? :ruke

?????? ?? ?????? ???? "???? ?? ????". :finger  ?????? ??? ?? ?????? ?? ???????? ?? ? ???? ????. ??????, ?? ??? ?? ?????? ???? ???? ???????? ... ???? ??? ??, ???? ... ?????? ... ? ??? ???????.  :jebanje




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"http://www.mininova.org/cat/4

The other half
http://www.mininova.org/tor/285529
[/b]

?????? ?? ????!! ;pljuga ???? ?? ?? ???.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

?? ?? ???? ???? ?? ?? ?????? ?????? ??? ????


????? ???? ???????? ??? ?? ?? ?? ?? ?????,????? ?? ?????????,??? ???...
?????? ? ?? ?? ?????????? ????,??? ???? ??? ???? ?? ????

One Tree Hill ????? ?????? ?????? ?? ?????? ?????:

http://eucbg.homeip.net/browse.php?cat=7

???? ?? ?? ?? ???? ?? ??? ????? ???-?,??? ????? ???????.?????????!???????? ????????????!
?? ??????! :flasa
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!