Evo filma koji ne treba propustiti, ako ga niste gledali do sada:
The Assignment, na voljenom nam B92 u sredu, u 20.00.
Valjda su preveli kao Operacija Sakal, ili samo Sakal, jebem li ga...
Igraju Aidan Quinn, Donald Sutherland i Ben Kingsley...
Vrhunski film, ko voli npr. Francusku Vezu ima da uziva...

Quote from: "supreme"
Quote from: "Djole"K-Pax me je extra smorio!Em nisam sve skontao,em me je taj lik ubio u pojam :D

Blistavi um veceras gledam,pa cu izneti sutra impresije

I mene je smorio do bola! Ti i ja izgleda imamo isti filmski ukus, tako da sam siguran da ce ti se Beautiful Mind dopasti, kad ti se vec dopao Million Dollar Baby.

A Kiza je covek bez srca i duse kad ga Blistavi um smara  :D


Film je extra,bas me je odusevio!Nakon sto sam ga odgledao saznao sam da se radi o istinitoj prici...stvarno nevidjeno.
A Kiza,pa njegov fah su "obrazovni" filmovi,tako da je on oguglao na ove sentimentalne :D

"Trchi Lola, trchi" ili "Lola Rannt" u originalu, zanimljiv trip...
"6-to chulo" , film koji me je potpuno prevario, vredi ga pogledati samo zbog zadnje scene, lukavo, nema sta..
"Dezurni krivci", "Memento"...."Vanila sky" i original verzija (spanska)...sve lepo natripovani filmovi..
zbeglica sa oaza foruma

Quote from: "supreme"
A Kiza je covek bez srca i duse kad ga Blistavi um smara  :D

Ne, Kiza je psihijatrijski slucaj  :D

Jel ima neko onaj mitski film Jednorogovo putovanje? Gledao sam reportazu na Hallmarku, u tom filmu su mitska bica, Meduza, Minotaur, i ostali... to mora da nabavim.


Wild Things (kod nas "Divlje strasti", u CRO "Divlja igra") - Neve Campbell, Denise Richards, Matt Dillon, Kevin Bacon
The Rock (kod nas "Stena", u CRO "Hrid :zbunjen ") - Nicolas Cage, Sean Conerry

Meni su ovi filmovi do jaja, a kakvi su va



Ako niste vidjeli CRASH (bice da je prevedeno kao sudar ili LA sudar ili nesto slicno) pogledajte. Film je do jaja.
 know why the birds sing

Neko je pit'o za Autostoperski Vodic kroz Galaksiju - nije lose, ali nikako ne mogu da se naviknem na onakvu glumacku podelu, da je Ford crnac, a Zaphod Biblbrox plavusan, usput kao od stene odvaljen. U svakom slucaju, knjiga je mnogo bolji ugodjaj...

Skoro sam gledao i 25-ti sat(25th hour) sa Edvardom Nortonom - jako zanimljiv film...

All - time Hall Of Fame:

1. Dobar, Los, Zao
2. Noc na Zemlji
3. Spasavanje Redova Rajana
4. Dead Man (ne znam kako su ga preveli - crno-beli vestern Dzima Dzarmusa sa Johny Depp-om u glavnoj ulozi)
5. Blues Brothers
6. Full Metal Jacket (kako su ga bese preveli?)
7. Down By Low (opet Dzarmus, opet crno-beli, komedija? sa Robertom Benjinijem i Tomom Waits-om)
8. Krug (Americka verzija)
9. Vrelina (Heat)
10. Sakupljac kostiju (The bone collector)

Vidim da ovde ima dosta filmofila, poznavaoca istoriske tematike - Jel zna neko naziv filma, pre 10- ak dana se emitovao na BK - Tematika: Iskrcavanje u Normandiji i zauzimanje 2 mosta, jedan u Ajndhovenu, drugi? Verujem jedna od najboljih glumackih postavki ikad: Sean Connery, Anthony Hopkins, Michael Caine, Robert Reddford, Ed Harris....
edeset hiljada grla,
sto hiljada dlanova,
i samo jedna zelja...

Ajde pa ti stavljas na tu listu samo Dzarmuseve filmove....nije on bas toliko dobar...

Mislim da se filma na BK zove "Most"...ali nisam siguran...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

??????? ?? ????? ?????????? ????????? ????? "????? ? ???????".
?????? ?????, ????? ?????, ??????? ?? ? ???? ???? ?? ?? ????? ??? ?? ? ?????????? ? ? ??????????? ???? ???????. ????? ?????? ????????? ?? ????? ?? ??? ??? ??????? ?? ??????? ? ??????????.
????? ?????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Alec"Vidim da ovde ima dosta filmofila, poznavaoca istoriske tematike - Jel zna neko naziv filma, pre 10- ak dana se emitovao na BK - Tematika: Iskrcavanje u Normandiji i zauzimanje 2 mosta, jedan u Ajndhovenu, drugi? Verujem jedna od najboljih glumackih postavki ikad: Sean Connery, Anthony Hopkins, Michael Caine, Robert Reddford, Ed Harris....

Verovatno si gled

Kad smo vec kod WW2...da li je neko gledao "Tanka crvena linija" sa Son Penom?? Imam zelju da ga odgledam ali nikako ne uspevam da ga nadjem...

Spasavanje redova Rajana je OK...a "Nedostizni most" sam gledao samo deo...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Quote from: "Hisi"Kad smo vec kod WW2...da li je neko gledao "Tanka crvena linija" sa Son Penom?? Imam zelju da ga odgledam ali nikako ne uspevam da ga nadjem...

??? ??? ????? ????? ?? ????????? ?????? ???????? ????,? ?? ?? ?????? ??????? ????? ????? ?? ????????? ????????.
????? ?? ?????? ? ???????? ? ?????? ?????????? ??????????? ?? ??????? ?? ??????? ??????.????? ???????? ?????:???? ???????,????? ???????,?????? ????????...
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Jel to onaj film kad Steve McQeen,dipa sa "Zyndapom" preko ograde...;)

Inace vezano za "Bridge too far",ko je gledao zna o cemu se radi jedino bih izdvojio maestralno pojavljivanje Maximilliana Shella,a ovi ostali su legende...lik narednika-asistenta 1 SAS brigade se pojavljuje u poznatoj PC-pucacini (onaj stariji cika sa crvenom beretkom i povecim brkovima kada Shean Connery i malopre pomenuti ostaju sami u onom gradicu i poku

Quote from: "bojan"Jel to onaj film kad Steve McQeen,dipa sa "Zyndapom" preko ograde...;)


Pa,jel neko gledao "Sin City"???
????? ?? ?? ??? ????,??? ?? ?????? ? ??? ????????? ????.? ??? ?? ???? ????? ?????.
??? ?? ???? ??? ??????,?? ??? ?????? ?? ?? ??????,??? ??? ?? ???? ??????,?? ??? ?? ????????? ?? ????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "fantom"Ovaj film ne treba propustiti:

Green Street HOOLIGANS

http://www.hooligansthefilm.com/

http://www.cinema.com/films/9237/hooligans/trailers.phtml

Moze li da se nadje pirat?

Pa dovoljno je da kupish prazan cd i da zamolish nekog ko ima da ti nareze ...

Ovako ne znam dal ce moci da se nadje na nekim od hauba  :D

Ako volite filmove o mafiji (i ako ih i ne volite), obaveno gledajte "Donnie Brasco" sa Alom Pacinom i Djonijem Depom,necete se pokajati, i sta se tice srceparajucih filmova, "The Mission" sa Robertom De Nirom.

Upravo sam ogledao Green street (verziju od 178 mb da budem tacan na engleskom),i meni se mnogo svidja(iako je dosta iskomercionalan),ali je extra to sto se koriste autenticne stavri tipa "I`m forever blowing bubbles" ili headhuntersi kao navijaci Celsija.Takodje tematika mi se mnogo svidja iako je na kraju ispalo(ili mozda nije   ) kako je to lose itd.
Jedino mi se nesvidja sto je glavni glumac onaj Wood jer mi se iako je dobro odglumio ipak nekako ne uklapa.
E,da takodje navijaci MILLWALL su predstavljeni kao najvece ubice i antihristi a GREEN STRET ELITE(kako se u filmu zove West ham-ova grupa) kao smekri i likovi koju su huligani,ali su prisebni itd,ako me kapirate.

PS:Slika i zvuk jako los ali za 178 MB supre,film traje sat i 45 minuta.
PS2: Evo i link-a za skidanje film,kao sto sam vec rekao zvuk i video je dosta sjeban da bi mogao lakse da se skine

http://thepiratebay.org/details.php?id=3382607
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!