Nisam pratio topic od pocetka,pa me malo i mrzi da sad sve citam....al preporucio bi "The Boondock Saints" !

Burazere,kakav film!


"Training Day" ?! Extra film,al to ste sigurno gledali...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."Nisam pratio topic od pocetka,pa me malo i mrzi da sad sve citam....al preporucio bi "The Boondock Saints" !

Burazere,kakav film!
Strasan film, inace, ako ikako mozete, pokusajte da nabavite seriju The Lost. Znaci, epizode se gutaju, ali gutaju!
Mislim da bih ja poludeo kada bih cekao kao u USA 2 nedelje na svaku epizodu.
Za sada je izasla prva sezona, 25 epizoda + specijal,
a druga sezone je juce krenula (mislim da je i poslednja).

Svaka epizoda traje po 40-ak minuta, a proleti za par minuta.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Ako se ne varam, pocinje ta serija na ATV Banja Luka uskoro. Pa ko ima .... :ruke



Aco, da nisi slucajno na beogradskom lokalnom SBB hubu? :) Ako jesi, dodi da sharuje

Ne idem ja na net preko sbb-a.
tako da ne mogu da navratim na taj vas lokalni.
a ako je public hub, pa onda vec mozemo da sredimo nesto.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Nije public. Lokalni je. Na

?????,
"?????? ?????".  ???????? ???? (???? ?? ????? ????? ?????? ?????????) ?? ???? ????? ????? ? ???. ??????????? ???? ? ?????????? ???????? ?? ????? ???? ??????? (???? ?? ??????? ???????). ??? ?????????? ????????... ????? ??? ???????? ?? ?? ????? ? ????? ???.

The Island. ???????????? ??????? ??????????. ??????? ?? ??? ???? ?? ???????? ??????? (??? ??? ?? ?? ?????????  ;pljuga ), ??? ??? ?????? ?? ?? ???? ?? ????????? ? ????? ? ????? ?????????.

Prije svega Veliki Pozdrav Svima !!!
Doslo vrijeme da i ja dam mali doprinos ovoj temi :).
Ovako,prije nekih 2 sata se vratih iz bioskopa,gledao sam jedan niskobudzetni islandski film o amatreskom fudbalskom klubu Africa United,tako se film i zove. Klub je osnovao,jedan Marokanac,igraci su iz nekoliko africkih zemalja,ima i iz Kolumbije,Portugala i naravno iz Srbije :) ,jedan nas lik je i jedan od glavnih "glumaca" :),ima jedno 3 min snimka i u Srbiji.... Oni su sami snimali svoje utakmice,okupljanje igraca itd i onda napravili tako kao neki film,sta znam moze da se pogleda ima dosta komicnih situacija,nasih psovki hehe...
Valjda ce za koji dan moci da se skine negdje na netu.
Ja se izvinjavam sto sam ovo ovako sve nekako nabacao i sto sam smorio.
Budite mi Pozdravljeni i Zivjeli !!!
ww.srbizasrbe.org  Pomozimo Nasoj Srbiji !!!

A mi mu tu dodemo kao Afrikanci, jel? :D

Jedna zanimljivost. Na RTL-u, serija "Joan of Arcadia" ili kako su je preveli "Dodir s neba". Popularne cure uslikaju devojku u donjem ve



Quote"Da, jesam. Pa, stogodi
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

saw - ko voli trilere...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Red Squad Podgorica"saw - ko voli trilere...

K??? ??????!!!! ??????????? ?????, ? ??? ????...

Za mene jedan od boljih filmova je one milion baby. Film je super da ne moze bolje.........
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

Quote from: "radomir"
Quote from: "Red Squad Podgorica"saw - ko voli trilere...

K??? ??????!!!! ??????????? ?????, ? ??? ????...
to je jedan od rijetkih filmova o kojem sam sa kracim prekidima neprestano razmisljao 5 dana posto sam ga odgledao.  :o
stvarno facinantna ideja i nacin na koji je ostvarena.
must see...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Posto su neredi u France ponovo aktuelni,ko nije,nek pogleda film MRZNjA(Haite,na fr.valjda).

Haine,mislim da je tako,do jaja je kljun


Quote from: "Red Squad Podgorica"
Quote from: "radomir"
Quote from: "Red Squad Podgorica"saw - ko voli trilere...

K??? ??????!!!! ??????????? ?????, ? ??? ????...
to je jedan od rijetkih filmova o kojem sam sa kracim prekidima neprestano razmisljao 5 dana posto sam ga odgledao.  :o
stvarno facinantna ideja i nacin na koji je ostvarena.
must see...
Inace je izasao SAW 2, ko zna kakva ce tek ovo bolestina biti.
Jel se secate scene sa testerom? Kad nisam umro gledajuci to.
Nego, upravo sam odgledao American Pie 4: Band Camp
Ludnica od filma! Tople preporuke svima!
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

American pie 4?!!!Jel to nastavak gde su ono dvoje vencani ili sta?!

Btw. sad sam procitao da se snima 2. deo filma Poslednji krug u Monci i da ce partnerka Dragana Nikolica biti Monika Beluci :o

sigurno je neko vec pomenuo ali ne mogu da izdrzim a da ne izrazim totalno odusevljenje filmom GREEN STREET HOOLIGANS i narocito himnom west ham-a :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]