Pa evo da i ja "recem" koju:

Gledao sam "Aleksandra" i meni se nije dopao,takode sam gledao i "Kingdome of Heaven" i to mi se nije dopalo zato

Quote from: "bojan"
Kizo 'el si gled'o "Dirty Dozen"?-mis'im jes' holivudsko presereavanje,ali nije lo

Evo ga jedan u nizu Hollywoodskih ostvarenja vezanih za Vijetnam-"We were soldiers...and young".

Radi se o filmu snimljenom po knjizi col. Harolda "Hal" G.Moora,komandatna 1.bataljona 7.konjickog puka americke vazdu

Jel gledao ko Ken Park?

Au,kakva bolest od filma! :D

Quote from: "Casual"Jel gledao ko Ken Park?

Au,kakva bolest od filma! :D

Pre mesec dana bio sam kod druga. Posto su mnogi delovi filma strasno bolesni (nisam ih gledao), vrhunac mi je bio kada devojcina keva obradjuje momka, i na kraju joj svetski lize djanu...  :lol:

A toj kevi licno ne bih oprostio ;pljuga

Taj isecak filma treba imati u arhivi...  namigivanje

Kasnije ima jos vece ludilo kada otac kaze cerki da mora da ga oplakuje kada umre, i jos je zeni...  :o Film pokazuje koliko su bolesni Ameri. Kasnije se dogadja da 2 klipana po ceo dan nista ne rade samo rasturaju jednu devojcicu.

??? ?? ???? ???? The Firm ?? 1988. ?? ??????? ???????????? ??? ?? ????????? ?? ?? ???? ?? ????? ?? ?? ?? ??????????? ?? ??????????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"??? ?? ???? ???? The Firm ?? 1988. ?? ??????? ???????????? ??? ?? ????????? ?? ?? ???? ?? ????? ?? ?? ?? ??????????? ?? ??????????.

Imam ja. Na dvdu je, i nema titl.  :)



Bojane, treba traziti i na dvd.box.sk i na extratitles.to.

Narode, jel gledao ko od vas film Goodbye Charlie Bright? Treba da ga dobijem za 6-7 dana.

Evo i recenzije:
http://www.imdb.com/title/tt0217824/

Quote from: "Sokol"Narode jel mi mo

Ajd kad se vec pronalaze razni titlovi,jel moze neko reci da li je uspeo da nadje za "Skinhead Attitude",ovaj novi dokumentarac sto je izasao?? Ako neko ima,bilo bi lepo da postavi,jer je film gotivan.

Molim ko zna odgovor na sledece pitanje da odgovori:

Imam problem prikazivanja titlova koji nisu u SUB formatu na DVD plejeru,dakle,film je u DiVX kompresiji-AVI format,a subtitle u SRT,TXT ili slicnom formatu.

1.Dali postoji mogucnost da preko nekog softvera "vratim" subtitle u SUB format-na kompjuteru?
2.Dali postoji neki sajt gde mogu da skidam prevode u SUB formatu?
3.Ima li neko trece re

Quote from: "bojan"Molim ko zna odgovor na sledece pitanje da odgovori:

Imam problem prikazivanja titlova koji nisu u SUB formatu na DVD plejeru,dakle,film je u DiVX kompresiji-AVI format,a subtitle u SRT,TXT ili slicnom formatu.

1.Dali postoji mogucnost da preko nekog softvera "vratim" subtitle u SUB format-na kompjuteru?
2.Dali postoji neki sajt gde mogu da skidam prevode u SUB formatu?
3.Ima li neko trece re

Hvala "Summer of '69",probam,pa javim ostalima dal

Poshto je bilo reci o WW2 filmu: "Battle Of The Bulge", a ja ga, na nesrecu, gledah sinoc samo jedna napomena...
Pored idiotske price, totalno netacne i mizerno nebitne, kretenoidne glume (izmedju ostalog scene masovnog streljanja bez ijedne kapi krvi), paradoksalne situacije u borbi, pogresnih verzija tenkova (kao i lose kopije filma koju sam imao), i ostalih propusta koje nemam snage da nabrajam cine ovo


Quote from: "bojan"
Svaki WWII film  bez Maximilliana Schela u ulozi nemackog oficira je osuden na propast.

To vazi i za Jamesa Coburna...   :)

Quote from: "bojan"
Kizi preporucujem "OdeSSa file" sa Johnom Voightom,jeste da je prastari film i da ga je finansirao MOSAD,ali vredi pogledati nije lo

Najgori ratni film u istoriji to su "Zelene beretke" sa Dzonom Vejnom
ono je finansirala Cia.
Borovi umesto vijetnamske dzungle, to kaze sve.

Bojane, sta imas protiv "orao je sleteo"? :)
Film po meni vredi, ako ne kao ratni film, barem kao dramatski, po psiholoskim aspektima.

Zbog ovoga:"In 1943 sixteen German paratroopers landed in England. In three days they nearly won the War."

Ili kod one scene,kada Caine spa