"The Conversation"-"Prislu

Par komedija za opu
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]


???' ?????? ???? ????????? ????????? ?? 1972.???? ?? ?? ???? ????? ?????????,?? ??? ???? ???? ?? ???? ????????? ? ???? ?? ????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Flamingosi su dno kinematografije,ne znam ni jednu osobu koja je uspela da film dogleda do kraja.Dakle,S.R.A.NJ.E. od "filma".

Ne radi se niocemu, glumi neki transvestit koji podseca na onog bugarina-folk zvezdu,mislim po nakaznosti,radnja je nepoznata,a valjda postoji kraci pregled filma na IMDB-u.

Quote from: "bojan""The Conversation"-"Prislu


Evo bas gledam -  na tv-u pustaju 'Djavolji advokat', odavno nisam gledao taj film, izuzetan film, sa snaznom, doslednom i od esencijalnog znacja Porukom  -  tokom celog filma, bez , uobicajenog, Seckanja/ slanja mixanih poruka gledaocu, prosto neverovatno s obzirom na to odakle dolazi ......  jos jednom, izvanredan film!

Da li je neko gledao ili zna ne

Quote from: "bojan"btw. izgleda je na nekoj od na

Bojane, bas sam gledao jel ima tog Conana na torrentima, nemogu da ga nadjem. Ako nadjes javi.

Sto se tice casne sestre, kakav motor, to je reno 4  :lol:

Meni je najjaci onaj film gde jure golace, pa ono jos zandarmi u Njujorku...

Ja se jedino secam kada Kru

Evo ja sam posle nekih 4 meseca gledanja odgledao sve epizode Prijatelja.Ko nije gledao poslednji serijal,ne zna sta je propustio!

Sto se filmova tice u zadnje vreme sam gledao samo King Konga i film mi je bas bezveze.Ima nekih dobrih stvari,ali uglavnom mi se ideja ne svidja,kao ni one silne mutantske zivotinje koje se pojavljuju u filmu...

Pozoriste "Ogledalo" : "Cujte Srbi!" - Arcibald Rajs (17,18,24,25. mart 2006. g. u 21h.)
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Djole"Evo ja sam posle nekih 4 meseca gledanja odgledao sve epizode Prijatelja.Ko nije gledao poslednji serijal,ne zna sta je propustio!

E care jel imas to na disku?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

??? ??? ???? ?? ?? ??????(??????? ??? ?????) ???? ????
?????? ?????????, ??????????? ? ??????? ????????.

The Terminal, Tom Hanks.
Obavezno pogledati.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Ima li neko bilo koji serijal Ally McBeal?

??? ???? ?????? "??????" ?

?????? ??? ????? "?????? - ???????? ????", ??????? ????, ??????? ????? ????? ?????.

"????????? 73" ?? ????? ?????????, "???? ????" ?? ???????????, "?????????????" ?? ???????????, ? ??? ??? ???????? ? ?????? ???????? ??? ????????.

???? ? ?????? ?? ?????????? ??? ????? ?? ?????? ?? ????????.

Juce sam odgledao novi dokumentarac (bar je novi u videoteci) Hooligans ima par stvari sa maksimira. Dokumentarac je super. :megafon
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......