??????.?? ?????? ?? ?? ?????? ?????? ??????,???? ?? ?????.????? ???? ????????? ??? ???? ????? ???? ?? ?? ???????,????? ? ???????? ??? 2.????? ?? ? ????? ???????? ????????? ???? ????? ? ??????,?????? ???? ? ????????? ?? ????? ? ????????.? ?? ????? ???? ????????? ?? ?? ??????? ?????? ?? ??????.?? ???? ????? ????????,???? ??? ????.??? ??? ????? ????????. :D

Josh jedna boleshtina Tarantina. Sve vrste muchenja su glavna teme ovog djubreta od filma.

Quote from: "Maj 25"Josh jedna boleshtina Tarantina. Sve vrste muchenja su glavna teme ovog djubreta od filma.

? ??? ?? ? ?? ??????? :o

Tarantino je samo ko-scenarista, al se njegovo ime provlacilo svo vrijeme da bi se film bolje prodao.
Ja ga nazalost nisam gledao, jos.
I da, Tarantino mi je jedan od omiljenih rezisera...

Quote from: "????? ?.?."
Quote from: "Maj 25"Josh jedna boleshtina Tarantina. Sve vrste muchenja su glavna teme ovog djubreta od filma.

? ??? ?? ? ?? ??????? :o

Nabijanje eksera pod nokte, lomljenje kostiju, testerisanja delova tela, busenje tela bushilicom... Za mene je to bolesno, i kao iskren filmofil takve bljuvotine od filmova nikako ne volim.

Pre svega za Bojana, ali i za ostale koji prate stare filmove... Francuski film "Profesionalac" sa
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Nisam gledao,ali cu poku

The Untouchables: Capone Rising (2006)

Najavljen je nastavak,zapravo vremenski gledano uvod u "The Untouchables" koji potpisuje i ovaj put Brian DePalma...
Uloge nepoznate,muzika nepoznata,nadam se da ce biti dobar ,ako ne i bolji...

Vozvrashcheniye (2003)

??????? ????? ????,??????? ??????,?????? ? ??????? ????? ???? "????? ?? ??????? ???? ????".

???????, ???? ?? ??? ??? ????? ????

???? ???, ????? ?? ?? ???????? ?? ????????? ???? ????? (??????), ?????, ????? ?????? ???? ??????? ??????? ? ????? ??? ?????? ? ?? ?? ????? ?? ???...

?? ???? ??? 200 ??????? ???????.

Dan za danom gledao sam dva ok filma. Drugi je "Shaft", sa Samuelom L. Jacksonom. Covek je policajac, inace crnac, kojem puca film zbog rasiste koji ubija crnce i izvlaci se i preuzima stvar u svoje ruke. Uop



Nikad se nisam ovako dugo smejao!  :rofl Mada, ova prica me malo podsetila na film "Fabrika zivotinja" konkretno na glumca Mikija Rurkija koji glumi znate sta vec...  :lol:

Quote from: "KizaLion"???????, ???? ?? ??? ??? ????? ????

???? ???, ????? ?? ?? ???????? ?? ????????? ???? ????? (??????), ?????, ????? ?????? ???? ??????? ??????? ? ????? ??? ?????? ? ?? ?? ????? ?? ???...

Moze,cim otkucam,kacim.

????? ??? ???-????,
??? ??? ???? ??????? "?????? ?? ???? ?????" ??????? ????,"???? ????????" ?? ????? ???????-?? (????? ??????? ????) ? ??? ?? ?????... "?????? ????" ?? ??????? ???????? ? ????????? "???????",????? ?? ?? ?????? "?????????????" ?? ??? ??? ?????????...
?????? ??? "??? ??????" ?? ?????? ????? ? ???????? ????????? (???? ?? ????????? ??? ???? ?? ??? ?????? ??? ?? ???? ?????).
?????? ??? ?????? ????? ?????? ? ???? ??? ????...???????? ??? ? ??? ??? "?????" ?? ??????????? ??????? ?? ???????????? ?????? ? ????? ?? ???? ??????? ?? ???? ?? ????????? ????????.

????? ?? ?? ????? ?????? ??' ??? "???????"-???? ??????? ? ??????? ????????? :D

"?????? ?? ???? ?????", ?? ?? ?? ?? ???? ????????? ???? ? ????? ?????????
?????? ??? ?? ?????? ?????? ????? ?? ??????? ?? 1978. ?? 1981.
??????.

???? ?? ??? ? ?????? ?????????, ?? ??? ????????? "?????? ??????" ???????? ??????? ??????????.
?? ????? ????? ?????? ??? ????, ?? ???? ?? ?? ?? ???? ??????? ? ????? ???? ??????? ??? ??????.
??? ?? ? ?????? ? ???? ??????? ?????????? ? ????? ???????? ???????? ??????, ???? ?? ?????? ?????? ????? ? ?????? ???, ????? ??? ??????? ?? ??? ??? ?? ?????? ?? ???????.

(??? ? ???? ??????? ? ?????????? ??????
????? ?? ??????, ???? ;pljuga )

Pogledajte film Layer Cake, mene je odusevio (ima i nas :D ).

Quote from: "Mikelandjelo"Dan za danom gledao sam dva ok filma. Drugi je "Shaft", sa Samuelom L. Jacksonom. Covek je policajac, inace crnac, kojem puca film zbog rasiste koji ubija crnce i izvlaci se i preuzima stvar u svoje ruke. Uop

QuoteLukaLoko Posted: Thu Jul 20, 2006 9:20 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

"?????? ?? ???? ?????", ?? ?? ?? ?? ???? ????????? ???? ? ????? ?????????
?????? ??? ?? ?????? ?????? ????? ?? ??????? ?? 1978. ?? 1981.
??????.


"???? ???????",?????? ?? ?????(???? ? ????? ?????),???????,????? ?? ?? (????? ????????? ??????? ? ??.),?? ?? ?????? ?????? ????? (????? ????? ???????,????? ?? ?????? ?????? ??? ??????? ????? (???????-????) ? ????? (????????-???????) ?????,??? ? ????? ???-(??????-???????? ????? ?????? ?? ???????? ????? ?????? ????) ? ?????...?????? ????????? ?????.

Quote from: "DELIJA_KNN"Film o kome pricas se zove "To The Bone"

Hvala, ok.  :)



Ne znam da li je spominjano vec, i nije film nego serija... zove se Lost, snimljene su do sada 2 sezone, a planira se 7 koliko znam...
Radi se o tome da avion pada na neko ostrvo usred okeana, ali prezivljava oko 40 putnika! Nadaju se da ce ih neko pronaci, medjutim kako vreme odmice shvataju da niko ne zna gde su i da ce morati da prezivljavaju na ostrvu! Tu se dogadjaju mnoge misteriozne stvari, napadaju ih neka cuda, otkirvaju neke podzemne gradjevine... Serija je VRH, iznajmio sam sve epizode na DVD i jutros gledao do 9, nisam spavao uopste!  :D