Sever ce biti pun u sredu(vec nestao sever) samo se brinem da nebude mnogo pozera i indijanaca i svojim seljackim, maloumnim ponasenjem ne pokvare spektakl.
Zato pokusajte da malo navijacki edukujete one koji dolaze prvi put ili nisu upoznati sa stavom severa.

a cene karata ko da smo vec u ligi shampiona ...    nego bre svi na stadion da stvarno ispunimo SEVER i da bude ludilo carnevaleeeeeee
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Vladimire cekam te kod sipke ... i nemoj da se napijes kao sa rozenburgom :)

?? ?? ??????...? ??? ?? ???? ?????? ?? ??????! :D

???????!!!


Quote from: "capocrimi"?? ?? ??????...? ??? ?? ???? ?????? ?? ??????! :D

???????!!!

Da li je istina to sto se prica po gradu da ces da uzmes auto da idemo na tekmu?

I obrij bradu Drazo :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


????? ?? ?? ?? ??????... :(

? ????? ??? ??????? :)


???????!!!

ajde jedno pitanje znam da nije navijacko al ebiga..... oce li negde biti mozda prenos tekme ? ono nije vazno audio ili video preko net-a ? ili samo preko prenos.beonet.yu  ?


Pozd. :flasa

Author Message
R.S_Fanatic Posted: Tue Aug 03, 2004 8:02 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

ajde jedno pitanje znam da nije navijacko al ebiga..... oce li negde biti mozda prenos tekme ? ono nije vazno audio ili video preko net-a ? ili samo preko prenos.beonet.yu ?



RTS Sat 13

ajde mogao bi neko iz bg-a da opise desavanja po gradu jesu dosli navijaci yb ? jel bilo kakve frke po gradu.......


:megafon   :ruke  :ruke  :ruke = :sampion

:megafon    :bes  :bes =  :boks


Godro stalno nas iznenadiva

Quote from: "R.S_Fanatic"ajde mogao bi neko iz bg-a da opise desavanja po gradu jesu dosli navijaci yb ? jel bilo kakve frke po gradu.......


:megafon   :ruke  :ruke  :ruke = :sampion

:megafon    :bes  :bes =  :boks
evo mi smo ih videli negde malo posle arene tj. prosli su pored na i mogu ti reci da im je autobus k`o zmaj :)

Evo konacno mozemo da pricamo opusteno i bez neke rezerve o duelu sa PSV-om.Odvalili smo momcice i ispratili ih sa tri komaTa u mrezi  :D ,sasvim dovoljno i da zastrasimo PSV a i da nam se digne  :finger mislim moral i samopouzdanje  namigivanje .Godrine slike evo govore vise od reci.Al ajd znam sta mi je duznost pa da kazem koju rec i da upotpunim ove slike.Sever krcat,kao skoro i ceo stadion,za svaku pohvalu s obzirom na kvalitet protivnika,kakva li ce tek onda biti ludnica za PSV i za LS ne mogu ni da zamislim.Smatram da je navijanje bilo sasvim ok,uzimajuci u obzir poslednju inostranu tekmu na Mari.Sigurno je tome i dopirnelo tri gola nasih momaka (sva tri vuglom  :jebanje ).Al opet mora da se smisli nesto da bi se animirao malo i deo publike blizi zapadu i istoku.Vodje sa sipke blize zapadu su skroz zabusavale i nisu bas nesto vodile navijanje u tom sektoru,pa sam maltene celu tekmu gledao u jednog momka sa mikrofonom  :) da bi cuo-provalio sta se peva,pa pola tekme nisam ni video.To mora da se popravi.Koreo nije bio,pa sam se i malo razocarao,mozda sam se i razmazio ocekujuci sad stalno neke koreografije,ali ipak ambijent,vaznost tekme,sve je bilo ko stvoreno za pravljenje jedne super koreografije,pa na kraju krajeva sam ocekivao i neku setalicu al nista...Ipak pored vec vidjenih nekoliko desetina baklji bio je i vatromet koji je isto izgledao cool.Iznenadio sam se kada sam video simpatizere momcica u kavezu,jer ocekivao sam samo po najavama nekim koje sam cuo da ce dolaziti samo neki penzosi,tj. prijatelji kluba.Oni koji su bili koliko sam video licili su na nesto,stalno su nesto skakali,razvijali salove,pozirali polu-goli,itd.Imali su i gomilu transparenata pa me zanima da li su nam "poklonili" neke pre ili posle tekme,u trajno vlasnistvo  :D ?Ipak su se okurazili i dosli u "zloglasni" Bg,kad je bila poslednji put neka navijacka skupina iz strane zemlje?Opet ima dosta indusa koji ne pevaju,bleje bezveze itd,cak ima nekih toliko hrabrih da se opet pojave u dresu sugoslavije na tekmi,ne znam da li su bili na severu ali ih je bilo  :zbunjen .Sve u svemu,super je bilo,nasa Zvezda prosla dalje i to je ono sto je najbitnije,ostalo se sve da lako srediti.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


?? ??? ? ????? ????? ????????, ???? ??????? ???????...
???????? ?? ????? ?? ???? ? ????, ???? ?? ??????? ?????????? ?? ??? ???? ???? ???????????? ??? ??????...

????? ?? ?? ????? ?????? ????????? ? ????? ???? ?? ?????, ??? ???? ?? ?? ?? ?? ????????? ????? ??? ???????????, ?` ??? ?? ?? ? ????????? ????????? ?????? ????...?? ?? ?? ???????? ?? ???? ????? ?? ?????? ? ???? ???? ???????? :zbunjen

????? ?? ???? ???? ????????? ? ???? ???? ????? ??????? ? ?????? ? ????? ?????? ???? ??? ?? ???? ???????...????? ??? ?????? ???????? ? ??? ?? ????????? ???? ?? ??? namigivanje??? ????? ?????? ?? ??????? ?? ????? ? ??????? ?? ???????? ???? 90 ?????? ?????? ??? ????????? ??? ????? ???? ??? ?????? ????? ?????? ????, ? ???? ??? ??? ??...?? ???? ?? ????? ?? ????? ? ????????? ??? ??????...

???????!!!

JAAAAAOOOOOOOO POLUDECEMO SVI !!!!!!!!!!!!!

U HOLANDIJU SA MINIMUM 2:0

:jebanje  :jebanje  :jebanje  PSV
HEHEHEHEhehehe !!!! :)

Stvarno bruka...

Pred pocetak utakmice umalo nisam oslepeo, "blicevi" su leteli na sve strane, kao na Olimpijskim igrama, toliko o gastosima koji su poneli slike sa Marakane od sinoc za uspomenu...

Cuku i malo jace pre pocetka utakmice valjam se sa ortakom uz Ljutice Bogdana i pored parkinga kod zgrade SD iznenadjenje, tacnije dva. Prvo kroz masu se lagano probio bus sa igracima jb, usledilo klasicno dobacivanje, a oni masu kroz prozor i smeju se kao na ekskurziji... Posle dva minuta sa parkinga izlazi grupica od 30-ak njihovih navijaca, sve penzosi i 5-6 likova sa zutim majicama i dresovima, ladno krecu uzbrdo... Nisam mogao da verujem, jos se ladno zaustave ispred SD na 10-ak minuta, palo je svetsko kuliranje, a mislio sam da ce biti masakr... toliko o toleranciji i srbendama zeljne krvi!

Iako smo imali karte za jug bez blama smo usli na sever, klasicno borilanje u sektoru 2, jedna tuca, nisam overio nove klonje...

Dobro zagrevanje za sredu!

E, da zaboravio sam da spomenem kako sam se slatko smejao kada sam video koliko su bili iznenadeni i zbunjeni njihovi navijaci kada smo pozvali istok da navija sa nama i kada je ceo istok ustao i pevao sa nama na na na na .... napred Zvezda.....!!!!
Jebote kako su se ucutali i samo posmatrali, valjda stoka to nikada u

bilo je fenomenalno !!!!!!!   prvih 5min pune tribine lu...  ono je svrha zivota !!!!!!!!!!!!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !