Cudi me da jos niko nije otvorio topik o tekmi,mada iskreno nije vredno pomena nista sa tekme a pogotovu nasi "ljubimci" koji su mukom steceni kredit valjano potrosili ovim glupim i jadnim porazom od Borca.Samo hocu da kazem da ZAHTEVAM prolaz u LS.To bi bilo to.Navijanje ko preko kur*a,ja ne znam sta je bilo sa ljudima,a verovatno je uticala smrt tekma na to da se ljudi maximalno smore.Nazalost navijanje je malo zivnulo posle primljenog gola,ali samo toliko.Jedino vredno pomena je super bakljada na pocetku II poluvremena,mozda cak i lepsa bakljada od one protiv YB-a.Majke mi su debili,nemam snage da pisem vise. :bes
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]




??? ?? ????? ????...?????? ??????, ? ????? ?? ? ????? ????... :D

???????!!!

hehehehe :bes   :zbunjen  :nene  spalim im ga majke, jedino

Quote from: "capocrimi"??? ?? ????? ????...?????? ??????, ? ????? ?? ? ????? ????... :D

???????!!!

???? ?? ???????? ???? ?????? ?? ???? ????????  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

E, ortaci a kako bi bilo da probate da pijete antidepresive, malo, a?
Mojoj ortakinji je pomoglo.  :D
Ne smara pozitivnu okolinu, nije vise nadrkana, smeje se, a dobila je i lepu liniju.  ;pljuga

Ljupkov mladi tim se mnogo zalaze, to ne moze niko da porekne. I naravno da kop treba da bude jos glasniji posle primljenog gola, tako se navija! (Cak, sam i ja onako kilava od stomacnog gripa ustala da ih podrzim...)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Quote from: "lucky_star"I naravno da kop treba da bude jos glasniji posle primljenog gola, tako se navija! (Cak, sam i ja onako kilava od stomacnog gripa ustala da ih podrzim...)

???, ???? ?? ???? ? ???? ???? ?????, ?' ??????? ?? ?? ???????? ??? ?? ???????. ?????? ???? ?? ?????? ??? ?? ??? ????? ?? ????????, ??? ?? ???? ?????? ? ???????? ?????? ? ????? ?? ?? ?? ?????? ???? ???? ???? ???? ?? ?? ?? ???????? ?????? ?? ????????. ???? ?? ?????? ?????? ?? ?? ???????? ??????? ? ?????.