Na utakmici Zvezda Borac slucajno bacim pogled ka na

Quote from: "Nikola013"Na utakmici Zvezda Borac slucajno bacim pogled ka na
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

?? ???? ??? ?? ????? ?? ??????? ???????????? ?? ??? ?????. ? ???????? ????? ????????? ?? ?? ???? ???? ?????? ??????? ????????????. ???? ?? ???????? ???? ???? ? ?? ?? ???????...

?? ?? ??? ???????? ? ??????? ?? ?? ??????? ?????? ????????.

pisao je jedan decko na forumu delije.net o ovom hrabrom poduhvatu podmlatka tuzne tribine..
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

Quote from: "Modrichha"
Quote from: "Nikola013"Na utakmici Zvezda Borac slucajno bacim pogled ka na

Quote from: "CZTZ"Lako je vama iz Modrice! Da neko hoce da vas trans ukrade,  treba im najmanje 10 ljudi da ga nosi ! :batine :razz

:)  Jeste stvarno prevelik. Trebate napraviti malo manji.
img]http://www.delije-brcko.rs.sr/slike_web/brcko_rs_Joint080804160214.gif[/img]
Momci!!! Jesam rekao da ovde nema duvanja!!!
www.delije-brcko.net

Dule radis li sta po onom nasem dogovoru imada napravimo najlepsi transp na severu. ;pivo

A sto se tice Modrica transpa pa bolje bi bilo da pise MODRICA a u O Zbvezdin grb i to je to.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Nikola013"Na utakmici Zvezda Borac slucajno bacim pogled ka na

ma da im jebem kevu da neki glupavi redar "pokloni" na

znaci brate ja sam na forumu delija samo iz dobre namere otvorio topic da se to nikom ne bi vise desilo a i to mozes sam procitati ali su me opet neki kritikovali sto sam otvorio topic!oni su prvi put poneli trans na tekmu i ona je bila kod transa delija srbobran do kraja prvog pol. ali su se samo na tren okrenuli da se pozdrave sa ortacima i on je nestao!oni su krivi naravno ali ko je mogao da ocekuje da ce na evropskoj tekmi sa istoka da im neko skine!a glupom redaru koji je dao glodarima nije bilo cudno sto je neko trazi na poluvremenu i on mu je dao ladno!znaci brate dorcolac ti je rekao da je nestala zastava backi jarak!to sam ja i hteo da sto vise ljudi cuje sta se desilo!video sam na tv-u da je na borcu prvo pol. bila zastava dorcol pored vrsca a na drugom nije!znao sam da se nesto desava!sad protiv psv-a treba napomenuti redarima da nikom ne daju zastavu na pol. posebno neku malu!vasu grupu i vasu zastavu jako postujem pre svega tako da se nadam da nece biti neke frke na psv-u!hoce vasa zastava biti pored heroesa?


pa imeni je frka ali valjda cemo se snaci nekako!primetio sam da ste konstantno na tekmama ali nesto vas nisam vidjao na basketu ili ste mozda i bili ali bez zastave nju ni jednom nisam video u pioniru ako gresim ispravi me!posebno mi je bilo do jaja ono sto ste uradili sa transom na zadnjem derbiju na glodarskom stadionu kad ste ga podigli kao setalicu!pa vi kao jedna od grupa koju cenim sa severa ne bi trebalo da imate problema sa kartama inace jel ide iz Opova dosta ljudi uopste na tekme!

U principu dosta retko idemo na sketba, i

znam citao sam o vasoj grupi na caffe-u!to ta sketbu i zastavu dobro kazes malo je velika za pionir!pa i u principu pokusavam da idem na fucu ali na basket idem samo kad igramo sa ustasama derbi i uglavnom to je to!sutra sam trebo da idem preko agencije putnik na tekmu i ladno im nisu poslali karte evo pizdim neznam sta cu od sebe!cetiri autobusa iz ns trebala da idu!ne mogu da verujem kad ns nisu poslali karte a kome jesu sve pojo bih se!ovako cu se stekati vozom za kartu ni neznam sta cu!K A T A S T R O F A

Pazite ovako...

Svi znamo kakva je odgovornost nositi transparent,prema tome ako niste spremni da ga cuvate cijelih 90-minuta nemojte ga nisiti.A glodari su imali josh jedan ovakav nastup uzimanja transparenta ne znam tachno koja je ono bila grupa kojoj su uzeli,al ako nekoga bash interesuje mogu i da saznam.Stavili su bar salove zvezde i rekli onome redaru da im baci transparent i onda uvatili maglu.

Prema tome koja grupa nije spremna da chuva transparent cijelih 90-minuta,neka ga i ne nosi.. :nene

Pozdrav
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "Dule_Brcko"
Quote from: "CZTZ"Lako je vama iz Modrice! Da neko hoce da vas trans ukrade,  treba im najmanje 10 ljudi da ga nosi ! :batine :razz

:)  Jeste stvarno prevelik. Trebate napraviti malo manji.

Pa naravno, i onda od starog napraviti setalicu !


i to sto kaze nikola da iako je evro tekma treba napomenuti redarima da ne daju nikom trans pre kraja tekme!ps jel zna neko kako mogu ovo delija sto pise ispod nicka!

jel zna neko kako bih mogao da promenim ovo delija sto pise izmedju nicka i avatara!hvala unapred