Da li je moguce da cemo na ovoj tekmi ponovo biti na istoku, pa svi koji su i

Prijatelju,mozda si malo prerano dao onu konstataciju na kraju,jer koliko sam cuo nema tekme u subotu,jer je navodno otkazana medjusobnim dogovorom.Moguce cak,da ce se i ova sa Ofkom igrati pre NS-a,ako ne dodje do nekih naglih promena.
Sto se tice istocne tribine,a na koju drugu da nas stave ?? Na onaj prostor tamo gde je bila Firma ranije,ne moze da se ulazi,jer je navodno oronuo,i postoji bojazan,da se ne odvali.Onaj prostor na Jugu gde je nekada bio Red Firm mali je,i opet ce morati da otvaraju istok do kraja.Na zapad nam ne daju. :D Tako da brate,kako god okrenes,ostaje nam Istok.

Proverena informacija:

UTAKMICA VOJVODINA - CRVENA ZVEZDA JE ODLO

? ???? ????? ?? ?? ?????? ?? ??????? ?????, ?? ??? ?? ???? ????? ???? ?? ?? ???????? ?????.......?? ??????? ?? ???  :pandur ? ?? ???? ???????.... :finger

???????!!!

alo bre duvacu jedan  ;pljuga  opet si se uradio ko jazavac :finger
koji ti je racku za

Dobro je pa sam saznao na vreme da je tekma odgodjena jer sam uspeo isplanirati rezerno gostovanje. :rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Nikola013"Da li je moguce da cemo na ovoj tekmi ponovo biti na istoku

Quote from: "Casual"Sto se tice istocne tribine,a na koju drugu da nas stave ??

ma iskuliraj...sta drugo da se radi?
Imam ideju! Ajmo ovaj put svi na njihovu tribinu i da napravimo do jaja zurku!Prosle godine nas je billo malo... :rofl
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Ma sto se mene tice,mogu da nas stave na bilo koju.Sa svake im dajemo lekcije da jos uvek u njihov grad dolazimo kao na izlet.

Mada,nesto su se u zadnje vreme uskur...uzdigli malo vise,organizovali su se...gistro.

Koliko znam Vojvodina nije odigrala prvenstvo do kraja na svom stadionu
zbog renoviranja(sredjivanje tribina,novi reflektori)tako da ce mozda njih da vrate na onu oronulu tribinu koja je sad valjda popravljena a nas na sever.U svakom slucaju mi se nadamo dobrom gostovanju,i mislimo da je to prava prilika za osvetu zbog Vrsca.Prica se da Ns grobari spremaju sacekuse za manje grupe navijaca,a posto se mi dobro poznajemo sa njima iz voza(picketine),docemo malo ranije u Ns ne bi li naleteli na njih,vreme je da ih bijemo i u njihovom gradu voz nas je smorio.

Iz voza? Na kom derbiju?

Pa uvek grobari prave sacekuse u ns? Sta je tu cudno(posto si rekao "prica se po gradu" ili tako nesto)???

Npr.  Jedan decko s detelinare otisao na Vosa-Zvezda (ova zadnja tekma) na sever kod firme , verovatno pevao sa firmom i na kraju se vidimo sa njim i on nam pokazuje skinuti zvezdin svileni  :D  sal. Inace decko je grobar.

kada bi vosa izgradila novi stadion ovi se ne bi pomerili sa severa jer je firma kao proglasila to za njihovu tribinu (mislim na vosinom stadionu i samo vosinom)   :bes
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "tokotronic"Iz voza? Na kom derbiju?

Pa uvek grobari prave sacekuse u ns? Sta je tu cudno(posto si rekao "prica se po gradu" ili tako nesto)???

Npr.  Jedan decko s detelinare otisao na Vosa-Zvezda (ova zadnja tekma) na sever kod firme , verovatno pevao sa firmom i na kraju se vidimo sa njim i on nam pokazuje skinuti zvezdin svileni  :D  sal. Inace decko je grobar.


Svaki derbi,voz Ns-Bg,da brate svaki put bude sacekusa ali sad se prica da ce groblje biti u mnogo vecem broju na tribini,kao i da ce doci iz okolnih gradova,sela,pa cak Subotice i Vrsca.On vam se kurcio kako je skinuo sal i sta ste vi uradili?

Quote from: "Indjija"
Quote from: "tokotronic"Iz voza? Na kom derbiju?

Pa uvek grobari prave sacekuse u ns? Sta je tu cudno(posto si rekao "prica se po gradu" ili tako nesto)???

Npr.  Jedan decko s detelinare otisao na Vosa-Zvezda (ova zadnja tekma) na sever kod firme , verovatno pevao sa firmom i na kraju se vidimo sa njim i on nam pokazuje skinuti zvezdin svileni  :D  sal. Inace decko je grobar.


Svaki derbi,voz Ns-Bg,da brate svaki put bude sacekusa ali sad se prica da ce groblje biti u mnogo vecem broju na tribini,kao i da ce doci iz okolnih gradova,sela,pa cak Subotice i Vrsca.On vam se kurcio kako je skinuo sal i sta ste vi uradili?

Nisam znao da ce iz drugih gradova dolaziti?!
Mi smo poznavali tog lika , on nam je to pokazao dok smo cugali posle tekme.

Nisam znao da u Vrscu ima grobara :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Neka beda izgleda,al prezivljavaju.

Quote from: "COFI-B.B.R.S."kada bi vosa izgradila novi stadion ovi se ne bi pomerili sa severa jer je firma kao proglasila to za njihovu tribinu (mislim na vosinom stadionu i samo vosinom)   :bes

Pokazali su kako im je stalo do te tribine,i kako su jaki na poslednjoj tekmi u Ns,nisu smeli da se pomere sa tribine,a mi usli unutra,toliko Firmi.