????????? ??????? ?? ?????(????? ?? ???? ????) ???? ?? ?????? ?? ???????? ? ???? ?.?.
???? ?? ???? ? ?????????,?????? ? ???? ???? ?? ???? ????????? ? ????????? 10 ??????...
????? ?? ???? ?????????,??????,?????,dz???,??????? ??????,???? ??????? ????????? ??? ??? ? ??? ???? ??? ????? ???? ????????? ?? ???? ??? ?? ????? ?? ??????.?????? ??? ????? ??????? 15,20 ???.
????? ? ??????? ??? ????? ??????? ?? ?????????,?????? ??????? ? ?????? ?????????...
??????? ??? ???????? ????????? ?????? "?? ???? ????? ?????? ????????? ?????????? ? ??????"  :bes


??? ?? ???????? ??????? ?????? ? ???? ??????? ? ??? ???? ??? ???? ?? ???????...

Na kom je to programu bilo??
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Jel' moze malo detaljnije za nas koji nemamo priliku da gledamo ni reprizu?
Inace, Cvele je poznati socijalista pa mu izjave i nisu cudne samo sto time ukopava i Dzajku (na Delije. net kazu da je rekao da je blago narodu koji ima slobu, arkana i dzaju).
Bas me interesuje sta je Savija rekao i sta vi mislite o tome.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

?? ????? ????????,?????? ?? ? 9 ???????...
??? ????? ?? ??????.???-? http://forum.oaza.co.yu/viewtopic.php?t=3811

QuoteBas me interesuje sta je Savija rekao i sta vi mislite o tome.


??? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ???? :D

Hvala na iscrpnom odgovoru.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

?? ??? ???? ?? ???? ???????? ????????:
?????:???????? ?????? ???? ? ????? ??? ????? ??? ?? ????? ? ???????
?????:??? ??? ? ??????? ???? ?? ??????? ???????(??????? ??????,????? ???...)
?????-?????:????? ?? ????????? ??????,??? ??????? ?? ?????? ???????.
????:????? ????? ?? ?? ??? ?????,?? ?? ????? ????? ????? ??? ????????...? ?????? ??????" ?? ?? ????? ??? ?? ???? ?? ???? ???????"
??????:????? ?????????...????? ??? ?? ???????(?? ???????? ??????)
???????:??????? ?? ??? ? ??????...
??????? ?92 ????? "?????????":??????? ?? ??????,??'??? ?? ?????...

????? ???? ????????? ????...???? ??? ? ????? ?? ?? ??? ???????? ??? ??? ?? ??????? ?? ????,?? ??? ???? ?? ?????? :D

??:???? ?? ?? ??? ??????,?? ??? ???????? ????? ?? ???? ?? ????? ?????? ??? ?????...? ?? ????? ?? ????? ?????????

Bojane, hvala.
Ja inace nemam gdje da pratim RTS pa zato pitam.
Ipak, ono sto sam procitao na delije.net pokazuje jednu drugu sliku onoga sto se za vrijeme Slobe milosevica dogadjalo. Mislim na Cveletovu izjavu koju sam u gornjem postu naveo. Zato me i interesovlo vase misljenje jer se po forumu dosta pisalo kako Zvezda nije imala nista sa politicarima i politikom SPS-a, kako se Dzajka distancirao od toga i time spasio Zvezdu, medjutim, ovo kao da govori nasuprot tome.
A posto ni na delije.net niko da malo detaljnije sta napise, to sam pitao kako bi znao nesto vise.
U svakom slucaju hvala jos jednom.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.