Kizo, tajno si postavio novi logo, koliko sam primetio...

Nije los, imam samo jedan predlog, a to je da malo poradis na ocima, tj. da budu vise istaknute. Pojacaj malo linije i bice tip top. I da li je taj baja na slici plavusan ili mi se cini? Do sada su nas prozivali da smo italijanske picajzle, a od sad smo Svabovi. Vidim da MG i Germanija imaju jak uticaj na tebe :D  :D

P.S. Sibni mi ga na mail u velikoj rezoluciji pa da se igram za vikend malo ;pljuga
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



???? ?? ????? ???? ?? ???? ???????!

Pravo je gotivan ali ja sma vec navikao na onaj stari. :rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Kakva plavusa bre  :D

Nisam ga ja "crtao"  :D Sve pohvale Janiki iz New Yorka.

Imam osecaj da ce na majicama biti ovaj logo.

A vi ste neki huligani ovde sa Caffe-a? Posebno ovaj Kiza, cuo sam da su mu omiljena prepadanja po autobusima...  :D  :D  :D

Salim se nije losh logo, sem sto hocu moj honorar za textualni deo ispod logo-a. Kizo Kizo opasnim prevarama se bavis  :batine

Kizo nabudzimu neku sisku ispod kape ovako izgleda kao homic koji se mrsti

E ja gotivim celave (sto homic?  :D) mada vecina nasih navijaca fura sada neke cupave frizure, pa mozda jedino zbog toga, moze neka siska a i ne mora...
Ono sto mi se ne uklapa uz ovaj crtez je stara rola ispod face (gde pise adresa sitea), suvise je sitna a mogla bi da bude i lepseg oblika...

Taman sam se zabrinula za Kizu, sto nista staro ne menja za novo  :D  ali sada vidim da je sve ok.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

jeli moze neko da napravi taj novi logo u dimenziju 60X60 pixels???


ako neko moze i hoce neka postavi ovde.

unapred hvala.

Poplaveo Kiza od Muke!!!! Godra  Rsmg i ostali iz Germanije su crni znaci nemamo uticaj na njega!!

Dobar je. Vrlo dobar. Odlican je. :D
A da mu stavis neki grb, znak na kacket?

Dobar je novi logo,svidja mi se...samo da se to konacno i prenese na majce...nije plavusan nego je celavac...ko engleski hool  :D ,samo da ste mu stavili neki casual kacketic jos...
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ipak ti njemu zafarbaj zulufe u crno,sto je sigurno,sigurno! :)

Sugestije primljene. Evo finalne verzije.


Kizo, sredicu ti taj kacket :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


??? ??????? ?? ???????. ???? ????! ???? ?? ?????? ?? ???? ?????. ????-????-????-?????-??????-????... ???? ?? ??????????? ?? ????.

?? ???? ??? ?? ????????

??? ?? ??????? ????? ?? ??????, ??? ??????????? ??? ???? ?????? ??????...

E tako sad lici na coveka :) samo si malo preterao sa kapom mnogo je sarenolika :) :)

Sad je mnogo bolji! namigivanje

?????? ????? ??? ????????? ??? ????? ?????? ????(???? ??? ????????? ?????) ????? ?? ?? ??????...

A sta kazete za novi?

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]