jednostavno do jaja :ruke bravo svaka cast za taj logo
ekcija MG

????? ???????.

??? ?? ??? ???????! ?? ???? ???? ??????? ???????:



?????? ?? ?? ????? ???? ?? ?? ?????? ???? ?????? ????! ?? ???? ??????... ??? ?????? ?? ??????? ?? ????????? ?? ???????? "? ?? ??? ???????", ??????? ??????? ??? ?????? ??????...


Moje je misljenje da moze da se stavi ovaj stari grb, a i lakse je za stampu, a sto se tice kacketa sa belom linijom, to mi je sasvim u redu i nije preterano saren. A nisu ni Bokine varijante lose, jedino sto bi ovaj drugi motiv imao manu - dve razlicite crvene boje.  Meni je bar prvi bolji. I lepse mi je kad je lik malo izdusen, a ne sirok kao na homepage-u.

Sve u svemu, mislim da imamo odlicno resenje.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


???? ?? ????? ????? ????? ?????? ???? ?????? ?? ???? ????? ??????...

Slozio bih se sa Bokom, definitivno bez linija na kacketu i sa retro grbom i jos Godrin okvir...jako lepo,nema sta.

ps:Ma  sve je super,samo kad nije plavusan  :rofl

Quote from: "Boka"??????? ???:




Boka, grbovi su do jaja, samo bez ove bele pozadine u obliku obrnutog slova T... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "Boka"??????? ???:




Boka, grbovi su do jaja, samo bez ove bele pozadine u obliku obrnutog slova T... :)

poz,
budimir
Ja mislim da je to samo zbog sajta sa tim obrnutim T, a na majcama bi ja mislim bilo bez toga... Kada vec postujem i da pitam, hoce li biti te majce do nove godine???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

ovo je moj predlog, nije mnogo truda ulozeno, 5 min
al ideju shvatate, svakako da moze bolje da se uradi nego ovo

Odlicno izgleda, grb sve je bolji i bolji!!

p.s. jos samo zolufe i oci u crveno :D

mogli bi da probamo i sa crnim,markatnim naocarama...;-)..da vidimo kako izgleda
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

O? ???? ?? ??????? ? ?????? ???? ???????  :zbunjen

Naocare su za sminkere kao sto je Torcida :D

Majice ce brzo, radicemo malu kolicinu, samo se strpite.

Sto ne napravite slagalicu ili kolaz, kako ste krenuli ima josh da mu dodate i mobilni telefon i kompjuter...
Jebote ala ste ga usarenili ko novogodisnju jelku.
A i lepo je sto ste stavili isti stit kao Sampdorija...

Kizo daj malo ozbiljnosti, pa ko ce da ti uradi ovakav vez?
Pocetna verzija je bila ok sad je vec preterano sareno.

Ja sam stit odradio, a nemam pojma kako izgleda stit Sampdorie. A i ne zanima me. S tim da je stit u mojoj originalnoj verziji uzi nego u resenju koje je postavljeno. Niti znam sta je to uopste na ovoj sceni originalno, a da nema veze sa Italijanima, Englezima i ostalim navijacima u Evropi. Logo ce izgledati kao na naslovnoj stranici, uz mozda male izmene s ciljem pojednostavljenja.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "KizaLion"Naocare su za sminkere kao sto je Torcida :D

Majice ce brzo, radicemo malu kolicinu, samo se strpite.
Rezervisi jednu za mene, nije bitna cena, a mogao bi i da kazes okvirno otprilike...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "KBB"Pocetna verzija je bila ok sad je vec preterano sareno.

Tacno tako. Uvek na kraju userete. Ali vec sam se navikla pa se ne bunim previse... :flasa

Shtit se stavlja kada se radi grb. Ne ide da se shtit stavlja iza face. dovoljno je sto ste mu stavili na kacket grb Crvene zvezde sve ostalo je vishak!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Grb je dobar i slazem se sa nekima da ga ne treba previse sareniti i nabijati detalje,ali neke minimalne dorade nisu zgoreg,osim toga dajte glasanje.

Inace ne mora da se radi vez,sta fali kvalitetnom preslikacu ?

meni je ok. samo je shtit suvishan!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]