06/09/2004 | Izvor: B92
Neredi posle meca Albanija - Grcka

AFP


U neredima, do kojih je do
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

To je sve oki sto su izdivljali na njih jos kad sam video jutros u novinama onaj albanski trans.. united states of alb....
Mada opet sa druge strane nikad se nisam palio na to nasa braca grci, rusi, tajlandjani, marsovci to je njesra mozda se malo vise postujemo sa njima inace od njihovih kiselih pomorandzi sto su davali za vreme bombrdovanja jos me muci kiselina ....

Demoliran klub Albanaca u Grckoj | 15:35 | Izvor: Beta

Atina -- Grupa mladih grckih huligana je demolirala klub albanskih radnika u Volosu, u centralnoj Grckoj.

Prema nepotpunima podacima, posle fudbalske utamice Albanija-Grcka (2:1) odigranoj u Tirani, u Grckoj je najmanje jedan Albanac ubijen,
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

stvarno mnogo albanaca ima u grckoj treba sve to oterati u tri lepe...

Grcima svaka cast,posebno me je odu
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

Evropa ima velike probleme. Veliki narastaj Siptara, Muslimanska drzava u srcu Evrope (BiH), Pakistanci u Engleskoj, Arapi u Francuskoj, Turci u Nemackoj... Grci imaju svoje pravoslavne fanatike - Zelote, nesto kao Mudzahedini kod muslimana.

Quote from: "KizaLion"Evropa ima velike probleme. Veliki narastaj Siptara, Muslimanska drzava u srcu Evrope (BiH), Pakistanci u Engleskoj, Arapi u Francuskoj, Turci u Nemackoj... Grci imaju svoje pravoslavne fanatike - Zelote, nesto kao Mudzahedini kod muslimana.

Nisam primetio da Ziloti igde otimaju avione i ubijaju "nevernike" u teroristickim akcijama... zato ne ide ta jednakost izmedju njih i mudzahedina.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nisam htio da se javljam na ovu temu ali su me neki komentari natjerali na to.  Volio bih da mi neki od vas koji ste pisali neke komentare na ovu temu, a doticali se hriscanstva i i Islama, pojasnite gdje to Gospod Isus poziva na pokrstavanje, ubijanje i sl.? Gdje ste u Bibliji mogli procitati da je hriscanstvo militantna religija? Ovo nije za hool caffe ali kada su neki pisali, mislim da mogu i ja.
Ako vec tako razmisljate kao sto razmisljate, pitam vas da li ste procitali i jedno Evandjelje?
Molim vas, ne mjesajte Hrista i hriscanstvo sa nekim vasim mislima i stavovima a posebno ne sa odredjenim stvarima koje su se u sportskom i navijackom krugu desile.
Ubistva nemaju veze sa vjerom, barem ne hriscanskom..
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Znam da je ubijanje protivno Hri
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

Brate, razumijem ja tebe. Sve to sto se desava je toliko strasno da se ne moze opisati ali opet nije nase da se borimo protiv krvi i tijela. Ne zelim sada vise da pisem jer smo jos na hool caffe-u pa nije zgodno pisati o vjeri. Ali ipak, hriscanstvo su druge religije vijekovima pokusale unistiti ali to nisu uspjeli. Istinu mozes zakopati, ali ce ona uvijek isplivati na vidjelo.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

:tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk  :tenk


Cao momci,

Ono US of Albania govori sve o onoj gamadi, tako da tu nema sta da se doda. :boks

Sto se tice Islama, ja mislim da na tu stvar treba gledati malo drugacije. Nije problem u Islamu kao vjeri, nego je problem u glavama onih bolesnika koji zloupotrebljavaju svoju sopstvenu vjeru za ostvarivanje svojih ciljeva. Oni govore da je Allahova volja da se siri Islam, da se potamane nevjernici kao mi, da ovo da ono... Medjutim, da Allah cuje kako to ovi zlotvori od Al Qaede iz Iraka, Saudijske Arabije, Jemena, Irana i Cecenije rade, onda bi se i njemu smucilo. Islam je kao i hriscanska vjera miroljubiva, samo nazalost ima toliko maloumnika da od religije naprave rat, ubijaju nevine zene i djecu. Dakle, problem je vise u ljudima, a manje u vjeri.

Poz,

Cedo.

Quote from: "DelijaHH"Cao momci,

Ono US of Albania govori sve o onoj gamadi, tako da tu nema sta da se doda. :boks
E sad neka mi neko objasni zasto zvezda (zbog toga sto su navijaci u par navrata onom bagzliju  pevali:uuuuuuuuu)
mora da placa 65000 franaka a siptari zbog ove zastave(i pesama koje su pevali u kojima se poziva na krvoprolice grka) NISSSTTTAA!!! :bes  :bes  :bes [/list]
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI-B.B.R.S."
Quote from: "DelijaHH"Cao momci,

Ono US of Albania govori sve o onoj gamadi, tako da tu nema sta da se doda. :boks
E sad neka mi neko objasni zasto zvezda (zbog toga sto su navijaci u par navrata onom bagzliju  pevali:uuuuuuuuu)
mora da placa 65000 franaka a siptari zbog ove zastave(i pesama koje su pevali u kojima se poziva na krvoprolice grka) NISSSTTTAA!!! :bes  :bes  :bes [/list]

Para vrti gde burgija nece,vodeci mafija

Delija HH,
islam je miroljubiv samo kod onih koji ga ne poznaju tj. nominalnih muslimana. Medjutim kod onih koji ga dobro poznaju, nije. Jer ni njihov poslanik Muhamed je bio osvajac i macem osvojio Meku, bavio se razbojnistvom itd. Medjutim to hrisacanima ne daje za pravo da na zlo vracaju zlim. A sto se tice ovoga o UsoA treba uloziti zvanicni protest jer se zadire u ustavnost jedne drzave, pa neka ih kazne.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.