na ytekmi 1000 ljudi.
na severu samo jedna pesma se peva:

Kako bre to igrate?
- Uprava, sta je s vama?
Dosta vise ove bruke,
koferi se smeshe vama

nije bilo konkretne prozivke, igracima povremeno zvizdano
nisam primetio brigadire i u. boyse

SAMO ZA TEBE, UVEK UZ TEBE...

Brigadiri su bili rastrkani ali ih verovatno nisi video. Ova pesma je tek pocetak.

Jedino su Kovacevic i Stojanovic izmamili aplauz SEVERA,na tekmi bruka malo ljudi ,ograda bez transparenata,prvo poluvreme se sedilo,samo jedna pesma se vrtila celu utakmicu,bila je i neka parola al' nisam video sta je pisalo
Najavljeni i neki radikalniji potezi po povratku cele ekipe iz Rusije
a imam bolest kojoj nema leka.....

Voleo bih da jeste pocetak, ali bojim se da nije.  Stavr je poprilicno legla i Dzaja moze da odahne.  Ova utakmica je za njega bila kritican trenutak.  Ne negovu srecu, niko ga poimence nije prozivao (osim u beogradskoj stampi), tim je pobedio, dovuci ce nekog da bude trener, oterace Duleta Savica i mozda jos nekog parazita i ponovo status quo do sledece bruke.  Sta kazu, "koferi se smese"?  E, moglo li je to bar malkice ostrije?  Ovo pesmica je manje-vise kao u nekom vicu, kao: Ej, nemoj da se zezate.  Sta je tu je.  Dzaja je zilav a Sever nema vise snage osim da peva "Koferi se smese" i proziva bezimenu Upravu.  A vrlo se dobro zna ko je Uprava, ko njen pocetak i ko njen kraj.  Bez javnog i organizovanog zahteva od strane navijaca da Dragan Dzajic ode sa mesta za koje se zakovao a za koje ni po kome parametru (znanje, obrazovanje, iskustvo, uspesi) nije kompetentan, Zvezda ce i dalje da tone ili u najboljem slucaju tavori.
impatizer

Quote from: "sick boy"Jedino su Kovacevic i Stojanovic izmamili aplauz SEVERA,na tekmi bruka malo ljudi ,ograda bez transparenata,prvo poluvreme se sedilo,samo jedna pesma se vrtila celu utakmicu,bila je i neka parola al' nisam video sta je pisalo
Najavljeni i neki radikalniji potezi po povratku cele ekipe iz Rusije
Da, najavljeni su ultimatumi i pretnje upravi, ali kada se vrati ekipa iz Rusije... sto mozemo vec ocekivati na tekmi sa ofk-om na karaburmi u sredu... Ovo danas je bilo samo upozorenje...
Samo ne znam da li ce sa ultimatumom da se nastavi iako zvezda krene sa pobedama ili sve dok se kompletna uprava ne pokupi, posto iako tim igra dobro kradja u vrhu uprave se nastavlja...
p.s.bas dosta ljudi je bilo sa DC salovima...  :ruke
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Mitke"Voleo bih da jeste pocetak, ali bojim se da nije.  Stavr je poprilicno legla i Dzaja moze da odahne.  Ova utakmica je za njega bila kritican trenutak.  Ne negovu srecu, niko ga poimence nije prozivao (osim u beogradskoj stampi), tim je pobedio, dovuci ce nekog da bude trener, oterace Duleta Savica i mozda jos nekog parazita i ponovo status quo do sledece bruke.  Sta kazu, "koferi se smese"?  E, moglo li je to bar malkice ostrije?  Ovo pesmica je manje-vise kao u nekom vicu, kao: Ej, nemoj da se zezate.  Sta je tu je.  Dzaja je zilav a Sever nema vise snage osim da peva "Koferi se smese" i proziva bezimenu Upravu.  A vrlo se dobro zna ko je Uprava, ko njen pocetak i ko njen kraj.  Bez javnog i organizovanog zahteva od strane navijaca da Dragan Dzajic ode sa mesta za koje se zakovao a za koje ni po kome parametru (znanje, obrazovanje, iskustvo, uspesi) nije kompetentan, Zvezda ce i dalje da tone ili u najboljem slucaju tavori.
Mitke, ja stvarno ne znam sto ti ne dobijes jedan slatki ban, pa kad umes da komentarises parole, sto nisi dosao na tekmu, napravio bolju i poveo tribinu kad si mangup, ovo je po meni dovoljno ostro jer navijaci prozivaju celu upravu a ne samo dragana dzajica, jer je on jedan od mnogih... i moze da bude veoma zaje*ano kada bi se nastavilo sa porazima i bez promena u vrhu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

??????? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ??? ??? ??!???? ????????? ?? ???? ????????!????? ?? ???? ???? ? ?????

Koliko sam ja razumeo forumska pravila, ja ni jedno od njih ne krsim.  Ako, pak treba da dobijem zabranu na dalje objavljivanjie priloga radi iznosenja licnih gledista u vezi onoga na ono sta se dogadja sa Zvezdom i na navijacke aktivnost i to na javnom forumu(!), onda cu ja sam sebe da "banujem" sa takvog foruma.  Uopste nemam nameru da dalje objavljujem tamo gde se "ban" trazi zbog razlicitosti u gledistima (ili kako se to u Srbiji kaze, "zbog bezobrazluka").
impatizer

Nema razloga da se neko banuje zato sto iznosi svoje misljenje...
Slazem se i ja da je mozda prozivka bila preslaba, ali kao sto rece Kiza to je za pocetak...
Zbunjuje me slaba poseta, znam da su mnogi razocarani, ali sada nas je trebalo biti najvise, da pokazemo da nam je stalo do Zvezde...
Mnogi oko mene su bili u fazonu sto se ne vice Dzajo odlazi, smrt Dzaji itd. Ocekovao sam jos jednom ponavljam jacu osudu za predsednika, jer on ima uticaj kako na isprozivanu upravu tako i na sve ostalo u klubu... Ne znam, sve mi je bilo nekako mlako, realno danas ljudi nisu ni zasluzili da im se zvizdi... Dobise 5:0 i bilo je jos sijaset sansi da se napuni mreza Hajduka do vrha...
Malopre je Dudic na konferenciji za stampu zamolio za malo strpljenja i podrske i da ce dati sve od sebe da zaigraju najbolje moguce i da se izvuku iz ove krize... Ako je suditi po ovom danasnjem rezultatu bice bolje, ali za vece uspehe definitivno nesto treba da se menja...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Mitke"Koliko sam ja razumeo forumska pravila, ja ni jedno od njih ne krsim.  Ako, pak treba da dobijem zabranu na dalje objavljivanjie priloga radi iznosenja licnih gledista u vezi onoga na ono sta se dogadja sa Zvezdom i na navijacke aktivnost i to na javnom forumu(!), onda cu ja sam sebe da "banujem" sa takvog foruma.  Uopste nemam nameru da dalje objavljujem tamo gde se "ban" trazi zbog razlicitosti u gledistima (ili kako se to u Srbiji kaze, "zbog bezobrazluka").

Nece te ovde niko banovati jer drugacije razmisljas. Nemoj da napustas forum jer ovde ima i onih koji sa uzivanjem citaju tvoje tekstove i dobar deo njih i potpisuju...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??????? ??????? ??? ???? ????? ?? ?? ??????, ? ?? ???? ???? ?????? ???? ?? ?? ?????.  :nene

? ????????.. ??. ? ????? ?????????..

????? ?? ?? ?? ??? ?? ?????? ????????? ?????? (??? ?? ?????? ? ????????) ???? ?????? ?? ????? ?????, ? ???? ?? ???????/????????? ???? ???? ?????.

????? ???? ??????.. ??????? ?? ?? ?????? ?? ????????? ???? ?????? ?????, ??? ???????? 1, 2 ????????? ?? 2 ???????? ???????? ?? ??????? ???????.

Quote from: "Nesha_cb"Da, najavljeni su ultimatumi i pretnje upravi, ali kada se vrati ekipa iz Rusije... sto mozemo vec ocekivati na tekmi sa ofk-om na karaburmi u sredu... Ovo danas je bilo samo upozorenje...
Samo ne znam da li ce sa ultimatumom da se nastavi iako zvezda krene sa pobedama ili sve dok se kompletna uprava ne pokupi, posto iako tim igra dobro kradja u vrhu uprave se nastavlja...
p.s.bas dosta ljudi je bilo sa DC salovima...  :ruke

Iskreno, meni je sve ono danas sto sam video bilo malo mlako i raspravljao sam se sa ortakom iz BBRS nakon tekme koji me je ubedjivao da je bas tako i trebalo uraditi. Moji argumenti su bili ti da se Dzajka nije direktno prozivala, da je ovo u fazonu: hajde da kazemo nesto ali da ne bude previse a ona parola na kraju: a sada cekamo vas potez, mi je nekako bila nedorecena. Kakav potez se ocekuje? Zar ce biti dovoljno da sutne Duleta S. pa da sve bude ok? Kakvo upozorenje, sta se ocekuje od njih da urade? Inace, kop je odrzao neku svoju uobicajenu brojnost na utakmicama ovog tipa a primetno je bilo nezadovoljstvo ljudi na stadionu i oko njega. Uglavnom se spominjala Dzajka i njena bliza i dalja familija...

Ne zanima me toliko potez uprave, naredni, jer znam da ce go*nari pokusati da zataskaju celu pricu i da je razvodne, koliko me zanima kako ce se postaviti navijaci sa Severa u ovoj prici?

Pesma je inace nedorecena do bola...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mitke zasto nebi otisao do marakane - sever pa da se informises umesto sto pricas neka misljenja stvorena na osnovu rekla kazala i pojedinih postova ljudi koji idu na utakmice

Quote from: "cyganin"
nije bilo konkretne prozivke, igracima povremeno zvizdano
nisam primetio brigadire i u. boyse

SAMO ZA TEBE, UVEK UZ TEBE...

Jel ja moram na svakom forumu tebi da odgovaram isto?
Da nisi josh i na jf forumu postavio isti post?

Quote from: "cyganin"nije bilo konkretne prozivke, igracima povremeno zvizdano nisam primetio brigadire i u. boyse

Ja sam primetila i jedne i druge. Neki vidjeniji cigani nisu bili na tekmi zato sto se jos nisu vratili sa gostovanja. Steta sto do sada nismo procitali nijedan izvestaj sa gostovanja iz Rusije.

Pesma koja se pevala na tekmi protiv Hajduka zvuci shmekerski i drago mi je sto NASA tribina ima stila!

Btw, nije se samo zvizdalo igracima, neki igraci su dobili i gromoglasne aplauze. Zasluzene, naravno.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa da Piksi Kovacevic koji je bio kapiten je dobio velike ovacije kada je izlazio iz igre u drugom poluvremenu, isto tako i Purke, a cinimi se da je i Jankovicu dosta njih aplaudiralo kada je zamenio Krivokapica koji je izvizdan, mada je mene najvise iznenadilo zvizdanje Zigi. Inace, samo da kazem da se zvizdalo i prilikom postizanja svih golova, osim poslednjeg koji je dao Purke i nakon toga ljubio grb tako da su tada svi aplaudirali tj. niko nije zvizdao. Ja iskreno nisam mogao da zvizdim prilikom postizanja golova, jednostavno se nisam tako osecao da trebam da zvizdim. Pesma nije losa, ali dok se prva ekipa ne kompletira i dok oni ne odluci sta ce biti i kako ce se protestvovati mi mozemo samo da se raspravljamo na netu, ali mislim da za to nema preke potrebe i zato se nisam ni oglasavao neko vreme.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ne razumem sta pojedinci hoce...da se peva"hekleri se smese vama",pa da sve lepo pohapse da bi oni bili zadovoljni?Jer,njih to hapsenje,naravno,licno nece doticati... :o
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

@Neso_cb  :)

?????? ?? ?? ???? ?? ????? ?? ????? ?????.  :D ???? ?? ?? ?????? ??? ???? ????? ?????? (?? ?? ???? "????????? ??????????"), ???? ?? ?????? ???? ??? ???? ????? ?????? (?, ?? ?? ???? "?????? ????????? ???????").

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"@Neso_cb  :)

?????? ?? ?? ???? ?? ????? ?? ????? ?????.  :D ???? ?? ?? ?????? ??? ???? ????? ?????? (?? ?? ???? "????????? ??????????"), ???? ?? ?????? ???? ??? ???? ????? ?????? (?, ?? ?? ???? "?????? ????????? ???????").

Snajka, imas neki primer za ovo?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Gaga, kao sto je vec primetio/la Maslacak, ja o dogadjajima unutar Severa insam obavesten.  Niti me to zanima.  Niti se ja indentifikujem sa imenima "Delija" i "Cigani"; ja pripadam onoj veikoj armiji Zvezdinih navijaca koji sebe nazivaju Zvezdasi i koje zanima da gledaju FK Zvezdu radi zabave i dobrog fudbala.   Izmedju Severa i Zapada (ili Istoka) ja cu uvek izabrati ovaj drugi jer se odande ima bolji uvid u utakmicu: vide se oba gola, a to je meni veoma bitno kada idem da gledam utakmicu.  Vreme kada sam ja odlazio na Sever i mahao zastavom je odavno proslo i deo je mog detinstva i decastva.  

Ako se pitas zasto ja danas potezem pitanje Severa kad na njega ne odlazim i kada me ne zanima, odgovor je sledeci.  Danasnji Sever postavlja sebe kao neku navijacku avangardu koja diktira trend i nacin kako treba da se navija za Zvezdu.  Ja to razumem u kontekstu kako je P.P. Gosnje predstavio - novi urbani trend - mada ja sa tim trendom imam vrlo malo zajednickog i ne dopada mi se.  Medjutim, Sever, tj. prva ekipa, su na neki nacin uzurpirali pravo da budu avangarda svih zvezdasa.  To je moj utisak stecen iz citanja ovdasnjih postova a i iz direktne obzervacije sa distance.  E, vidis, meni se to ne dopada.  Necu da mi "avangarda" odlucuje sta mogu i sta ne mogu i ko je vise i ko manje zvezdas, ko je navijac a ko simpatizer, da li ce da se kritikuje Dzajic ili samo treneri i fudbaleri, da li cu smeti javno da kazem da je danasnji Partizan bolji klub od danasnje Zvezde, ili cu da popijem packe i sankcije zato sto se nekome moj stav ne dopada.   Kao neko ko je odrastao u komunizmu i koji je iskusio vlast avangarde i prve ekipe (to se zvalo politbiro) koji odlucuje o svim aspektima zivota, imam instinktivnu averziju prema avangardi.  Pogotovo sto se cesto ispostavi da avangarda i prva ekipa nisu to za sta se predstavljaju i da drze do svoje ekskluzivnosti prvenstveno radi licih interesa a ne radi svoje velike ljubavi i odanosti ideji koju zastupaju.

Ja ne zahtevam da se moje glediste na stanje u klubu i na Severu prihvati, ali ocekujem da imam pravo da ga na javnom forumu navijaca Zvezde iznesem a da zbog toga ne dobijem zabranu ili poziv na zabranu.  Ako je drugacije, onda ovo nije javni forum i onda moraju pravila foruma da se promene i u njima naglasi da je kritika Severa i Delija nepozeljna i sankcionisana.

I u vezi jucerasnje utakmice.  Mislim da je "avangarda" debelo omanula.  Pesmice, negodovanja i transparenti su stidljivo ukazivali na postojanje problema, ali su vise bili upuceni igracima nego Upravi; "Sta je s vama"  zvuci kao da je do sada sve bilo Ok, pa se sad nesto lose desilo.  Ili, "Cekamo vas potez", kao da je Uprava, koja vise od decenije ide iz greske u gresku, sposobna da napravi neki ilole dobar potez.  Sto je najgore, nije uprt prst u Dragana Dzajica, najveceg krivca za danasnje katastrofalno stanje u klubu i coveka koji je u srz problema danasnje Crvene zvezde.  Medjutim, iskustvo uci da "avangarda" obicno ne ide protiv vodje.
impatizer