Quote from: "Mitke"

Ja ne zahtevam da se moje glediste na stanje u klubu i na Severu prihvati, ali ocekujem da imam pravo da ga na javnom forumu navijaca Zvezde iznesem a da zbog toga ne dobijem zabranu ili poziv na zabranu.  Ako je drugacije, onda ovo nije javni forum i onda moraju pravila foruma da se promene i u njima naglasi da je kritika Severa i Delija nepozeljna i sankcionisana.


Ajde molim te prestani da kukas. Jel te neko od moderatora ili administratora sajta ikad opominjao da ces biti banovan ili ti je brisao postove ili ti je na bilo koji nacin pretio? Kao sto ti mozes da izneses svoj stav o stvarima o kojima sam kazes da pojma nemas tako i neko drugi moze da napise da si zasluzio ban, ali taj neko ne odlucuje o tome i zato nemoj vise da places nad tvojim "ugrozenim ljudskim pravima".

E pa nije isto, Simeone.  Poziv na zabranu nije suceljavanje gledista vec zahtev da se zbog suceljavanja gledista sankcionise onaj koji ima razlicito vidjenje od onoga koji zahteva zabranu.  Medjutim, to nije tema.  Tema je katastrofalno stanje u klubu i kako ga promeniti.  I u okviru te teme zasto Delije organizvano ne zahtevaju ostavku krivca za katastrofu u kojoj se nalazi FK Crvena zvezda?  Zasto Delije i dalje tolerisu pogubnu politiku Dragana Dzajica?  Zasto Delije nisu juce direktno zahtevale od Dzajica da podnese ostavku?  Ja sam izneo svoje misljenje zasto je to trebalo da urade.  I zasto ono negodovanje na juce niej bilo, po mom misljenju, dovoljno jasno i upuceno na pravu adresu.
impatizer

Quote from: "Mitke"I u okviru te teme zasto Delije organizvano ne zahtevaju ostavku krivca za katastrofu u kojoj se nalazi FK Crvena zvezda?  Zasto Delije i dalje tolerisu pogubnu politiku Dragana Dzajica?  Zasto Delije nisu juce direktno zahtevale od Dzajica da podnese ostavku?

A zasto ti Mitke, zatim Gosnje i ostali individualci niste sacekali Delije koje su organizovano otisle u Rusiju da se prvo vrate kuci, pa tek onda da ih kritikujete, nego uvek unapred dajete neke meteorolosko-astroloske prognoze o svima nama?
Jesi li ti bio uopste juce na utakmici?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Tesko da Mitke moze biti na utakmici kad je zapalio "preko", ima Zvezdu ili Srbiju na desktopu, i za razliku od nas ne mora da razmislja sta ce sutra jesti. Citaj izmedju redova, Mitke je simpatizer a ne navijac.

Inace ne dirajte neshu, decko je jedan od najredovnijih.

Jel' moze neko malo vise da kaze nesto o Ratku Dostanicu,posto nam se "smesi"(ova rec je sada mnogo aktuelna) da ce on sada da preuzme kormilo naseg polupotonulog broda ??

Quote from: "Mitke"Ja ne zahtevam da se moje glediste na stanje u klubu i na Severu prihvati, ali ocekujem da imam pravo da ga na javnom forumu navijaca Zvezde iznesem a da zbog toga ne dobijem zabranu ili poziv na zabranu.  Ako je drugacije, onda ovo nije javni forum i onda moraju pravila foruma da se promene i u njima naglasi da je kritika Severa i Delija nepozeljna i sankcionisana.

Dragi, saljivdzijo, ovo je forum Delija a ne izbeglih iz Laze!
A da je stvar bar malo drugacija, ja verujem da bi prva ekipa, tvoje glediste razmotrila vec na prvom svom sastanku.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Casual"Jel' moze neko malo vise da kaze nesto o Ratku Dostanicu,posto nam se "smesi"(ova rec je sada mnogo aktuelna) da ce on sada da preuzme kormilo naseg polupotonulog broda ??
on je kao najizvesniji. bio pomocnik s. muslina trenirao obilic. strucniji od mene smatraju da ima kvalitet, ali u zvezdi mnogo vishe smrdi od smene jednog trenera.
BOSKE ODLAZI :batine

Kizo, nesudjeni komsijo ("Lipov lad" je blizu "Liona"), da parafraziram Njegosa: Ko daleko i te malo stoji, bolje vidi neogo onaj blizu.  Drugo, otkud ti znas da sam ja zapalio daleko?  Da ti moderatorska ovlascenja nisu u tome pomola?  Ja sam mislio pravila foruma nalazu da se niciji indentitet javno ne iznosi.  Izem ti moderatora koji se pravila ne drzi.  Trece, znas kako je, izvesna deca nisu bas imala mnogo izbora nego da "pale" daleko, pre ili kasnije, osim ako nisu htela da prihvate samoupravljanj i Titoizam kao otelotvorenje raja na zemlji.   Cetvrto, nemam problem da budem "simpatizer".  To moj odnos prema FK Crvena zvezda ne menja.

Nego ti i ove vesele zene forumske nikako da se usredsredite na goruci problem FK Crvene zvezde.  Nije Mitke, nego Dzaja.  Lako se osloboditi Mitketa, a tesko Dzaje.  Sa Mitketom ili bez njega Zvezda ostaje na dnu.  A sa Dzajom ili bez njega - to je vec egzistencijalno pitanje koje znaci ili propast ili spas.  Vreme je da to pocnes da shvatas inace uskoro neces imati za koga da navijas. namigivanje  

Pozdrav,

Simpatizer (na srpskom navijac) FK Crvena zvezda

Mitke iz "preko"
impatizer

Quote from: "KizaLion"Tesko da Mitke moze biti na utakmici kad je zapalio "preko", ima Zvezdu ili Srbiju na desktopu, i za razliku od nas ne mora da razmislja sta ce sutra jesti. Citaj izmedju redova, Mitke je simpatizer a ne navijac.

Inace ne dirajte neshu, decko je jedan od najredovnijih.

Hvala ti Kizo, ali nije problem ovde da li sam ja redovan ili ne, bitno je da ja sigurno ne bih pricao neke price, a da nisam siguran za istinitost iste ili da ne idem na utakmice, a pogotovo da zivim preko... prihvaticu zamerke od onih koji dolaze na sever kao navijaci, a ne kao simpatizeri da dodju na sever, ustekaju kes i gledaju utakmicu, izmedju ostalog zbog toga i bude dosta tuca na severu kod velikih utakmica, jer neko kao mitke dodje i onda ne peva, odvija zastavice i slicno umesto da ode na istok, zapad pa moze i jug da kao covek gleda utakmicu, jos moze i da sedi, a umesto njega ce na sever doci neko ko ce navijati drati se svih 90 minuta za zvezdu.... na primer forever ultras je covek za primer, ode na zapad kada nece da navija, dodje na sever kada hoce da navija, ode na gostovanje, i kada je najteze(vrsac) zastiti dete od 13-14 godina od pendreka i zaradi modrice zbog tudjeg debilnog mozga iako su oboje dosli da bodre zvezdu, a ne da se biju, a kao sto vidite popricao je sa nekim(bez obzira sto mu je prijatelj) zasto je prozivanje ovako a ne onako...
Zato Mitke ne znam zasto ti komentarises uopste akcije severa kada nisi njegov aktivni deo niti zelis da postanes(sam si to rekao), ako ti nesto smeta, ti dodji ne znam vec odakle si na zapad ispod loze pa se deri kao i mnogi DZAJO ODLAZI, DZAJO PEDERU itd
I kao sto sam rekao na delije.net, da se vratim ja temi, mislim da je ovo dovoljna prozivka, i da iako rezultati budu dobri navijaci nece prestati dok se ne dese promene u korenu, "neko" je rekao da ce se akcija nastaviti kada se vrate ostali iz rusije, jer ipak ovo nije isto kao na kairatu, tada su bili krivi samo igraci i njihovo nezalaganje dok je sada kriva i cela uprava, pa ce biti ko razume shvatice, a ko nece letece...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ratko Dostanic je zavrsio trenersku skolu u Francuskoj koju je zavrsio i Muslin (inace po zanimanju je bio auto-mejanicar ili nesto slicno).  Odatle potice njihovo prijateljstvo i saradnja.  Oni u prilicnoj meri dele slicne polede na fudbalsku igru, organizaciju, stil igre i treniranja.  Ja ne znam da li su saradjivali u Francuskoj, li su saradjivali u Zvezdi, u toku prvog Muslinovog boravka, i kasnije u Levskom.  Muslin je zeleo da Ratko dodje u Zvezdu kada je on dosao po drugi put (da Dzaju vadi iz -19).  Medjutim, ovaj je izabrao Sartid.  Sa Sartidom je imao izgleda najveci uspeh, bar koliko ja znam, i Sartid je na kraju jesenje sezone 2003. bio u vrhu sa Zvezdom i Partizanom sa, cini mi se, svega 3-4 boda zaostataka iza Zvezde.  Dostanic je iznenada napustio sartid u toku zimskog perioda zbog sukoba sa klupskom upravom.  Sartid je odigrao slabo prolece, a Ratko je postao trener sofijske Slavije.  Ratko ima problem sa viskom ambicija i nedostatkom lojalnosti.  Simptomaticno je da je napustio Zvezdu i otisao u Obilic nekoliko dana uoci kriticne utakmice izmedju ova dva tima na Obilicevom stadionu.  Ova utakmica je bila kriticna za Zvezdu (Cini mi se da je bilo 2-2, da je Zvezda ostala sa igracem manje, da je Muslin vodio igrace u autobus u poluvremenu umesto u svalcionice isl. iz repertoara Arkanovog kluba.)  

Ali, kako rece cyganin, nije problem u treneru, kako to Dzaja zeli da prikaze svih ovih godina, vec u Dzaji i njegovim momcima.
impatizer

Quote from: "Nesha_cb"na primer forever ultras je covek za primer, ode na zapad kada nece da navija, dodje na sever kada hoce da navija, ode na gostovanje, i kada je najteze(vrsac) zastiti dete od 13-14 godina od pendreka i zaradi modrice zbog tudjeg debilnog mozga iako su oboje dosli da bodre zvezdu, a ne da se biju, a kao sto vidite popricao je sa nekim(bez obzira sto mu je prijatelj) zasto je prozivanje ovako a ne onako...

?? ? ?? ????? - ??????? ?????? ?? ???? ? ????????, ?????? ?????? ???????????!
??? ????, ?? ?? ?????????? ??????? ???? ??????.
?? ???? ???? ???? ????? ?? ?????? ???? ??? ? ?? ?????? ?????? ??? ???????, ??????? ?????? ?? ??????? ? ?????? ????????. ????? ??? ? ?? ?????? ?????? ???? ????? ??????.
?????, ??? ???? ????? ???????? ???????????, ?????? ?? ??? ???? ?????? ?? ??????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma ne znam da li cete biti u stanju da vidite spasitelja, mnogo ste se zaigrali oko "Zlatnog teleta".   namigivanje
impatizer

Quote from: "Mitke"Gaga, kao sto je vec primetio/la Maslacak, ja o dogadjajima unutar Severa insam obavesten.  Niti me to zanima.  Niti se ja indentifikujem sa imenima "Delija" i "Cigani"; ja pripadam onoj veikoj armiji Zvezdinih navijaca koji sebe nazivaju Zvezdasi i koje zanima da gledaju FK Zvezdu radi zabave i dobrog fudbala.   Izmedju Severa i Zapada (ili Istoka) ja cu uvek izabrati ovaj drugi jer se odande ima bolji uvid u utakmicu: vide se oba gola, a to je meni veoma bitno kada idem da gledam utakmicu.  Vreme kada sam ja odlazio na Sever i mahao zastavom je odavno proslo i deo je mog detinstva i decastva.  

Ako se pitas zasto ja danas potezem pitanje Severa kad na njega ne odlazim i kada me ne zanima, odgovor je sledeci.  Danasnji Sever postavlja sebe kao neku navijacku avangardu koja diktira trend i nacin kako treba da se navija za Zvezdu.  Ja to razumem u kontekstu kako je P.P. Gosnje predstavio - novi urbani trend - mada ja sa tim trendom imam vrlo malo zajednickog i ne dopada mi se.


Blago teta Mili,opanak na noge,sajkacu na glavu,uradi zatvorsku tetovazu,i kada dobro  zaslinis ,ti sline o rukav obrisi,jer su urbanost i avangarda daleko od tebe!

Da me zanima ko si,pomislila bih da namerno potenciras na reci avangarda,jer znas koliko mi ekipa "Avangarda" znaci...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Tetka jeste li procitali ovo dole?  Sta kazete za nivo urbanost?

D
impatizer

E moj Mitke... jel znas zasto sam nasao potrebu da napisem odakle kucas? Zato sto ces ti biti medju prvima ukoliko bude sranja ili tuca. Zato sto ce tebi policija lupati na vrata, zato sto ce tvoji dozivljavati stresove. Zato sto ce tebi namestati da si obio trafiku. Vidis Mitke u tome je problem. Vidis sto se tice pravila, pravila postoje da bi se krsila. Bitno je da si ti preko, a svi oni koji su preko najbolje vide sta se dogadja. To je istina. Mi smo osamuceni od haosa, tranzicije, letargije i kradje u zemlji. A znas sta je najgore u celoj situaciji? Sto ti neces ucestvovati u svim akcijama.

Sjajno!!!
Pa...?
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Da je kurir objavio intervju smejao bi se i uzivao  u njemu ali ovako..... :(  :(  :(  :(  :(  blam do jaja

Znaci rat Dzaje i Muslina tj. srozavanje naseg fk-a na najnize grane...gase pozar benzinom
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Quote from: "Mitke"Tetka jeste li procitali ovo dole?  Sta kazete za nivo urbanost?

D
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sto se tice bojkota zadovoljan sam sto je uopste nesto krenulo,i sto nece nadam se vise biti paljbe po prvim ekipama jer mi je strasno glupo da to slusam,a jos teze da poverujem u tako nesto o njima iako ih ne poznajem.Pesmica je smisljena da bi bila smekerska,a istovremeno i da bude prozivka i upravi i igracima.Mozda deluje blago,ali opet verujem da je to smisljeno da bi se opet pokazalo da odskacemo od svih na ovim prostorima,i da se ne bi pevalo celu tekmu samo "uprava napolje" kao neki...malo inovacija uvedeno.Kao sto je vec receno svi smo sedeli sem jedne osobe koja nije izgleda htela da bojkotuje,a to je pravi pravcati Pop koji je bio na severu  :D u full opremi  :lol:  ,ko zna,mozda ga Dzaja poslao da nam blagoslovi ovu talentovanu generaciju i mozda ih pokrene,za sad mu je uspelo,valjda ce doci i na revans protiv Zenita pa sa istim receptom i rezultatom da pripomogne malo  :) .Piksi je stvarno zasluzio aplauze pa cak i da smo nesto zasrali na tekmi,red je bio da se on pozdravi jer je stvarno greota bila to sto mu se izdesavalo,i stvarno je ginuo protiv Zenita.Purketa i Pantelica u napad,odma....Ziga nek oladi malo.Ajd u zdravlje do sledece tekme,i da se nastavi sa ovim bojkotom jos zesce.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Forever Ultras"ili je PMS u pitanju


...ili SDP???
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]