:o

? ?? ????????? ?? ????!

Kad se vec bavite tracevima, dajte da procitamo i Muslinov deo texta (mozda naucimo nesto o kulturi od njega) nisam u toku sa dnevnom stampom, u poslednje vreme citam samo "Politiku" i "Zurnal".

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Evo ti i Muslinov deo:


http://www.novosti.co.yu/vest.php?vest=32422&rubrika=Sport

Zvezda se cisti od glave
Z. COROVIC 19.09.2004, 19:36:04


"VA

Auuu,sve ovo procitah(famozna izjava Dzaje) pa prosto ne mogu da poverujem,ali evo i na B92 ...
Stvarno Dzaja pravi gresku za greskom,pa ako je nesto u istoriji Zvezde bilo svetinja to je da "prljav ves"(ako je ovde ista istina) ne ide nikada napolje.Definitivno je i laiku jasno da su u klubu velika previranja i da ce ubrzo poceti da "padaju glave",zato me ne bi cudilo da jos neko posegne za slicnim "argumentima" kako bi stekao sto bolju poziciju u medijima i sacuvao  dupe.A novinari? Slade li se slade,mamu im jebem ...  i sto neko rece sve preko Zvezde :( . Nekad se pitam cime smo ovo sve zasluzili i sta ce nekim(pozorisnim) navijacima jak i ozbiljan klub
:zbunjen

Ja verujem da je Muslin ambiciozan covek. Isto tako verujem da je Dzaja u svemu ispostovao Muslina oko onoga oko cega su se dogovorili. Muslin je prvi izasao u javnost sa pljuvanjem kluba. A covek koji voli Zvezdu, to NE RADI. To nije imidz Crvene zvezde, to je nekulturno, to je izdaja!
Ako je vec odlucio da izadje u javnost PRE ODLASKA iz Zvezde i objasni nam zasto odlazi, zasto nije objasnio, zasto nije rekao otvoreno sve sta ima, nego nas je zavlacio mesec dana, cutao, jeo govna i na kraju otisao sa nedovrsenom pricom  i sada kao picka koristi trenutak u zao cas da likuje nad Zvezdinim porazom. Mnogo mu je jaka ta LJUBAV. Ako je zavrsio sa pricom onda kada je Zvezdi najvise bio potreban, sto se sada opet vraca na tu pricu, ko da ce to sada nesto pomoci Zvezdi?
Jos nesto ako Zvezda zbog svoje buducnosti, mora da se odrekne istorije, tradicije i legendi jebes ti i to. I matori Sekularac je puko posle Muslinovog odlaska i u ljutini svasta rekao za njega. Slazem se ja da treba mlada krv, ali ako ti matorci ispostuju tebe, pa ispostuj i ti njih.
Zvezda je uvek bila velika porodica i nikada sve zasluge nisu isle samo jednom coveku. Muslin ocigledno nije "porodicni" tip coveka. Jako me nervira to slihtanje navijacima, mnogi su tako govorili, pa znamo kako je bilo posle...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!




Iz svakog ugla po malo! namigivanje

Izgleda da u UO postoji rascep i da se dele na pro- i anti-Dzaja frakcije.  Ovo sa odugvlacenjem oko imenovanja Dostanica za prvog trenera je malo cudno jer je Dzaja napravo dogovor sa njim, ali UO jos uvek ne daje zeleno svetlo.  Ali vrlo je moguce da je UO, kao i sve u danasnjoj Zvezdi, potpuno van dobrog tajminga pa ce blagoslov da dodje tek posle utakmice sa OFK.  Ko zna, mozda cekaju ishod sa OFK da se konacno resi pitanje.

Dzaja najverovatnije prozivljava svoje poslednje trenutke kao Direktor Zvezde.  Posle onog nervnog sloma na stranicama "Novosti" koje deo medija prenosi kao prvorazredni skandal, tesko da ce Dzaja moci da opstane sa neukaljanom reputacijom i da ima podrsku zvezdaske stampe.  Sahranice ga oni koji su ga dizali u nebo - Zvedini placeni novinari.  Uostalom, ko mu je kriv sto daje izjave za novine koje i njegovog kuma, bata-Djoru, cine ugladjenim i odmerenim gospodinom.
impatizer

Ma svako previranje je tesko i bolno gde god da se to desavalo. Kao sto je rekao Muslin u stilu da je do ovoga moralo da dodje. Mozda je i bolje tako nego da se agonija nastavi. Posle kise nekako mora da dodje sunce samo ne znam koliko ce ova kisa trajati?
Ovih dana je mozda bilo najuzbudljivije biti na ovom forumu jer su stvarno ljudi iznosili fantasticno pametne stvari koje su vrlo jasne i logicne. Mislim da je dosta bilo stare politike i kada ta lavina previranja krene ona mora da se nekako i zavrsi. Jasno mi je da kako god da se zavrsi ne moze da bude gore nego sto je bilo mada necu i ne smem dva puta da kazem radi uroka.
Ja samo zelim da ne obrazovani ljudi i dedaci odu zauvek iz kluba i da ustupe mesto ne samo mladjima nego i obrazovanijim likovima koji ce da znaju posao na osnovu koga ce i dobiti mesto u klubu...

???? ?? ? ?????? (??????? ??????????? ??? ?? ????????) ?????? ?? ?????? ?? ??????????. ???????? ?? ??????? ??????? ?? ?? ????? ??????? ????.

"?? ????? ???? ????? ???????????, ?????? ?????? ??????? ?? ? ??????? ???????. ?????? ?? ???? ???? ?? ???? ????????, ?????? ???? ????? ? ??????. ???? ?? ?? ????? ????? ????????? ? ?????????? ????????. ??? ?? ??? ????????? ??? ?? ???? ?????" - ??????? ?? ????? ????????.

:o

Quote from: "Mitke"Izgleda da u UO postoji rascep i da se dele na pro- i anti-Dzaja frakcije.  Ovo sa odugvlacenjem oko imenovanja Dostanica za prvog trenera je malo cudno jer je Dzaja napravo dogovor sa njim, ali UO jos uvek ne daje zeleno svetlo.  Ali vrlo je moguce da je UO, kao i sve u danasnjoj Zvezdi, potpuno van dobrog tajminga pa ce blagoslov da dodje tek posle utakmice sa OFK.  Ko zna, mozda cekaju ishod sa OFK da se konacno resi pitanje.

Dzaja najverovatnije prozivljava svoje poslednje trenutke kao Direktor Zvezde.  Posle onog nervnog sloma na stranicama "Novosti" koje deo medija prenosi kao prvorazredni skandal, tesko da ce Dzaja moci da opstane sa neukaljanom reputacijom i da ima podrsku zvezdaske stampe.  Sahranice ga oni koji su ga dizali u nebo - Zvedini placeni novinari.  Uostalom, ko mu je kriv sto daje izjave za novine koje i njegovog kuma, bata-Djoru, cine ugladjenim i odmerenim gospodinom.

Neverovatno koliko je Dzajka nisko pala da sebi dozvoli ovu nervozu u izjavi za Novosti. Zlobnici bi rekli da je progovorio "Ub" iz njega. Muslin je izasao sa pricom punom argumenata, ukazao je na probleme i nigde nije pomenuo Dzajku i prozvao je kao koren problema, mada se videlo jasno na sta cilja. Uradio je to kao gospodin covek, dok je Dzajka izgubila nerve i pocela da se ponasa kao prodavacica kupusa na "Cvetkovoj" pijaci... I sta je time uradila, ono sto je u neku ruku i htela, ogadila je svaku smislenu raspravu i pracenje iste.. Da jedan normalan covek dozvoli sebi da za medije daje izjave tipa: djubre i smrad... Nemam reci..

Izgubio je strpljenje, izgubio je zivce. Zna da mu je kraj blizu i zato nemojte da vas cude oni zandari oko upravnih prostorija FK CZ na zapadnoj tribini. Ocigledno da je paranoja uzela maha...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "lucky_star"Ja verujem da je Muslin ambiciozan covek. Isto tako verujem da je Dzaja u svemu ispostovao Muslina oko onoga oko cega su se dogovorili. Muslin je prvi izasao u javnost sa pljuvanjem kluba. A covek koji voli Zvezdu, to NE RADI. To nije imidz Crvene zvezde, to je nekulturno, to je izdaja!
Ako je vec odlucio da izadje u javnost PRE ODLASKA iz Zvezde i objasni nam zasto odlazi, zasto nije objasnio, zasto nije rekao otvoreno sve sta ima, nego nas je zavlacio mesec dana, cutao, jeo govna i na kraju otisao sa nedovrsenom pricom  i sada kao picka koristi trenutak u zao cas da likuje nad Zvezdinim porazom. Mnogo mu je jaka ta LJUBAV. Ako je zavrsio sa pricom onda kada je Zvezdi najvise bio potreban, sto se sada opet vraca na tu pricu, ko da ce to sada nesto pomoci Zvezdi?
Jos nesto ako Zvezda zbog svoje buducnosti, mora da se odrekne istorije, tradicije i legendi jebes ti i to. I matori Sekularac je puko posle Muslinovog odlaska i u ljutini svasta rekao za njega. Slazem se ja da treba mlada krv, ali ako ti matorci ispostuju tebe, pa ispostuj i ti njih.
Zvezda je uvek bila velika porodica i nikada sve zasluge nisu isle samo jednom coveku. Muslin ocigledno nije "porodicni" tip coveka. Jako me nervira to slihtanje navijacima, mnogi su tako govorili, pa znamo kako je bilo posle...


Sve to stoji ali ovakav Dzajin odgovor je dno dna...i sto je najzalosnije sad kad nam je potreban mir u kuci sav prljav ves dospeva na naslovne strane a to nista dobro nece doneti,tj. samo podele na Dzajicevce i Muslinovce!

Jebiga,takvi smo mi Srbi podele su nam dusevna hrana....
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

E, ajde vi kojma vam je dobra samo UO KK, zar i oni nisu ISTO OVO radili pre par meseci! Zar niste rekli da bi UO FK trebala da se ugleda na njih?  :D  :finger
Salim se, naravno iako i ja mislim isto kao i Dzaja da je Muslin smradina, ne ide da se takve izjave PISU po dnevnim novinama. Evo i u RK zamalo da bude nesto slicno. Trebali bi sve zaposlene u Zvezdi da opomenemo da to vise ne rade.
Na kraju je ispalo da su navijaci najkulturniji deo kluba.  namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lucky ??? ?????. ????? ?? ?? ??? ?? ?????? ? ????? ????????? ??????? ??. ????? ?????????? ?????, ? ???????? ???????? (??????????? ????? - ??????) ??????? ??????????? ??? ??????? ??????????. ? ???????? ?????????. ???? ??????? ????? ????? ???? ? ????????? ???????????, ???? ? ??? ???.

???? ????? ?? ?????????? ?? ????, ?? ? ??????? ???????...

????? ?? ?????? ????!  :)

Quote from: "lucky_star"Ja verujem da je Muslin ambiciozan covek. Isto tako verujem da je Dzaja u svemu ispostovao Muslina oko onoga oko cega su se dogovorili. Muslin je prvi izasao u javnost sa pljuvanjem kluba. A covek koji voli Zvezdu, to NE RADI. To nije imidz Crvene zvezde, to je nekulturno, to je izdaja!
Ako je vec odlucio da izadje u javnost PRE ODLASKA iz Zvezde i objasni nam zasto odlazi, zasto nije objasnio, zasto nije rekao otvoreno sve sta ima, nego nas je zavlacio mesec dana, cutao, jeo govna i na kraju otisao sa nedovrsenom pricom  i sada kao picka koristi trenutak u zao cas da likuje nad Zvezdinim porazom. Mnogo mu je jaka ta LJUBAV.

lucky, zvezdice,  moram da te ispravim. muslin JESTE pricao o razlozima odlaska iz zvezde. lepo je rekao da mu je dosta domacih titula i da ako se  nesto zeli psotici u Evropi, onda je neophodno sacuvati tim, dovesti sponzore ili na drugi nacin namaknuti pare. a rekao je i da u zvezdi ne razmisljaju na taj nacin i da ce zbog toga i otici. ovo sam cuo svojim usima.
a cutao je jer cekao da vidi reakciju uprave, koja je kako smo posle videli nastavila da se ponasa po starom.
isti taj muslin nije mogao da se otarasi dusana savica, koji je jednostavno morao da ostanbe u zvezdi, a da mesecima nije nista radio, a jos i dobijao pare za to.
ne zelim da budem muslinov advokta, imao sam dosta zamerki dok je radio u zvezdi, ali jebiga dve duple krune i titula nisu malo.
pozdrav

Quote from: "Forever Ultras"
Neverovatno koliko je Dzajka nisko pala da sebi dozvoli ovu nervozu u izjavi za Novosti.
...I sta je time uradila, ono sto je u neku ruku i htela, ogadila je svaku smislenu raspravu i pracenje iste.. Da jedan normalan covek dozvoli sebi da za medije daje izjave tipa: djubre i smrad... Nemam reci..
Izgubio je strpljenje, izgubio je zivce. Zna da mu je kraj blizu i zato nemojte da vas cude oni zandari oko upravnih prostorija FK CZ na zapadnoj tribini. Ocigledno da je paranoja uzela maha...

poz,
budimir
lepo receno. iskreno zao mi je jer se dzaja od heroja srozao na tako niske grane

Ne da se Dzaja.  Ne pusta mu se predsednicki tron pogotovo sada kada je asfaltirao prilaze stadionu, renovirao klozete i promovisao Avramovica u nacelnog Generalnog direktora FK Crvena zvezda.   I jos drugih novih direktorskih bisera iz danasnjih "Vecernjih novosti":

D
impatizer


Quote from: "Mitke"Nije vredelo, nikoga ne treba zadr
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

QuotePOVERENJE AVRAMOVICU
VEC nekoliko godina je, posle odlaska Vladimira Cvetkovica, upra

Da je klub u govnima - U GOVNIMA JE!
Da ne