Na jednu od celnih pozicija se vraca Zoran Filipovic!!!!

ince citajte zvezdine revije...jel znate ko stoji iza inicijala M.B. i sta je sve pisao o doticnom?
mislite o tome...

Evo, jedno krace vrijeme nisam pisao vec samo citao napisano. Jedan od razloga mog nepisanja je jedna vrsta ogorcenosti u opste na one koji vode forume i uredjuju ih, a sve zbog toga sto, neko gore rece, guse slobodu govora. Naime, ja sam samo zbog jednog posta banovan na delije.net a da nisam nikada spomenu vodje niti sam ikada ikoga vrijedjao, sto mnogi i sa ovoga foruma to mogu potvrditi.
Medjutim, sada bih napisao neke stvari pa ako kojim slucajem ovakav moj stav nije pozeljan ovdje recite i ja vise necu pisati nikada.
Imam 38 godina. Eto, bas danas na svoj rodjendan ovo i pisem pa se nadam da necu dobiti kakav ruzan poklon od odredjenih. Putovao samvecinu 80-tih iz Sarajeva za BG na utakmice. Isao sam na ostale gdje sam mogao. Prva utakmica mi je bila kao klincu u Zenici 1974. Grlo sam svoje cijepao na Severu, pjevao i bodrio Zvezdu i sveg srca. Medjutim, danas Zvezda nije vise sto je nekada bila. Danas je Zvezda postala institucija kojom upravljaju nezamjenjljivi ljudi. Jedan od njih je i Dzajka. Medjutim, stoji pitanje ko sve podrzava Dzajku? Da li su to samo ljudi koji su unutar kluba (oni koje je on postavio) ili tu ima jos nekoga. Cinjenica je da je izdat proglas udruzenja navijaca Delije Sever u kome se kaze da se Dzajki daje podrska. Nije precizirano da li se onaj decembarski
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "KBB"P.S.
Meni se sve vise cini da pojedinci na ovom forumu vishe mrze Dzaju nego sto vole Zvezdu...

?? ????? ???? ??? ????? ??????. ???? ???: ???????-?????????? ????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

?? ?? ???? ??????? ?? ??????? ??? ??? ?? ????? ?????... :(

???????!!!

Mnogo price,mnogo pisanja ali nema pomaka sa mrtve tacke.
Svako ima svoje videnje situacije u Zvezdi i tako se i pona

Sve si lepo rekao Pjer.

Za ostale mogu reci da bez obzira na sve dogovor mora da se ispostuje, Dzaja ima rok do decembra, ako nesto ne uradi onda ce da leti. Takodje, da nismo osvojili titulu prosle sezone on bi leteo jos davno ali ipak uzesmo titulu i on je tako produzio svoj ostanak u Zvezdi. Sto se tice te pesme "Vojska D.DZ." i ti sam znas da se ta pesma ne peva pune 3-4 godine, jer skoro i nema ko da peva. Bar ja mislim da je Dzaja svoje kredite potrosio, i da ce dolazak nove uprave biti dug i tezak. Vi i sami znate da je to uvek tako u Srbiji, do promena ne moze doci mirnim putem. TO IMAJTE NA UMU!

Ako Uprava nista ne uradi do decembra onda se tu epilog vec zna. Ukoliko bude bilo nekih sranja zbog Uprave ocekujem vas sve iz Kanade, Amerike, Engleske i iz donjeg Pickovca da dodjete i sudelujete, a ne da kenjate kako idemo na utakmice zbog interesa, da smo dzajini placenici itd. Verovali ili ne, velika vecina navijaca koje poznajem je za to da Dzaja ode. Mi skoro fudbal ne gledamo jer je sranje, ali zato radimo koreografije, bakljade i ostalo, preko nas se lome koplja, redovno dobijamo batine od pandura a vi pored televizora gledate Mancester - Liverpul.

Ja sam napisao Vazno obavestenje koje je zalepljeno na forumu. Ako ste procitali samo jednom, procitajte ponovo. Mnoge stvari ce vam biti jasnije. Delije Caffe podrzava Sever ma kakve odluke one bile, svidjale se one nekom ili ne.



Preneseno sa b92:
"Pocelo je izlaganjem potpredsednika Milana Vujina iako je po statutu sednicu trebalo da vodi Dragan D
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Da ali onaj saban - Vujin rece da ostaje cela uprava i da se nista ne menja... Dzaja ako misli da nesto ili bilo sta uradi mora da skloni vise te dusebriznike koji su i danas na skupstini pljuvali po nekima koji su po novinama iznosili svoje misljenje o situaciji u klubu... Uprava napolje, Dzajo budi jak pa oteraj sva govna iz Zvezde!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Eto, dacekali smo i taj istorijski datum. Na sednici SUBNOR-a kojoj su prisustvovali i neki istaknuti gosti iz naseg samoupravljackog zivota doneta je jednoglasna odluka da se pruzi podruska dosadasnjem Drugu Predsedniku, koji je u trenutku licne slabosti podneo ostavku pod pritiskom sacice slucajnih prolaznika i zlonamernih pojedinaca. Posebno je istaknuto da je takvo ispoljavanje slabosti Druga Predsednika nezeljena pojava, koja ne bi trebalo da se ponovi nikada vise. Na zalost sednici nije prisustvovala delegacija Drugova iz NR Kine, koji su prihvatili Dzajaizam kao religiju u okviru akcije 'i ja sam zvezdas'.

(preuzeto sa delije.net)
zbeglica sa oaza foruma

Mogao sam da se opkladim da ce ovako i biti..

Mucan osecaj nemoci i gadjenja kada se pogleda ovakva odluka Skupstine. Zvezdu zaobilaze igraci, sposobni treneri, a evo sada ga je i Terza odbio. Mene interesuje u kom svojstvu je on pregovarao sa Terzom ukoliko je dao neopozivu ostavku? Dokaze da je dogovarao zajednicku, ej zajednicku, saradnju vidimo iz Terzinog intervjua koji je neko preneo ovde. Inace, kako to daje neopozivu ostavku a onda pregovara sa Terzom i organizuje "telegrame podrske" zaposlenih u "firmi" ciji je on direktan sef iliti direktor...

U Skupstini ima i normalnih ljudi, pravih navijaca, najbolji dokaz za to su oni uzdrzani glasovi.

Meni je sada interesantno, sta se podrazumeva pod tim famoznim "decembrom"? Sta to Dzajka moze da uradi do decembra da donekle popravi situaciju? Mislim, moze, recimo da sklopi ugovor sa Ronaldom i Bekamom, da vrati Dejana Stankovica, da novi sponzori budu Teka, Philips i Toyota, kao i da renovira toalete i uvede tus kabine... Ozbiljno, sta Dzajka mora da uradi da bi oni koji su "orocili" na decembar svoju odluku, kazu: Odlazi!

Nesto se sve mislim, Dzajka ce se braniti usancena u svojoj fotelji. Ne postoji izlaz za nju, ne postoji posao koji bi ona radila i za koji je kvalifikovana izuzev ovoga. I kada jednog dana budu usli u kabinet da ga i odatle isteraju, sakrice se ispod stola i vezati za fotelju u nadi da ce ostati jos koji minut duze...

Da vidimo nakon ove odluke koliko ce navijaca biti sutra protiv Hajduka iz Kule, to je svojevrsni referendum o Dzajki.

Da ponovim ono sto sam pevao protiv Zenita:

Uprava napolje! Dzajo Odlazi! Jedan je Slavoljub Muslin!

Toliko.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma imamo i mi naseg Fidela Kastra.

Nego, cak i oni koji su bili uzdrzani napravili su blagu medvjedju uslugu Zvezdi jer nisu glasali za Dzajkinu ostavku.
Drugo, ta ostavka je bila neopoziva  a ispade da je dzajka sto kaze FU pregovarao sa Terzom za vrijeme iste.

Sever je na potezu. I mene bas interesuje sta se moze uciniti do decembra.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"
Sever je na potezu. I mene bas interesuje sta se moze uciniti do decembra.

Do decembra ni

????????! ????? ?? ???????? ????????????

Quote from: "radomir"????????! ????? ?? ???????? ????????????

Da. To sam pevao na toj tekmi, nema laganja. Bas kao i ceo stadion. On je po meni najbolji trener i najveci zvezdas koji je dosao u klub od Barija pa na ovamo. Da te podsetim, on je prvi koji je na konferencijama i u javnosti nosio zvezdine salove, jedini koji se sa murijom otimao o zastave, covek koji nam je doneo sve one uspehe, duple krune i titule...

Nesto sam pogresio? I ti mislis da je on "djubre" i "sljam"?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Bez ocenjivanja muslina kao coveka i Delije, to se definitivno najjace skandiralo, iako se 'gusilo' sa sipke. I ja sam skandirao, jer znam da je to D.Dz. teze podneo od 'dzajo odlazi'.
zbeglica sa oaza foruma

Quote from: "Forever Ultras"
Da. To sam pevao na toj tekmi, nema laganja. Bas kao i ceo stadion. On je po meni najbolji trener i najveci zvezdas koji je dosao u klub od Barija pa na ovamo. Da te podsetim, on je prvi koji je na konferencijama i u javnosti nosio zvezdine salove, jedini koji se sa murijom otimao o zastave, covek koji nam je doneo sve one uspehe, duple krune i titule...

Ne bih da se vracam u polemiku o Muslinu,ali sve sto je Buda rekao je apsolutno tacno.Ne razumem oni koji su ga pljuvali kada je otisao sa recima da je Zvezdina politika losa i da ne mozemo u LS,a kada se sve to ispostavilo kao tacno i sami pljuju Dzaju&co.Muslin je uradio pravu stvar za sebe,jer nije ukaljao svoj ugled,a znao je sta se sprema i ja mu ne zameram sto je iz Zvezde otisao.

Zivo me zanima za koga li ste vi glasali...

Quote from: "KBB"Zivo me zanima za koga li ste vi glasali...

Na izborima ili na "skupstini"?  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!