?? ?????? ?? ???????? ??? ??? ???? ???????? ???????. ?? ?? ?????? ?? ?????? ???? ?? ?????? ??????? ? ?? ?? ??? ???? ???? ?? ?????????? ???? ?? ??????? ?????? ?? ????? ???????? ???? ? ???!!! ??? ?? ?????? ??????, ??? ???? ????? ????? ???? ???? ???, ???? ???...??? ????? ?? ????? ????????? ??????!!! ????? ?? ???? ???????!!

???? ????? ?????? ? ?? ??????? ? ?? ????, ?? ???? ?? ???? ? ??? ? ?? ? ?????????! ?????? ?? ?????? ???????, ??? ??? ?? ????? ???? ?? ?? ?? ?????? ??????? ???? ??????????, ? ???? ????? ??? ?? ??????? ?????? ?????? ?????. ? ????? ???? ?? ???? ?? ?? ??????? ? ?? ?? ?? ??????... ????? ???? ??????? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ???? ?? ?? ???????? ? ??? ???? ?????????? ???????? ? ?????. ??? ??, ???????, ???? ????? ????? ???????? ?? ????? ? ???????. ??? ????? ????? ?? ??????, ??? ?? ??? ???? ? ?????? ???? ?? ?????? ?? ????? ?????? ??? ?????? ??????? ?? ?? ????????? ???? ??? ???? ????. ?? ???? ?? ??????? ?? ????? ???? ?????? ?? ???? (??? ?? ???? ?? ????) ???? ??????. ??? ?? ???? ????, ????? ? ??? ?????? ???????? ?????? ?? ??? ?????!!! ???? ???? ???????, ?? ??????? ?? ??????????, ??? ??? ?????? ????? ??? ???? ??? ?? ????????, ??? ??? ???? ?????? ? ??? ???? ?????? ???? ???? ??? ??????? ?????????!! ?????? ????!! ?, ?? ?? ???? ???? ????! ??? ????? ?????, ???? ????? ???? ?? ???? ????? ?????? ? ???? ?? ???? ?? ?????? ??????? ??????????? (?? ?? ???????) ?? ??????? ??????? ???????????.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Radomire ni meni nije jasno
Nemojte nikad izdati nas!"

Radomire, reci mi molim te da li si u ono vrijeme kada je Muslin bio trener Zvezde (oba mandata) pjevao:
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

???? ??????? ?? ?? ?????, ???? ?? ????, ??????? ?? ?????? ? ????? ???? ???? ???? ???????. ???? ????? ?? ?? ?????? ???? ??? ?? ??? ???? ?????, ????? ?? ?? ?? ?????? ??? ?????, ??? ???????? ?? ??????? ?? ?? ?? ?? ? ?????? ? ?? ?? ?????????? ?????. ?? ?? ???? ?????? ?????? ? ?? ????? ???? ?? ???? ??? ???? ? ???? ????. ??? ???? ?? ?????? ?? ????????? ?????? ?????? ??? ?? ? ??????? ????? ???? ???? ??????? ?????.

? ????, ???? ?? ???, ????? ? ???? ???????, ??? ?????? ?? ???, ??? ??? ???? ?? 10-?? ? ???? ?????? ???? ?? ???? ??????? ???? ? ?? ????? ????????????????, ?? ?? ?? ???? ?????????? ???? ???? ???? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ??? ????????? ?? ?? ????? ?? ???? ?????? ?????? ????? ????? ? ????????? ???? ????? ?? ????? ???? ? ??? ????? ?? ??????? ??????? ? ?????, ???????? ????, ? ?? ?? ??????? ???? ???? ???????? (??? ?? ? ??? ????)!???? ?? ? ???? ?? ???? ???? ???? ?? ????? ?? ????? ?? ?? ????? ? ? ?????? ???????? ? ??????? ? ??? ?? ??? ? ?? ?? ??????? ? ?????????? ??????? ?? ???? ????? ??????? ?????????????

Bobo, cestitam. Objavljen si na duplerici "Sporta".  :rofl

????? :zbunjen
zbeglica sa oaza foruma

Quote from: "Renegade"Bobo, cestitam. Objavljen si na duplerici "Sporta".  :rofl

? Prosvetli me... Nisam u toku...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nisu novine a kupuju se na trafici.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Hahah, video sam...pa ja planirao da budem na duplerici
palygirl-a :laugh  al' vidi ovo...
zbeglica sa oaza foruma


.... i dalje
UPRVA NAPOLJE!!!...
....sa sve dzajom na chelu.
ljudi nama je potrebna promena menadzmenta i nacina razmisljanja tj. mentaliteta. do tada mozemo samo da glumimo veliki klub sa avramovicem :batine , tirnanicem, i ostalim  raspadima-dzajinim dupeuvlakacima i da se secamo kako je u bariju bilo lepo.


?????? ??? ??????? ?? ???? ??? ???? ? ???????, ?????, ?????? ?????????? ???????, ?????????????, ?? ?? ???? ?? ???? ????????? ??????? ???? ?? ???? ?? ?????? ???????? ? ??????? ????????.

???? ?? ?? ?????, ????? ?? ???? ?? ?????? ??? ?????? ????? ???? ?? ??????? ??????. ???? ?? ??????? ??????? ?? ?? ???????? ?? ????? ??????? ? ????? ??????, ???? ?? ?6???? ??????? ??? ?? ?? ???? ???? ???? ??? ? ???????? :rofl
?????? ?? ??? ??? ???? ???? ?????????. ???? ?? ??? ?????: ?? ???? ??????? ???? ?? ????????!"

Ajde, ako je neko gledao dnevnik (rts) neka napise nesto detaljnije o onom izvjestaju Milojka Pantica. Navodno su neki ljudi iz uprave rekli kako ce jos koji mjesec zavaravati navijace i javnost dok ne budu istjerani (uprava). Takodje je receno da nema govora o privatizaciji Zvezde i jos nekim stvarima ali nisam uspio sve da cujem.
Ovo samo govori tome u prilog da decembarski rok nisu ni trebali da dobiju.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Gledao sam taj prilog u Dnevniku!
Odmah mi je bilo sumnjivo otkud mi u Dnevniku kad se situacija "smirila",ali Milojko je do jaja iskritikovao i upravu i Dzaju recima "I posle Dzaje-Dzaja" :D Bas se covek upalio,jbg i njemu je stalo do voljenog kluba :D
A sto se izjave tice,jedan od clanova upravnog odbora(veca staraca),ciji je prosek godina 70,izjavio je nakon sednice u neformalnom razgovoru sledece:"Foliracemo se jos koji mesec dok nas ne isteraju!"
Ja bih ih isterao odmah veceras samo zbog ove izjave,a zna se da je izjava najmanji problem,evo sad se i Pantelic prodaje...

Upravo,jel nas cujete,vi ste picke najvece!

Ako je ovo istina onda nemogu da verujem.

:bes

:boks

??? ?????? ? ?????? ? ????????? ????????? ? ??  ??? ?????? ? ???????? ????????. ?????? ?? ?? ??? ?? ??? ???????. ??????? ?? ??? ???? ??????? ???? ????? (? ????? ?? ?????? ?? ?? ????) ???? ?? ?? ???????? ? ?????? ??????? ? ?????? ?? ??. ??? ??? ????????, ?????? ????? ????? ?????? ?? ???? (??????????), ??? ????? ???? ?? ???  ???? :jebanje  ? ????? ?????. ?? ???? ?? ??????? ?????? ????????, ? ?? ?? ????? ???????? ????? ??? ???? ????? ???? ?????? ?? ??.

??? ?? ??, ??? ???? ?? ?? ?? ?? ???????????? ??????? ??????... (???? ?? ??? ??.?? ??? ???? ?? ???? ?? ?? ??? ?? ????? ? ?????? ????? ? ?????)

?????? ???? ?? ????? ????? ???????....

(???? ?? ???? ??? ???? ???? ?? ????????. ??????? ???? ??????? ?? ?? ??? ??? ??? ???? ??? ??? ??? ??? ?????? ???? ?? ?????. ???? ?? ?? ? ????? ? ????? ? ??????).

???????!

???????? ??? ?????. ???? ?? ??????? ?? ??????

"?? ????? ? ???????? ?????,
????? ???? ?? ????????? ?? ???
?? ??? ???? ???????? ? ????
? ????? ???? ? ???? ???? ????
?? ????? ?????? ?? ?? ????
?????? ????? ??? ???? ???????
? ????? ?????? ?? ????
???? ???? ????? ?? ??????...