Senjak, tvoj post je bio napisan kao reakcija na sve dotadasnje postove i u svom postu si osuo paljbu na ono sto je do tada napisano . Posto nisi imenovao na koga se tvoj post odnosi dosao sam do zakljucka da tu kacis i mene i neke za koje vjerujem da su na Severu ostavili i srce i dlanove i grla. Uzgred receno i vulgarno si se izrazavao sto mislim da ni u kom slucaju nije lijepo od tebe al ajde, svako ima pravo da pise sta hoce i kako hoce.
Sto se tice peglanja igraca reci cu ti sljedece. Nisam mislio da ste ih peglali po Dzajkinoj direktivi vec da niste imali petlje da mlatite onog koji je te igrace doveo u Zvezdu, onoga koji je svake godine obecavao nesto a nije ispunjavao, koji je mjenjao trenere i na kraju najveca krivica padala na njih, koji je prodavao igrace a tvrdio kako ih nece prodati, onoga koji sada prica da je Musin htio da se proda Vidic pa poslije u intervjuu kaze da se Vidic morao prodati itd. itd.
Ko je tukao igrace? Imena ne znam. Znam da nisam ja i da nisu neki indijanci. Pretpostavljam ko je ali o tome necu. Ali hocu o drugom dijelu tvog pitanja. Sta mislis da su Dzajku pitali panduri ko je tukao igrace, mislis da bi rekao. Ne, naravno da ne bi. A da li mislis da Dzajka nije znao. Jeste, znao je.
Ti vec dovoljno govoris o sprezi nekih navijaca (necu sve da stavljam pod isti kos) i Dzajke time sto govoris koliko je tebe i vas Dzajka zaduzio. I neka je. Nemam ja nista protiv toga. Ali to sto neko nekome nesto dobro ucini pa onda svih ovih godina ne napravi nista, ama bas nista, ne znaci da moram da ostanem za i uz njega cijeli svoj zivot. Razmisli malo, da li takvom svojom izjavom na prvo mjesto stavljas Zvezdu i Sever ili Dzajku? Ne postoje na ovom svijetu za mene ljudi koji me mogu toliko zaduziti osim jednog (ako pogledas moj potpis znaces o kome se radi). Ljudi su kvarljiva roba. Vidis, ja nisam za to da i nikada takvo sto nisam napisao daDzajku treba na kolac i kcerke mu i zenu i ovo i ono. Ja jesam za to da on ode jer mislim i vjerujem da vise nema viziju za Zvezdu (ako ju je i imao sve ove godine).
Ako ces me dobro razumjeti, meni niko nije Zvezda, ni Dzajka ni Muslin, niti bilo ko drugi. Zvezda je institucija, to je tim koji se voli i za koga se navija. Ali ono sto se sa njom desava kao timom, u posljednjih desetak godina je bruka.
Izvini, ali prezivljavao sam ja da gubimo i od Veleza, sarajeva, Zelje, Slobode, Borusije, Intera, Milana itd, ali se Zvezda uvijek vracala u veoma kratkom vremenskom periodu na puteve slave i pobjeda, a ovo stanje traje li traje.
I za kraj, jedan savjet ako ga u opste zelis. Kada si iziritiran necim ne reaguj odmah, smiri se pa onda sjedi i napisi ono sto zelis ali adresiraj one kojima pises. Bice lakse i tebi i drugima.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.