Jos jedno ocajno izdanje nase Zvezde ali ovaj put se to nije odrazilo na bodove posto posle duzeg vremena nosimo bodove sa Brda. Komentar navijanja nemam jer ga nije ni bilo osim onog seljackog uaaaa , sudija lopove i radosti posle gola. Bila je jedino okacena parola "Obecanje je dato "prebrodicemo krizu" sever kaze decembar je blizu"  koja  ne znam sta bas treba da prestavlja jer ako je protest zar ne trazimo promene sada a ne u decembru . Ali mala pomak u odnosu igraci i navijaci se desio na kraju tekme kada su ispraceni aplauzom. Protivnickih navijaca nije bilo kao i obicno.
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

Izmedju  dzaje i Delija  dogovorena je uslovna podrska. Uprava ima rok do decembra da sredi stanje ili ce se preci u "ofanzivu"!
Otud i ta parola ...   :)

Sta konkretno da sredi?
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Klonju na istoku koju razjebase Zemunci.

;pljuga

da dovede ZVUCNA POJACANJA, da dzaja Zvezdi vrati "stari sjaj",i da odredjene ljude iz uprave najuri.I sve to do DECEMBRA!!!!!!!!
Zauzvrat dzaja trazi podrsku navijaca  :boks  :boks  :boks
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Na sos vestima je dzaja rekao da je u petak uvece imao razgovor sa navijacima 5 i po sati, da su iznervirani, on je ponudio ostavku, ali to vodje nisu htele, htele su da se pojaca upravni odbor na sta je dzaja rekao da su to i planirali, da se dovede neki sportski direktor(zamislite, i to su planirali), da se dovede trener i ne znam sta jos...
a dzaja je vidno iznerviran clancima po novinama kako su pare nestale, i u ponedeljak ce biti konf. za stampu gde ce biti izlozeno gde je svaki dinar od transfera itd potrosen, to ce biti zanimljivo...

Sto se tice utakmice video sam preko TV-a parolu, navijanje nisam cuo nista narocito, a moj nedolazak na tekmu je prouzrokovan temperaturom...
Meni je parola potpuno jasna, jer je ireceno da ce biti postavljeni ultimatumi, i parola je znacila da imaju rok do decembra da normalizuju stanje u klubu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

DelijaKV kako nista novo kad smo pobedili, na zadnja dva gostovanja na Banovom brdu smo bili porazeni...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

I ja sam se pojavio na Brdu u zakazano vreme. Culi smo da se karte placaju, iako smo bili pola sata pre dolaska obavesteni da ce upad biti za DZ. Razloga za nezadovoljstvo u mojoj ekipi je bilo dosta. Imali smo pare, ali nismo usli iz nama znanih razloga. Da me neko pogresno ne shvati, nije da nismo upali zato sto nismo hteli da platimo. Bilo je dosta ljudi ispred, mnogi bez para. Kad sam video na TV, mislim da je uslo oko 300-400 ljudi.

Ako nekog interesuje moje misljenje, mislim da je akcija mlaka, a i ne znam sta to moze da se promeni do decembra. U Ligu Uefa ne ulazimo, a i da pobedjujemo u prvenstvu do kraja, i dalje ostaje cinjenica da je uprava nesposobna i da bar mene, a i vecinu navijaca nece smiriti ev. pobeda u derbiju i protiv Zenita. O pojacanjima je trebalo da se razmislja mnogo ranije.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"

Ako nekog interesuje moje misljenje, mislim da je akcija mlaka, a i ne znam sta to moze da se promeni do decembra. U Ligu Uefa ne ulazimo, a i da pobedjujemo u prvenstvu do kraja, i dalje ostaje cinjenica da je uprava nesposobna i da bar mene, a i vecinu navijaca nece smiriti ev. pobeda u derbiju i protiv Zenita. O pojacanjima je trebalo da se razmislja mnogo ranije.

Svako slovo na mestu,ne bih nista dodao,niti oduzeo,a nama preostaje samo da cekamo 1.decembar!

Quoteon je ponudio ostavku, ali to vodje nisu htele,
?????!!!!! :zbunjen

zar ostavka nije ono sto smo svi htijeli, zar to nije bio cilj protesta, i jedini uzrok sranja koje nam se desava ??????? zasto onda odbise ?

Koji su klosari,da onako odvale cene,pa to nije normalno.Nisam imao dovoljno za kartu,jer ko bi uopste i pomislio za glupi Cukaricki da ce se uopste i placati karta a kamoli jos toliko.Vodje su stajale zajedno sa vecinom nas van i pokusavale da smisle neki nacin kako da svi zajedno udjemo,tj. kako da se za svakoga obezbedi karta.Svaka im cast na tome,do maltene kraja prvog poluvremena su se trudili,posle ne znam sta je bilo,jer sam otisao kuci.Kupovali su karte i onda ih prodavali za skoro duplo manje nekima jer dosta njih nije imalo love,a i kasnije vise i nije bilo karata da se kupe.Postovanje njima.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Pa i prosle godine je bia ista situacija sa kartama.
Bila je isto 300 dinara.Isto se mislilo da ce se uci na brij,al kurac. ;pljuga

Quote from: "Red white life"Pa i prosle godine je bia ista situacija sa kartama.
Bila je isto 300 dinara.Isto se mislilo da ce se uci na brij,al kurac. ;pljuga
Koliko je bila karta, pa da li su oni normalni, toliko je karta za derbi mamicu im lopovsku, ja mislim da bi najjaci fazon bio da je samo jedan usao, okacio parolu, a svi ostali stajali ispred i navijali, pa to je bre kretenizam, pa ja i da sam dosao ne bi imao pare, dobro je sto nisam otisao i poljubio vrata(ulaz)...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Djole"
Quote from: "Godra"

Ako nekog interesuje moje misljenje, mislim da je akcija mlaka, a i ne znam sta to moze da se promeni do decembra. U Ligu Uefa ne ulazimo, a i da pobedjujemo u prvenstvu do kraja, i dalje ostaje cinjenica da je uprava nesposobna i da bar mene, a i vecinu navijaca nece smiriti ev. pobeda u derbiju i protiv Zenita. O pojacanjima je trebalo da se razmislja mnogo ranije.

Svako slovo na mestu,ne bih nista dodao,niti oduzeo,a nama preostaje samo da cekamo 1.decembar!

U potpunosti se slazem sa vama dvojicom.Licno mislim da je ovo kupovina vremena,nekima nije jasno da im je ono isteklo...

delije moje drage a sta ce biti kad bude 'dos'o je i taj dan' pa kad moraju da se kupuju karte za sve tekme i domace i za gostovanja?
sta ce tad biti, oce sever da nestane?
navikavajte se, sto pre to bolje!
jer da ste bili, ko sto niste mnogo biste videli kakva je atmosfera u timu, ko kome jebe mater sto ne prilazi, ko se kome dere sto ne mu je igrach proso (jer sme samo jedno - ili igrach ili lopta, oboje  :nene ), tako mnoge sitnice koje pomazu da se vidi kako nam divni igrachi lazu po novinama da se dobro slazu.
jedini izuzetak je sto je jankovic asistirao perovicu (cist raritet), jer jankovic i basta igraju simultanku, jebes perovica sto je sam po levoj strani.
a markovic kao zadnji vezni, jooooooj e to je eksperiment! :batine