Slika br. 2 kazuje sve: o kakvoj je upravi rec i o kakvom je klubu rec.
impatizer

I gore imamo priliku da vidimo sliku ruskih nacingera: pozivaju na klanje Siptara(!?).  Poslednji olos i talog jedne velike nacije je nasao Marakanu kao pozornicu za manifestaciju svojih degenericnih ideja.  E, jadna Zvezdo na koje si grane spala da i ovakvi prave zurke na tvom stadionu.  I umesto da deportuje ovu nacingersku rulju tamo odakle su i dosli, policija je krenula da stiti Dzaju od opravdanog gneva navijaca..
impatizer

eto...A bili smo klub.....nekada!
kakvi bre rokovi...MARS DZAJO !!!!
sta je znacila ona parola na ruskom?????

Quote from: "Mitke"I gore imamo priliku da vidimo sliku ruskih nacingera: pozivaju na klanje Siptara(!?).  Poslednji olos i talog jedne velike nacije je nasao Marakanu kao pozornicu za manifestaciju svojih degenericnih ideja.  E, jadna Zvezdo na koje si grane spala da i ovakvi prave zurke na tvom stadionu.  I umesto da deportuje ovu nacingersku rulju tamo odakle su i dosli, policija je krenula da stiti Dzaju od opravdanog gneva navijaca..



Jeli bre baltazaru,ko si TI,degenericne ideje zato sto pluju sipce?
Sam si degeneric!Sledeci put pojavi se u Chegevara majci i budi u peace fazonu majmuncino jedna!!!
S

A poruka ruska nama latinicom, pa nije valjda dotle doxslo da rusi mislie da smo se odrekli cirilice i da ne znamo je vise.

???????? ???? ?????!!!
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Policijski kordon oko loze u kojoj sede clanovi uprave, navijaci lome stolice sopstvenog kluba, ruski nacingeri na Marakani se odusevljavaju pozvima na klanje Siptara, ovo sto grokce is varsavske rupe 7 misli da je Che Gevara postao od majmuna,.....  o kome je ovo klubu rec?  Zar se na ovo svela Crvena zvezda?
impatizer

Quote from: "Mitke"Policijski kordon oko loze u kojoj sede clanovi uprave, navijaci lome stolice sopstvenog kluba, ruski nacingeri na Marakani se odusevljavaju pozvima na klanje Siptara, ovo sto grokce is varsavske rupe 7 misli da je Che Gevara postao od majmuna,.....  o kome je ovo klubu rec?  Zar se na ovo svela Crvena zvezda?


Sta imas protiv Ruskih navijaca sto prozivaju Siptare,sto Ti nisi "nesto"uradio za Cecene,sta se mesas gde Ti nije mesto???!
Rupa mozes Samo TI da budes "prijatelju"...
Nasao si da pametujes ,zar se na ovo-ono svela...?
Trebao si da NE dozvolis da dodje kordon nego Sam da napadas TU upravu...!
Ma bre...
S

Pokusavam da se setim primera da je Upravu i njenu lozu branio kordon specijalaca, kao veceras Dzajku od "simpatizera" na zapadnoj tribini...

Setite se da je Zika i KK Uprava povukla tim iz polufinala zavrsnice KK lige zbog onog masakra nad nama u Vrscu. Da vidim hoce li Dzajka osuditi policiju za ono sto se veceras desavalo. Kerovi koji primaju plate od nasih para su umlacivali i decu i devojke, ovaj put na Severu, dok su Dzajku branili na Zapadu. Hvala mu sto je veceras skinuo sve maske.

Navijanje je bilo odlicno u I poluvremenu, odlicna fora sa cecenskom zastavom i drago mi je sto su Rusi izbacili onu parolu za Arnaute...

Sve u svemu navijaci su veceras rekli sta misle o Dzajki i Upravi. Svaka cast. Inace, osetio sam veceras neko zahladjenje, skoro kao da je decembar...  namigivanje

Ispred stadiona je bilo veselo, suvise je bila velika konfuzija i kerova je bilo previse da bi se bilo sta ozbiljnije uradilo..

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Rekao bih samo da su se moja iscekivanja po pitanju ove tekme ispunila,mislim da je svima sada jasno ko je u vecini.Zao mi je sto su na kraju kerovi imali sansu da ponovo iskazu svu svoju brutalnost.
Mitke pusti Ruse,poruka je na mestu i ko jebe gamad siptarsku,koja i nije na stupnju civilizovanog sveta.

Ono je strasno bilo kako su se zandari veceras poneli prema ljudima koji su dosli na stadion.OK,ko je dosao da se pegla taj ce i stati ispred zandara,pa nek se i tuku,ali brate...potiskivati uza zid severne tribine devojke i decu,prebijati ih na najstrasniji moguci nacin,nogama,rukama,pendrecima...pa ceo jedan vod kornjaca se srucio na masu koja je izlazila sa zapadne tribine,na platou kad se silazi ispred Severa.Kad je pocelo pucanje,gruvaju mecima u masu,decko pored mene pao ko pokosen,sreca pa nisu rafalni,inace najebalo bi dosta ljudi.Strasno kako su se uskurcili.

A o igri...neki drugi put.

Quote from: "Djape_BBrdo"Evo sad stigoh sa tekme...a za to su krivi oni glupi kerovi mamicu im...No da krenem redom.Na pocetku tekme su deljeni letci,koji su bili sastavljeni od nekoliko listova na kojima je bila opisana trenutna situacija kod nas,i na tribini i u klubu,i objasnjeni neki odnosi na relacijama upava-navijaci,i sto je jos vaznije na relaciji navijaci-navijaci.Gde su nadam se pojasnjene neke stvari o tome jesu li vodje korumpirane ili ne.Sever sasvim pristojno popunjen,skoro pa pun,mada nije to ona brojnost kao na svakoj evropskoj tekmi ali opet je ok bilo,za razliku od zapada i istoka gde je bas bila beda.Rusa skoro pun kavez,imali su i gomilu zastava i upalili nekoliko baklji,kao i veliku setalicu u vidu dresa Zenita sa brojem 12.Navijanje sasvim ok,dobili su odlicnu podrsku sa obzirom na sva desavanja,lepo je zvucalo sve to dok nismo primili gol e onda malo po malo krecu razna sranja da se desavaju kako na terenu tako i oko njega.No pre toga na pocetku tekme je popaljeno dosta baklji i nekoliko dimova,krenulo se sa Dobro znaj pesmom i lepom sarpatom.Bila je istaknuta na pocetku i neka parola,cini mi se da je na ruskom nesto pisalo,a druga parola je bila podignuta na poluvremenu,ne znam sta je pisalo na njima.Zapaljena je i neka zelena zastava(krpa) ne znam sta je to i cije je to bilo.Drugo poluvreme pocinje i traje dugo,sa pesmom Hocemo gol...Posle primljenog gola vec se polako gubi navijanje i pocinje se sa prozivkom uprave,ali je ta prozivka krenula samoinicijativno iz mase,sto su vodje i podrzale i pustile masu da peva sta hoce.E jedino je nastalo sranje kada je pocelo skandiranje Muslinu,to je naislo na ne odobravanje i brzo se sa tim prestalo "Pevajte protiv uprave sta hocete,samo manite se Muslina i ne pominjite ga!"..otprilike tako nesto.Na zapadu su svi bili na nogama i cini mi se svi su bili okrenuti kao lozi,posle ulecu panduri na zapad i staju ispod loze.Posle primljenog drugog gola pocinje armija navijaca(INDIJANACA  :bes ) da iskaljuje svoj bes na stolicama.E onda ulece kaznena ekipica i nekoliko njih dobro pegla.I oko mene je dosta klinaca lomilo stolice sva sreca ovi nisu uleteli tu kod mene inace bi i ja najebo ni kriv ni duzan.Poslednjih 10-ak minuta nije postojalo navijanje vec sta ko krene da peva iz mase,a uglavnom protiv uprave bilo je dozvoljeno,samo da se ne lomi nista sto je i logicno.E onda sam video verovatno kljucni detalj zbog kog nastaje svo sranje nakon tekme.Vec po zavrsetku neko baca neki neidentifikovani predmet (poveci bogami) medju grupicu vidjenijih delija tj. medju grupicu koja je bila na sipci do istoka.E onda se oni penju da ispitaju stvar ko je to uradio,i opet nastaje pegla i onda valjda sa vrha ulece murija da sredjuje stvar e onda se opet ponavlja Kjevo i Torpedo.Gadjanje stolicama po malo jer opet se nije davalo da se lome iste.Taman kad smo krenuli da izlazimo sa stadiona misleci da se ispred sve sredilo opet primitivci pod slemovima krecu da pendrece.Ja sam se zatekao u manjoj grupici koja je bila kod Cecine kuce,tu smo cekali pandure ali su se oni na odredjenoj razdaljini zaustavili.Tamo na putu ka autokomandi su ispaljivali i suzavce.OVde su onda stradala i patrolna kola i povukli smo se malo uzbrdo i tu smo hteli da gurnemo kontejnere na njih ali smo se ipak zaustavili jer su se oni povukli malo.Tolko od mene.Bice jos mnoooogo price o ovome ne samo o tucama.
Pozz

Evo i ja sam sada dosao sa tekme,i sve je receno u ovom postu,ali bih samo dodao da su vecinu stolica slomili provioncijalci,ali navescu samo jedan primer,bio sam blize zapadu,i kod 1-0 za nas ,kada je Zigic promasio onu sansu,momak u duksu Rodjen Los senjak je polomio stolicu,i to u prvom poluvremenu,a oko njega je bilo oko 10 momaka iz BBRS-a i jedan mu je samo rekao nemoj da lomis ,a mogu da zamislim sta bi bilo da je tada kod jedan nula za nas stolicu slomio neki indijanac,pa ovi bi ga ugazili.I ja sam isto bio u onoj grupi koja je bila kod Cecine kuce,i jedan lik ;adno je uzeo suncobran,da li iz one pekare,ili radnje na cosku,u i time zveknuo nekoliko puta kera(slugu rezima) :rofl
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

Quote from: "Mitke"I gore imamo priliku da vidimo sliku ruskih nacingera: pozivaju na klanje Siptara(!?).  Poslednji olos i talog jedne velike nacije je nasao Marakanu kao pozornicu za manifestaciju svojih degenericnih ideja.  E, jadna Zvezdo na koje si grane spala da i ovakvi prave zurke na tvom stadionu.  

A ti si nasao ovaj forum da fekalises po njemu. Ubuduce koristi klozetsku solju.

Ne voleti Siptare ili Cecene ne znaci ujedno pozivati na njihovo klanje i zatiranje.  U krajnjem slucaju ako vam je do klanja i spaljivanja mrskih barjaka, znate da Pristina i Grozni nisu na stadionu.  Stadion je mesto za sport, zabavu i razonodu, a ne za ispoljavanje politickog/nacioanlistickog ekstremizma i poligon za vezbanje policijskih kordona.   Ili bar tako treba da bude?  Ili mozda zelite gladijatorske igre?  Rimljani bar nisu bili hipokriti; trazili su i gledali klanje na stadionima koje je samo sebi bilo svrha - prvoklasne borbe na zivot i smrt dovedene do savrsenstva - bez pozivanja na naciju u veru.
impatizer

Quote from: "Mitke"Ne voleti Siptare ili Cecene ne znaci ujedno pozivati na njihovo klanje i zatiranje.  U krajnjem slucaju ako vam je do klanja i spaljivanja mrskih barjaka, znate da Pristina i Grozni nisu na stadionu.  Stadion je mesto za sport, zabavu i razonodu, a ne za ispoljavanje politickog/nacioanlistickog ekstremizma i poligon za vezbanje policijskih kordona.   Ili bar tako treba da bude?  Ili mozda zelite gladijatorske igre?  Rimljani bar nisu bili hipokriti; trazili su i gledali klanje na stadionima koje je samo sebi bilo svrha - prvoklasne borbe na zivot i smrt dovedene do savrsenstva - bez pozivanja na naciju u veru.


...svaka cast... ;pljuga PEACE
S

Sve je to lepo, ali, 'nacionalisticki ekstremizam' ne postoji,  verovatno si mislio na sovinizam. Uostalom, to je parola Rusa, ne Cigana.

Lepo je cuti da se Cigani Bude ....


Svaka cast momcima na paroli; "Danas pobedjuje Pravoslavlje", veoma lepo i mudro sroceno!

Quote from: "Rogi"
Quote from: "Djape_BBrdo"Evo sad stigoh sa tekme...a za to su krivi oni glupi kerovi mamicu im...No da krenem redom.Na pocetku tekme su deljeni letci,koji su bili sastavljeni od nekoliko listova na kojima je bila opisana trenutna situacija kod nas,i na tribini i u klubu,i objasnjeni neki odnosi na relacijama upava-navijaci,i sto je jos vaznije na relaciji navijaci-navijaci.Gde su nadam se pojasnjene neke stvari o tome jesu li vodje korumpirane ili ne.Sever sasvim pristojno popunjen,skoro pa pun,mada nije to ona brojnost kao na svakoj evropskoj tekmi ali opet je ok bilo,za razliku od zapada i istoka gde je bas bila beda.Rusa skoro pun kavez,imali su i gomilu zastava i upalili nekoliko baklji,kao i veliku setalicu u vidu dresa Zenita sa brojem 12.Navijanje sasvim ok,dobili su odlicnu podrsku sa obzirom na sva desavanja,lepo je zvucalo sve to dok nismo primili gol e onda malo po malo krecu razna sranja da se desavaju kako na terenu tako i oko njega.No pre toga na pocetku tekme je popaljeno dosta baklji i nekoliko dimova,krenulo se sa Dobro znaj pesmom i lepom sarpatom.Bila je istaknuta na pocetku i neka parola,cini mi se da je na ruskom nesto pisalo,a druga parola je bila podignuta na poluvremenu,ne znam sta je pisalo na njima.Zapaljena je i neka zelena zastava(krpa) ne znam sta je to i cije je to bilo.Drugo poluvreme pocinje i traje dugo,sa pesmom Hocemo gol...Posle primljenog gola vec se polako gubi navijanje i pocinje se sa prozivkom uprave,ali je ta prozivka krenula samoinicijativno iz mase,sto su vodje i podrzale i pustile masu da peva sta hoce.E jedino je nastalo sranje kada je pocelo skandiranje Muslinu,to je naislo na ne odobravanje i brzo se sa tim prestalo "Pevajte protiv uprave sta hocete,samo manite se Muslina i ne pominjite ga!"..otprilike tako nesto.Na zapadu su svi bili na nogama i cini mi se svi su bili okrenuti kao lozi,posle ulecu panduri na zapad i staju ispod loze.Posle primljenog drugog gola pocinje armija navijaca(INDIJANACA  :bes ) da iskaljuje svoj bes na stolicama.E onda ulece kaznena ekipica i nekoliko njih dobro pegla.I oko mene je dosta klinaca lomilo stolice sva sreca ovi nisu uleteli tu kod mene inace bi i ja najebo ni kriv ni duzan.Poslednjih 10-ak minuta nije postojalo navijanje vec sta ko krene da peva iz mase,a uglavnom protiv uprave bilo je dozvoljeno,samo da se ne lomi nista sto je i logicno.E onda sam video verovatno kljucni detalj zbog kog nastaje svo sranje nakon tekme.Vec po zavrsetku neko baca neki neidentifikovani predmet (poveci bogami) medju grupicu vidjenijih delija tj. medju grupicu koja je bila na sipci do istoka.E onda se oni penju da ispitaju stvar ko je to uradio,i opet nastaje pegla i onda valjda sa vrha ulece murija da sredjuje stvar e onda se opet ponavlja Kjevo i Torpedo.Gadjanje stolicama po malo jer opet se nije davalo da se lome iste.Taman kad smo krenuli da izlazimo sa stadiona misleci da se ispred sve sredilo opet primitivci pod slemovima krecu da pendrece.Ja sam se zatekao u manjoj grupici koja je bila kod Cecine kuce,tu smo cekali pandure ali su se oni na odredjenoj razdaljini zaustavili.Tamo na putu ka autokomandi su ispaljivali i suzavce.OVde su onda stradala i patrolna kola i povukli smo se malo uzbrdo i tu smo hteli da gurnemo kontejnere na njih ali smo se ipak zaustavili jer su se oni povukli malo.Tolko od mene.Bice jos mnoooogo price o ovome ne samo o tucama.
Pozz

Evo i ja sam sada dosao sa tekme,i sve je receno u ovom postu,ali bih samo dodao da su vecinu stolica slomili provioncijalci,ali navescu samo jedan primer,bio sam blize zapadu,i kod 1-0 za nas ,kada je Zigic promasio onu sansu,momak u duksu Rodjen Los senjak je polomio stolicu,i to u prvom poluvremenu,a oko njega je bilo oko 10 momaka iz BBRS-a i jedan mu je samo rekao nemoj da lomis ,a mogu da zamislim sta bi bilo da je tada kod jedan nula za nas stolicu slomio neki indijanac,pa ovi bi ga ugazili.I ja sam isto bio u onoj grupi koja je bila kod Cecine kuce,i jedan lik ;adno je uzeo suncobran,da li iz one pekare,ili radnje na cosku,u i time zveknuo nekoliko puta kera(slugu rezima) :rofl
Ja sam izasao medju poslednjima sa severa, na poslednjem izlazu ka zapadu i bilo je bas gusto, naime, ljudi koji su samo hteli da izadju napolje su dobijali pendrek i bili udarani od strane 3-4 drota... kada smo izasli ja sam mislio da ce i onaj kordon ispred da krene na nas, ali nije. Kod blagajne krece prozivanje sa murkanima, kad je 1 pojurio jednog lika, nisam mogao da verujem koliko su brzi  :o mamicu im... Nas dvojica skacemo sa onog zida i stajemo kod one radnje kod cecine kuce, odatle gadjamo muriju ispred zapada, i neki likovi uzimaju onaj lim za zatvaranje ulice i bacaju na murkansku floridu, cini mi se da je puklo zadnje staklo. Murija pruza kontru i nastaje stampedo u ljutice bogdana ka gore i levo od cecine kuce, dosta ljudi je panicno, videvsi masu kako trci krenula ka gore, u pocetku nas 20-ak ostaje, gadjamo muriju, oni pucaju jednom, krecemo jos ka gore(kod onog hamburgera) tu nalazimo kontejnere i neki likovi ih guraju na dole, medjutim 2 komada zavrsavaju na trotoaru, tada nas je bilo ne vise od 10, murija se zaustavila, i tu se sve zavrsilo, posto vidim da vas je dosta bilo tu gde i ja, ja i ortak smo imali iste bele salove DC-a...
Ortak koji je preskocio na zapad, kaze da je bilo par likova na zapadnoj strani koji su drzali lopovski i onda je dosta ljudi tu preskakalo, ali dosta ljudi je izbusilo ruke, izgrebali ledja, kaze mi da je bio odvratan prizor...

Da pojasnim, nije se dozvolilo samo da se vice jedan je slavoljub muslin, jer kako kazu vodje ne trebamo nikoga da favorizujemo, rekli su da moze sve ostalo i sta hocemo da se vice, jer je to nase puno pravo... Tu je bilo par koskanja medju prvim ekipama bas oko tih povika jer neki nisu bili za uprava napolje, neki jesu, ali su se na kraju usaglasili, nakon pozivanja "nekoga" da ne lome stolice, gornji deo pocinje(barem po zvuku) da lomi stolice, medjutim tu ulecu "neki ljudi" i stvar je delimicno resena...
da ne zaboravim, ne verujem da bi do svega doslo da nije bilo lomljenja stolica dole ka zapadu, i one jedne famozne koja je pogodila nekoga iz prve ekipe...
ali onaj kordon oko loze.... :rofl  strasno, da se ogradjuju od svojih navijaca...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Forever Ultras"Setite se da je Zika i KK Uprava povukla tim iz polufinala zavrsnice KK lige zbog onog masakra nad nama u Vrscu. Da vidim hoce li Dzajka osuditi policiju za ono sto se veceras desavalo. Kerovi koji primaju plate od nasih para su umlacivali i decu i devojke, ovaj put na Severu, dok su Dzajku branili na Zapadu.
k

Kakvu jos glupost od tebe necemo da cujemo ovde. Strasno.
Koga su ti kerovi cuvali na derbiju? Koga su ti kerovi cuvali u Novom Sadu, jebao te Vrsac...da nije Dazaja i tamo poslao kerove zato sto je ljubomoran sto idemo na kosarkaske utakmice? Koji si ti zagadjivac govnarski to ne neverovatno. Kojim se ti poslom bavis kada imas vremena da se od 0-24 se prolivas po netu, da mi je znati?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Casual"Ajde malo da skrenemo misli sa raznih diktatora,finansijskih izvestaja,domara,kofera,klonja i vodokotlica...a da se bacimo na iscekivanja za sutrasnji mec,to nam je sad najprioritetnije.Ma koliko ja bio skeptican po pitanju ishoda sutra,u meni pomalo jos vlada neka neizvesnost,nikad ne reci nikad.

Sever je vec odavno pusten u prodaju,koga interesuje i kome treba,da zna da je 200 dinara,mec pocinje u 19.30 jer su Rusi zamolili da se pocne ranije zbog vremenske razlike i prilagodjavanja,tako da...verujem da ce biti sutra jako zanimljivo na stadionu,a i na samoj tribini.
:megafon  :sampion