Posle svega, pomesana osecanja. Bio sam na jednoj Zvezdinoj utakmici koju necu nikada zaboraviti..Ni pesmu Najvernijih sa Severa Otpisanima sa Terena, ni tracak nade, ni povratak na zemlju,ni bljesak stitova i slemova oko loze i konacno spontani bunt sa Severa...Ali kada podvucem crtu ostaje ipak ponos...Da, ponos! Otisla je treca Zvezdina Zvezda Dragan Dzajic, i tako pokazao da je ipak veci od drugih 'predsednika' iz ove nase Srbije..Steta je velika zbog pomenutih zandara oko loze, ali gde bi nam bio kraj, kada bi se kod nas vlast prepustala prvi put kada se slozno u glas vikne protiv nje? Prvi put kada smo mu to viknuli Dzaja je otisao...Otisao je covek koji nas je zaduzio kao igrac, kao direktor, predsednik, ali koji je morao da podnese odgovornost i za bolne neuspehe, za sve sto se dogodilo u nizu godina...morao i podneo! Hvala mu za sve radosti, moramo mu se dostojanstveno zahvaliti i mi koji smo glasno bili za to da ode, jer je to zasluzio.
zbeglica sa oaza foruma

Delim tvoje misljenje, Bobo. Iako sam smatrao da je logicno da ode/odu, mislim da nije trebalo na ovaj nacin, ipak, nemam sumnje da je on/i doveo sebe, odnosno nas, do svega do cega je doslo. Bas mi je krivo ... ali zbilja niko ne bi trebao da bude iznad Zvezde, bez obzira na zasluge, pa cak ni on. Naravno, ukoliko ne ode ostatak ekipe iz uprave, ovo ce biti tragedija nad tragedijama.

Ziveli

Pricam juce sa ortakom sa vojne akademije koji je bio sa nama na tekmi, i pitam ga kako je pro

Sve postove vezane za upravu, pisite u topicu "Uprava"