...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

najvecih...
P.S.Jedva smislim i ovu jednu rec,a kamoli tri  :lol:
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


Ako nekog ne mrzi... da napise sta smo sve vec napisali.

A koja je recenica u pitanju :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


pedera...

daj bre kad ce kraj,vise ne znam koji je kontekst ovo sam totalno lupio...

U subotu sam ispred revije jurio neke nafurane i pomahnitale budale koje nisam uspeo da stignem svih ovih godina, ali ipak sam ostao u svom prepoznatljivom stilu iako su glodari krenuli ka onom fotografu sa Radovog stadiona koji je bezao od drotova misleci da moze da slika njihove nerede ali tada se desava nevidjeno sranje I ubrzo ce biti veliki picvajz koji ce izgleda da preraste u veliku hajku na navijace sto ce rezultirati teskim okrsajima izmedju maloumnih zandara I najvecih od svih pedera
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

?? ??????...  namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

kad su im...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

rekli da...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

da ce biti...
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!



sud...
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "Nesha_cb"U subotu sam ispred revije jurio neke nafurane i pomahnitale budale koje nisam uspeo da stignem svih ovih...
moj konacan odgovor je GODINA !  :rofl

U subotu sam ispred revije jurio neke nafurane i pomahnitale budale koje nisam uspeo da stignem svih ovih godina.

imamo prvu  :ruke  :ruke  :ruke  mislim recenicu !  :D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

ja sam je prvi rekao ali je moj post nestao!!!
necu vise da se igram... :rofl
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...


... i onda je Karla...