Delije Sever: Podr
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Hooligan"Delije Sever: Podr
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Lepo je to sto se trazi ostavka cele uprave jer oni svi i jesu krivi ali ne treba zaboraviti da je ustvari najvaznije da Dzaja ode jer on je selektirao tu upravu bas kao i ove "talentovane" igrace, svi oni predstavljaju samo njegove marionete. Tacno je i to da je on jedna od Zvezdinih najvecih legendi ali to je proslost, u poslednjih desetak godina belezimo samo padove i cini mi se da ovde ljudi to vrlo lako zaboravljaju. Stvarno mislim da neko treba da bude potpuni imbecil pa da poveruje da je Dzaje taj koji ce nas izvuci iz ove krize jer on nas je u nju i gurnuo. Mene samo zanima ko je napisao ono pismo? Iskreno se nadam da je novinarska patka ali ipak pre ce biti da je to stvarno grupa placenih navijaca kojima je lepo da se grebu o klub, koji je i ovako puka sirotinja, i da se kao loze na derbije u Golubovcima, Kuli i ostalim selendrama.To im je sigurno mnogo lepse nego da gledaju uspesnu Zvezdu od koje nece imati nikakve koristi. Meni sve ovo smrdi na situaciju od pre par godina kada su Dzaju slicno molili da se vrati, ovaj put me samo zanima ko ce biti debili koji ce se 21. 10 okupiti da ga podrze. Placene vodje ce sigurno biti tu jer dobro oni znaju da sa Dzajom odlaze i njihove plate pa ce se dobro potruditi da se to ne desi, mene samo brine da ne zaluta tu i neki naivni navijac kome je stvarno Zvezda sve. Jedino u sta se ja ovde nadam jeste da je Dzaja dovoljno pametan covek i da je protiv Zenita shvatio poruku pravih navijaca koji ne zive od Zvezde vec zive za Zvezdu!

Idioti glupi koliko covek treba puta da vam kaze da to niti su napiali "dzjini placenici" niti je neku od novinara izmislio to je stav svih ljudi na severu znaci ne jednog coveka ili njih par nego svih grupa i svih onih koji cine sever ako vam se nesvidja izvolite na zapad pa tamo radite sta hocete

Saopstenje DELIJA(sa delije.net)


2004-10-05
Saopstenje prenosimo u celini:

Nakon ostavke predsednika FK Crvena zvezda, Dragana Dzajica, mi, organizovana navijacka grupa DELIJE SEVER, duzni smo da iznesemo nas jedinstveni stav i upoznamo javnost sa njim:

1. U interesu FK Crvena zvezda, mi smo spremni da se i dalje drzimo naseg dogovora sa predsednikom Kluba gospodinom Draganom Dzajicem, u kome mu se daju odresene ruke da do kraja jesenje polusezone, izvrsi zahtevane promene u fudbalskom klubu. O ovim zahtevima upoznati su navijaci FK Crvena zvezda sa Severne tribine na utakmici protiv Zenita.
Nas ne interesuje da li ce to uraditi kao predsednik Kluba, predsednik Kluba u ostavci ili kao istaknuta sportska licnost Crvene zvezde. U svakom slucaju imace nasu punu podrsku.

2. I dalje zahtevamo smene na svim nivoima (rukovodstvo, Upravni odbor,...) tj. smenu svih pojedinaca koji su odgovorni za aktuelne rezultate i situaciju u Klubu. Trazimo prosirenje Upravnog odbora direktorima velikih firmi spremnih da uloze znacajan kapital u FK Crvena zvezda i dovo|enje mlade i perspektivne osobe u rukovodstvo Kluba, sposobne da svojim profesionalnim radom povrati ugled i renome FK Crvena zvezda na domacoj i me|unarodnoj sceni.

3. Jasno je da je oduvek situacija u FK Crvena zvezda bila odraz sveopste situacije u drustvu, tako da i danas kada je nase drustvo u velikoj krizi to se reflektuje i na stanje u samom Klubu. Poslednjih dana u javnosti, sve vise je spekulacija o uplitanju pojedinaca u rukovodstvo Kluba cije je cilj politizacija Kluba. Smatramo da je to zlonamerno i to necemo dopustiti.

Gospodin Dragan Dzajic je istinska sportska i ljudska velicina FK Crvena zvezda i smatramo da je on najmanje od svih zasluzio da podnese ostavku, a pogotovu ne na ovakav nacin.

DELIJE SEVER

Ovo je kao sto vidite, zvanicno obavestenje delija, koje je izaslo na naslovnoj delije.net...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!