zaista imamo jedinstvenu priliku da sebi izborimo opstanak na
tribinama,vreme je da ukljucimo sve ljude koje poznajemo u
borbu protiv nasilja nad navijacima.
istina se polako siri tako da sad nema nazad!!!!

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA!!!

Konacno i na naslovnoj B92:

19/10/2004 | Izvor: B92, tribina.co.yu

Navijaci protestuju protiv represije

tribina.co.yu


Poznati domaci navijacki sajt tribina.co.yu objavio je proglas pod nazivom

Quote from: "warsaw"Proglas TRIBINE:
http://www.tribina.co.yu/html/stoprepresiji.html

Nova strana posvecena problemima represije, a uradjena od strane Tribina Web Crew-a na ovom linku:

http://www.ultra-serbia.net/html/stoprepresiji.html

Ova strana ce u buduce pratiti sve akcije vezane za borbu protiv represije, pratiti eventualne akcije i objavljivati saopstenja navijackih grupa koja se tice ove teme.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Preneseno sa Delije.net :


Posle prilicne muke da pronadjemo povredjenog deliju u ponedeljak uvece smo ga nasli na VMA iako su nas pre toga raznorazni doktori i medicinske sestre zavlacili i davali nam lazne informacije, skrivali podatke o njemu i tako dalje i tako dalje ali to ide njima na dusu. Juce i danas smo ga posetili i on je koliko se moze reci dobro, svestan je moze da prica, lice mu je oteceno ima vidan oziljak koji sigurno ima 15-ak, ako ne i vise kopci, gumeni metak mu je izbio dva zuba iz korena, slompljena mu je jagodicna kost i treba da ima jos operacija. Kerovi u civilu su ga danas isto "posetili" i bez prisustva roditelja (sto je po zakonu zabranjeno kada je u pitanju maloletno dete) saslusali i kada je Milan reako da se ne seca samog dogadjaja (tj. dela od kada je pogodjen do osvescenja u kolima ) oni su odma krenuli da ga nabedjuju kako je on provocirao kerove i kako je on kriv za sve!!!!



Strasno! :bes

Setite se samo pre 10 dana ste mislili da je nemoguce ispraviti medijsku sliku koja vlada u vezi navijaca u vodecim medijima. Kada se svi udruze, kada radimo pametno, kada svako od nas iscima ljude koji poznaje, kerovi nemaju sanse jer su kerovi i to ce zauvek ostati.

Sada mora da se dogovori sledeca stvar. Mi imamo inicijativu, medijsku, i sada su kerovi losi momci u javnosti. Moramo da se dogovorimo, da dok se prica ne zavrsi, da nema medjusobnih sukoba. Ukoliko do istih dodje, sve ce pasti u vodu. Medjusoban dogovor o nenapadanju ili dogovor o primirju do pobede nad kerovima mora da se sprovede.

Eto, toliko na brzinu, raduje me uspeh akcije do sada i to daje motiva da u ovoj borbi za nas opstanak na tribinama mozemo da uspemo. Ceka nas jos uvek veliki rat sa kerovima, ovo je samo pocetak, zapamtite.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Da li je ovo jo
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

TRAZIMO DA SE PUCACI DRASTICNO KAZNE!!!
Pobegli su sa Kosova,tamo nisu smeli da pucaju,pa to rade po Beogradu!
Takodje LEKARI bi trebalo da se kazne za SAUCESNISTVO,jer NISU dali informacije,krili su jer su im predpostavljam NAREDILI?!
KAKO ih nije sramota,pa jos i lazu,ceo zivot lazu!

SMRT POLICIJI-SMRT FSJ!!!
Banda komunisticka!
S

Najgore je sto oni misle da smo mi Siptari. Ti si bio u ratu na Kosovu, sigurno najbolje znas kakvi su Srbi sa Kosova. Mozda su razocarani "izdajom" ili tako nesto, ne znam.

FSJ-HNS

P.s. postavio je RWL sliku klinca sa VMA. Ima oziljak preko celog levog obraza.

Ma ko ih jebe bre. Nije to nikakvo opravdanje za to sta su uradili, zna se sta je njihov posao. Ja bih pre rekao, da moraju negde da se isprazne i navijaci im dodju kao slag na tortu, nazalost.

Kad se samo setim onog debila Jocica kad je jednom izjavio, da se policija odvikla od batinanja, kako ga nije bre sramota.

Ovo sto se sada desava ce ujedno pokazati da li je drzava sposobna da napravi korak napred. Dosta je bilo vise zataskavanja.

HOCEMO PRAVDU I ISTINU! SRNN ZAUVEK

Nego ja se bojim da decko i njegova porodica nece imati volje za pravnim gonjenjem i sigurno ce biti ili su vec vrseni pritisci na njih. Ali daj boze da ne bude tako. I MUP bi morao da pokrene sopstvenu istragu o tome i ako se sve zna, naravno.

Procitaj text na TRIBINI,iz GLASA,tuzice IH!
Ljudi su sa Kosova,iz Urosevca,strasno,zive u Krusevcu,sklonili su se od siptarskog metka,a docekao ih policijski metak!

PRAVDA ZA MILANA!
S

Quote from: "warsaw"Procitaj text na TRIBINI,iz GLASA,tuzice IH!
Ljudi su sa Kosova,iz Urosevca,strasno,zive u Krusevcu,sklonili su se od siptarskog metka,a docekao ih policijski metak!

PRAVDA ZA MILANA!

Znam, posle postovanja sam presao na tribinu i procitao tekst. Stvarno, koja ironija :( .

Najvaznije je, da je van zivotne opasnosti i zelim mu da se sto bolje oporavi i da istraje u borbi na sudu. Barem ja mislim da nema tih para koje bi mogle da zamene posledice tog nemilog dogadjaja.

Da se razumemo svi,i oni koji nisu upuceni jer dolaze ovde ko sa kruske...

Nismo ni mi cvece,to je i normalno,kao i u celom svetu gde postoje navijaci,ali svako treba da odgovara za svoje postupke,svako odgovara kad je zaista kriv,a ne da nam se izmisljaju neki banalni razlozi,da se na osnovu njih hapsi,prebija,privodi i salje na robiju.Zasto su pripadnici JF danas svi pozvani u SUP ?? Ne vidim ni jedan normalan razlog,nego cisto da ih maltretitaju malo,da glume nad njima neku vlast i da sprovode torturu! Ista stvar je bila sa ostalim grupama pre neki dan,kao i dugi niz godina unazad!

Dosta vise bre,ili ce biti po normalnom ljudskom zakonu kako treba i jeste,ili nas nece biti!


STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA!

? ??????? ?? ??? ?? ???????? ? ?? ????????? ???? ??? ?????? ????, ????????? ??? ?? ??????? ???? ????? ? ??? ??? ?????, ?? ?? ?? ???? ??????? ?????? ? ?? ???? ???????????? ?? ???? ? ???????? ????????. ??????? ??? ??????? ?? ?? ?????? ?? ???? ????????, ? ????? ????? ? ?? ?? ?? ??????? ??????? ?? ????. ??????? ?? ???????? ????? YUCOM-a (???? ????? ?? ????? ?????? ????????? - ???? ? ???? ????????) ?? ????????? ????????? ?????? ? ?????? ???????? ?? ??????????? ??????.

????? ??? ?? ?? ????????? ? ?????! ?? ?? ??????? ???? ??????? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ???? ?????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"? ??????? ?? ??? ?? ???????? ? ?? ????????? ???? ??? ?????? ????, ????????? ??? ?? ??????? ???? ????? ? ??? ??? ?????, ?? ?? ?? ???? ??????? ?????? ? ?? ???? ???????????? ?? ???? ? ???????? ????????. ??????? ??? ??????? ?? ?? ?????? ?? ???? ????????, ? ????? ????? ? ?? ?? ?? ??????? ??????? ?? ????. ??????? ?? ???????? ????? YUCOM-a (???? ????? ?? ????? ?????? ????????? - ???? ? ???? ????????) ?? ????????? ????????? ?????? ? ?????? ???????? ?? ??????????? ??????.

????? ??? ?? ?? ????????? ? ?????! ?? ?? ??????? ???? ??????? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ???? ?????...


:D Supreme,i TI bi neku kintica,a? :nene


SALIM SE :D
S

???? ?? ?????? ?? ???? ?? ????? ?? ????  :nene

?? ?? ????? ?? ???? ???? ? ???????? ?? ?????, ???? ?? ????? ???? ? ??? ??? ????? ????, ? ?? ???? ?????.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"???? ?? ?????? ?? ???? ?? ????? ?? ????  :nene

?? ?? ????? ?? ???? ???? ? ???????? ?? ?????, ???? ?? ????? ???? ? ??? ??? ????? ????, ? ?? ???? ?????.

Ajde,ajde malo sale nije na odmet namigivanje
S

Da li neko zna, jer ima sanse da delije uskoro udju u ovu akciju, danas sam bio po propusnicu u reviji i zaboravi da pitam prisutne...
Supreme, ja hocu kao sto sam vec rekao, ali treba porazgovarati sa glavnima da ako oni vec organizuju nesto, mi samo da se prikljucimo, da se ne razdvajamo...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"Da li neko zna, jer ima sanse da delije uskoro udju u ovu akciju, danas sam bio po propusnicu u reviji i zaboravi da pitam prisutne...
Supreme, ja hocu kao sto sam vec rekao, ali treba porazgovarati sa glavnima da ako oni vec organizuju nesto, mi samo da se prikljucimo, da se ne razdvajamo...


PA VEC JE NAS DOSTA U AKCIJI... namigivanje

NIKO ne moze da ti zabrani da kazes svoje misljenje,takodje i da uradis parolu...!

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA!
S

ima nas mnogo ali i vrh je bitan,mi jednostavno MORAMO
da se prikljucimo!!!!!
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Dosta nas je na tribina.co.yu primetilo da dosta nalepnica nestaje, jedan decko je izlepio ceo trg i kaze da sutradan nije bilo ni jedne, ja sam dosta troli izlepio, samo sam se 2 puta vozio u nekoj gde je vec zalepljena, jedan decko je delio proglas u svom kraju i startovali ga civili, izvukao se na foru da mu je to neko delio, decku su uzeti podaci i sve ostalo, kao i proglas koji je trebao da podeli...

p.s.NE MOZETE VI DA SKIDATE KOLIKO MI MOZEMO DA LEPIMO...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!