???? ??? ??? ?? ?????? ?? ????? ????-?????? ? ???? - ???????. ?????? ?? ?????. ????? ????? ?? ??????? ???? ?? ?? ?? ????? ?????????? ? ??????? ???????? ? ?????????. ???????? ???????? ????, ????? ???. ?????? ?? ????? ?? ????????? ?? ?????? ????????, ???????? ?? ?????????... ???????? ????? ??? ?? ?????????...  :o

?????? ???? ?? ??????? ? ????? ?????? ?? ????????. ?????? ?? ?? ?????????? ? ????????? ?? ?? ?????? ??????? ???? ?? ?????? ??? ???? ?? ???  :o

??? ?? ???? ?? ?????????... ??? ?? ????? ???????? ??????

???? ????????? ??? ??????????!!!

Quote from: "Boka"???? ??? ??? ?? ?????? ?? ????? ????-?????? ? ???? - ???????. ?????? ?? ?????. ????? ????? ?? ??????? ???? ?? ?? ?? ????? ?????????? ? ??????? ???????? ? ?????????. ???????? ???????? ????, ????? ???. ?????? ?? ????? ?? ????????? ?? ?????? ????????, ???????? ?? ?????????... ???????? ????? ??? ?? ?????????...  :o

?????? ???? ?? ??????? ? ????? ?????? ?? ????????. ?????? ?? ?? ?????????? ? ????????? ?? ?? ?????? ??????? ???? ?? ?????? ??? ???? ?? ???  :o

??? ?? ???? ?? ?????????... ??? ?? ????? ???????? ??????

???? ????????? ??? ??????????!!!
Pa sta mislis zasto, zato sto su ocekivali parolu sa fudbala i oduzeli bi je sigurno, dajem glavu... Bilo bi do jaja kada bi sutra na rukometu mogla ista da se rasiri...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ajde nemojte odmah da paranoisete.
Svaki put kada se unosi zastava redari ili kerovi je sire i gledaju sta pise na njoj...
Druga stvar normalno je da je na basketu uvek bio i uvek ce biti stroziji pretres zbog blizine terena...
Setite se pre par godina kad nisu davali da se unesu kljucevi i telefoni...

SOS Kanal: Policija u Lavirintu

Poslednji sukobi navijaca i policije na derbiju Partizan-Crvena zvezda pokrenuo je protest navijaca, pa se postavilo pitanje pravilne primene zakona, prekoracenja ovlascenja i bezbednosti na stadionima. U emisiji Lavirint SOS Kanala, o ovom pitanju govirice predstavnici policije, klubova i navijaca!



Utorak 20h

??????? ?? ???? ??????????? ???????????. ?? ??? ?????? ????? ???? ????? ?? ????????  :nene

Quote from: "?????"??????? ?? ???? ??????????? ???????????. ?? ??? ?????? ????? ???? ????? ?? ????????  :nene

Jos uvek mi nije jasno sta to bi od emisije ?!

Licno sam cuo danas najavu jednog od voditelja kako poziva da svi budu uz male ekrane,da ce imati jako zanimljive goste u studiju i da ce po njihovoj proceni,ovo biti jako zanimljivo gledati.Posebno je naglasio goste,ne po imenu,ali po funkcijama da.Koliko znam,ta emisija uvek traje oko sat vremena,ali nije mi jasno po cijem nalogu je prekinuta odmah skoro nakon uvodne spice,jer posle izjava onih fosila trebalo je daa pocnu razgovor iz studija.

Sabotaza i cenzura od strane vlasti i rezima ?? Vrlo moguce!


Vasile,samo si za dz puko kintu od poruka... ;pljuga

Murija pokusava da predstavi javnom mnenju kako su za svaki incident krivi navijaci.
Pa ovo je van svake pameti  :o
Pogledajte i sudite sami
http://www.rts.co.yu/wupload/video/glasrazuma.ram


Ovo je reklama koja je izasla u poslednjem playboy-u, ne pise nista vise, verovatno je reklama za te sijalice...
Meni je sada jasno zasto nas murija bije, kada vide ovakvu ribu samo pomisle na prazan krevet ili debelu mrcinu koja ih ceka kuci, i onda popizde pa iskale bes na nama...  :rofl
Zandari, evo vam ga :finger
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!