видите на сајту да када се кликне на падајући мени из Галерије па оне сезоне нису линкови тачни па када се кликне не иде на ту сезону или на графите,тетоваже...већ на почетну страну галерије.

Исправљено је у рекордном року  ;)
Хвала што си јавио, ја нисам гледао, изгледа да се променио код скрипте који се користио за нову галерију.
П.с. и нова сличица у хедеру је постављена  :)

и само исправи у падајућем менију позаине у позадине,хедер одличан ;)

Quote from: KizaLion on March 30, 2009, 09:39:20 PM

П.с. и нова сличица у хедеру је постављена  :)

Морам да прокоментаришем. Мноооого добро изгледа! СЕВЕРНА АРМИЈА
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!

#64 March 31, 2009, 11:21:55 PM Last Edit: March 31, 2009, 11:28:50 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
кизо да не помислиш да сам досадан,али имам још један приједлог....само не знам да ли је изводљив?!
да ли би се ове мале иконице на енглеском изнад форума а испод слике Северна армија :хоме,хелп,сеарцх,профиле и логооут или регистер и ове испод реплај итд...могле замијенити са нашим ћириличним?!
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Боље нека остане овако. А када дођу руси да читају, неће се снаћи. Нека остане ово на латиници, а ако хоћете, ви промените...

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 31, 2009, 11:21:55 PM
кизо да не помислиш да сам досадан,али имам још један приједлог....само не знам да ли је изводљив?!
да ли би се ове мале иконице на енглеском изнад форума а испод слике Северна армија :хоме,хелп,сеарцх,профиле и логооут или регистер и ове испод реплај итд...могле замијенити са нашим ћириличним?!
глупо је да ћирилицом пишемо енглеске речи, једино да се замене нашим речима

Да, најбоље је да буду нашим речима. А што се тиче руса, знају они ћирилицу па ће се снаћи.

Quote from: rukometas_bg on April 01, 2009, 10:19:35 AM
Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 31, 2009, 11:21:55 PM
кизо да не помислиш да сам досадан,али имам још један приједлог....само не знам да ли је изводљив?!
да ли би се ове мале иконице на енглеском изнад форума а испод слике Северна армија :хоме,хелп,сеарцх,профиле и логооут или регистер и ове испод реплај итд...могле замијенити са нашим ћириличним?!
глупо је да ћирилицом пишемо енглеске речи, једино да се замене нашим речима
брате можда се нисам добро изразио,мислио да сам да преведемо на наше ријечи и да их се напише ћирилицом а не да пишемо енглеске ћирилицом:D

пс-кад смо већ код Руса,они су народ који невјероватно поштују ћирилицу,они чак ријечи које су на енглеском нпр pizza,macdonaldas и слично дословно напишу на ћирилици тј само их препишу овако ПИЗЗА,МАЦДОНАЛДС...моја бивша професорка српског рекла је да се у Москви осјећала као у рају само због тога:)
извините за мало одступање са теме...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

а могли би и да ставите дугме за одлазак на сајт?!

То имаш скроз доле Насловна, мислим да је Киза покушавао својевремено да ово дугме ХОМЕ пребацује на сајт али да није било могуће

#71 April 01, 2009, 01:13:53 PM Last Edit: April 01, 2009, 01:15:59 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
е кад смо већ код тога-насловна, галерија и развијено 2008.године исто би било лијепо да и то пише на ћирилици:)...

и само једна примједба око правописа-пошто у склопу тог натписа 2008.године иза 2008 стоји тачка,чини ми се да се тачка ставља само у склопу текуће године,а 2008 је прошла:)тј сада је 2009 па би се та тачка мислим требала избрисати...

исправите ме ако гријешим,али мислим да то тако иде....

кизо извини што те натрпасмо приједлозима и коментарима,знам да није нимало лако то све одрадити....
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on April 01, 2009, 01:13:53 PM
е кад смо већ код тога-насловна, галерија и развијено 2008.године исто би било лијепо да и то пише на ћирилици:)...

и само једна примједба око правописа-пошто у склопу тог натписа 2008.године иза 2008 стоји тачка,чини ми се да се тачка ставља само у склопу текуће године,а 2008 је прошла:)тј сада је 2009 па би се та тачка мислим требала избрисати...

исправите ме ако гријешим,али мислим да то тако иде....

кизо извини што те натрпасмо приједлозима и коментарима,знам да није нимало лако то све одрадити....
ниси управу,иза године иде тачка

Тачка увек иде са бројем, нема то везе јел година прошла или није.
Направио сам мени са ћириличним словима, довољно је велико и уопште није незграпно  :D
И ово доле ћу пребацити на ћирилицу. Надам се да сте задовољни  ;D

моја грешка за тачку...лупио па ост`о жив... ;)

јеси ти кизо већ пребацио на ћирилична слова мени или....пошто је код мене још старо?!

и једно питање...гдје се могу набавити ДЕЛИЈЕ ЋИРИЛИЧНА СЛОВА (тј фонт)?ако ти није тешко дај линк или нешто слично,пошто имам доста варијанти ћириличних слова,али ето Делије немам...  :(
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Иди рецимо на опцију ВЈУ ИМИЏ, па онда рилоуд, па се вратиш на страну и опет учиташ, тада ће да ради.

Не постоји Делије фонт, него мора да се смандрља :)

КИЗО БРАТЕ ИМАШ КЛАЊАЊЕ ОД МЕНЕ ДО ПОДА :) :) :) :) :) :) :)
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Само да похвалим рад,пуно ми се допада како је урађен мени. :)

И да ли ми се чини,или си и боје на подлози промијенио...некако ми се љепше чине :)
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Свака част на труду, много боље изгледа и форум и сам сајт.