Quote from: "Pantovac"Mozeli neko da mi kaze zasto se nepale baklje i zasto nema koreografije jer setalice bi bile odlicne
Pa ti kao da si se danas rodio, baklji nema jer zakon NE DA, ne bi smele da se pale ni na jednom sportu, a kamoli u hali, mnogi ljudi su na fudbalu padali zbog toga...
Koreografija je bila protiv Visle, od crvenih i belih balona, a setalice se jedva i na velikim fudbalskim tekmama rade, a kamoli na rukometu gde dodje 3000 ljudi, odakle nam pare...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa moze da se dogovori sa upravom da se barem zapale pre pocetka ili na kraju meca,a za setalicu ja bih pre pravio za rukometase nego za fudbalere jer se ovi momci stvarno lavovski bore.

Kerova i nema mnogo NESMEJU NAM NISTA

Quote from: "Pantovac"Pa moze da se dogovori sa upravom da se barem zapale pre pocetka ili na kraju meca,a za setalicu ja bih pre pravio za rukometase nego za fudbalere jer se ovi momci stvarno lavovski bore.

Kerova i nema mnogo NESMEJU NAM NISTA
Ako bi se sa nekim dogovarali, to je murija oko baklji, ali tu nema dogovora, sto se tice koreografije, FK je davao pare i na fudbalu je cesto koreo kada su vece tekme, a za rukomet je problem zato sto je teren blizu da se ne ubaci zastavica, najlon i slicno, setalica bi ja mislim jedino dosla u obzir, ali tu se mi ne pitamo, nase je da dodjemo...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Dobicete u ponedeljak izvestaj iz Celja kad se vratimo a do tada ne smarajte sa glupostima...

Quote from: "KBB"Dobicete u ponedeljak izvestaj iz Celja kad se vratimo a do tada ne smarajte sa glupostima...
Koliko ljudi ide iz Srbije, ako sme da se zna...
srecan put i lepo se provedite, ponesite neki fotoaprat...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!