Pogledajte talibanske cene karata, kao i uvek...

07/10/2004 | Izvor: B92, zvanicni sajt
Karte za derbi od ponedeljka
FK Partizan odredio je cene ulaznica za derbi sa Crvenom zvezdom koji se igra 16. oktobra. Ulaznice za centralne delove zapadne i istocne tribine ce se prodavati po ceni od 800 dinara, bocni delovi ovih tribina ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Kad je na Cukarickom karta bila 300 dinara ne znam sta ti ocekujes da ce da bude na jeneaa, 100 din?
Sve u svemu, kupite karte na vreme da ne bude posle joj nemam kartu...

Quote from: "KBB"Kad je na Cukarickom karta bila 300 dinara ne znam sta ti ocekujes da ce da bude na jeneaa, 100 din?
Sve u svemu, kupite karte na vreme da ne bude posle joj nemam kartu...

Upravu si. :)

Uvek je karta na jeneaa bila skuplja nego kod nas za debri. Inace, mene ova karta za zapad bas kolje... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"

Inace, mene ova karta za zapad bas kolje... :)

poz,
budimir

Dokle bre na zapad Budo...?
Ustvari znam,zapad je u zadnje vreme dosta kritikovan pa je Buda resio da ih malo povede i da ih trgne iz letargije... :D

Quote from: "Forever Ultras"Uvek je karta na jeneaa bila skuplja nego kod nas za debri.

PA to je za njih atraktivna utakmica ne za nas. Stoga je i logicno da su oni uvek drzali cenu protiv nas, a gde je logika da mi drzimo cenu portiv nekoga ko nam 5 godina nije ni go dao, a kamoli pobedio ...
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Iz proverenih informacija sam cuo da su kerovi protiv Zenita usli na zapad jer su se plasili da Buda ne uskoci u lozu...
Budo huliganu stari  :D

Quote from: "KBB"Iz proverenih informacija sam cuo da su kerovi protiv Zenita usli na zapad jer su se plasili da Buda ne uskoci u lozu...
Budo huliganu stari  :D

Cuj, uopste nisi daleko od istine, malo je falilo kada smo primili drugi gol a i neke stolice su poletele gore od strane besnih indijanera sa Zapada. Izgleda da je Dzajka cula da sam se "preselio" na Zapad, pa se uplasila mene i ostalih NetHoolsa... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da li se zna u koliko sati pocinje utakmica?

Quote from: "Radza"Da li se zna u koliko sati pocinje utakmica?

U 14.30  namigivanje

Mec je zakazan za 14:30  :o
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Stoka, sad moram da ustajem rano u subotu...

Quote from: "KBB"Stoka, sad moram da ustajem rano u subotu...

To im je izgleda i bio cilj,poceli su polako da primenjuju one fazone iz Engleske i Poljske.

Idu na foru da se dosta incidentnih osoba nece pojaviti,jer se oni jos uvek tripuju da si navijaci stoka koja u petak uvece obnevidi od alkohola.

Moram priznati da mi ovaj derbi u najavi izgleda kao kecerski mec, em gotovo da znam ishod unapred, em pocinje da me privlaci koliko i doticni sport. Ne mogu da verujem dokle smo dosli... Pobeda Zvezde ili nereseno. Inace, vidimo se na KK utakmici...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da niste za neko organizovano kretanje na tekmu ( momci sa caffe). Malo da negde zalijemo pre tekme pa onda na onu kantu od stadiona .
Da li ste gledali ono sranje od basketa? Imamo tip za ispadanje ... Steta sto to ove godine ne mozemo da uradimo zbog glupih pravila . Ej bre onoliko sponzora a mi krs tim . Jebote nemogu vise da se nerviram stoka ce da uzme 4 titule zaredom.
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

Quote from: "DelijaKV"Da niste za neko organizovano kretanje na tekmu ( momci I DEVOJKE (valjda si i na njih mislio)sa caffe). Malo da negde zalijemo pre tekme pa onda na onu kantu od stadiona .
Da li ste gledali ono sranje od basketa? Imamo tip za ispadanje ... Steta sto to ove godine ne mozemo da uradimo zbog glupih pravila . Ej bre onoliko sponzora a mi krs tim . Jebote nemogu vise da se nerviram stoka ce da uzme 4 titule zaredom.
Dobra ti je ideja, ali cenim da se o nalazenju neces dogovarati ovde, a sto se tice basketa, sada imas poseban topic vezan za tekmu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa i nije bas mesto za dogovor tipa ajde u 1 ispred mare mi i jos 15 kornjaca :nene . Nego cisto ako ste za da zazivi ideja pa cemo lako da se dogovorimo mislim s kornjacama .
ooooooooooo Dzajo odlazi   zivot  prolazi  Dzajo odlazi ooooooooooooo
a sam cetnik majko Ravnogorskog puka desna mi je majko odsecena ruka...

Inace procurila je vest od strane jednog pripadnika zandarmerije cija ce "brigada" obezbedjivati derbi u subotu,da ce ovo sada biti rekordan broj zandara i da se sprema nesto veliko,ako samo dodje do makar malog povoda.Ta cifra iznosi 1500 zandara + jos toliko obicne policije!
Dignute je nekoliko odreda sa Kosova,vratili su ih odozdo samo da dodju na ovu tekmu.Naime,sastav zandarmerije sacinjavace,pored beogradskih,i ceo novosadski i ceo niski odred.

Tesko da ce se ista crveno-belo i crno-belo primetiti oko stadiona,izgleda da ce preovladavati samo plava boja.Ljudi,sta da vam kazem...svi pamet u glavu,moze biti svasta!

E bre,stvarno sutra svi pamet u glavu,vidis koliko ce biti ovih nacista...Tako da vi sa strane nemojte da cimate transparente sa sobom da ne bi bilo nekih problema,ako vam ne daju da ih unesete a sve su sanse da ce tako i biti,sta cete raditi onda...da se cimate sa njima,ma samo im fali neki mali beznacajan povod pa da bude svasta.Necu ni da mislim na to sta ce da bude  :( .Kao nece pustati pijane na stadion...nedaju ovo,nedaju ono,ma smisljaju svasta znajuci da ce se naci sigurno neko od tolike mase ljudi koji ce uraditi nesto od "zabranjenih" stvari i samo cekaju da sprovedu svoje "visokoumne" vezbice uvezbavane ispred jna u delo.Evo samo jedan podatak o opremi(skoro iz prve ruke),cena jedne one njihove rukavice koje ce valjda nositi iznosi 6.000 din,to je kao neka specijalna ojacana nekim olovima sranjima sta ti ja znam,cudo...Nadam se da nece niko imati priliku izbliza da vidi od cega je to sacinjeno.
Pozdrav i srecno svima sutra
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Da da, sa svih strana se pojavljuje prica da ce zandari da nam jebu kevu... Evo i na vestima javljaju nikad vece i jace obezbedjenje od strane murije... Za one koji ne znaju, mislim to nije neka tajna pa da se ne kaze ovde, neke(i) od vodja su bili uhapseni prosle nedelje... Ne znam sta se u medjuvremenu desavalo, da li su na slobodi, ali mislite o tome i... stvarno, pamet u glavu!!! Ne dajmo da nas izazovu, mnogo su oni gluplji od nas, pokazimo ko ima, a ko nema mozga....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

"Na inicijativu Uprave za sport republickog Ministarstva prosvete i sporta juce je u Vladi Srbije odr

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!