warsaw .pa sta je sa tom famoznom zastavom...
godinu dana  ti treba :jebanje hahahahahah

popdrav

Nazalost nemam slike, a izvestaj pisem sutra.
poz
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

nislija hoce li taj izvestaj skoro?
nestrpiljiv sam

Krecemo iz Nisa nas cetvorica u noci izmedju utorka I srede naoruzani sa dosta alkohola  :flasa  I jednim salom I dresom olimpijakosa, dok su ostali imali zvezdina obelezja. Na makedonskoj granici nas malo cimaju zbog alkohola (tako je bilo I u povratku), dok su grci videvsi ovog ortaka sa Rivaldovim dresom bili totalno opusteni, mada ne znam sta bi bilo da je carinik navijao za pao. Ja sam vozio kroz makedoniju iako tek treba da polozim za par nedelja. E sad posto od granice do Atine ima dosta par puta smo stajali I na jednom mestu smo nasli povoljne salove Olimpijakosa za 12 evrica, a izgledali su sasvim pristojno, mislim nisu bili neki indijanski jer smo posle videli takve I na stadionu. Oko 3 popodne stizemo u Atinu I vec posle par minuta ispred nas je bio olimpijakosov stadion, Georgios Karaiskakis (ako sam dobro zapamtio). Medjutim, prvo smo morali da idemo da se nadjemo sa ova dva lika kod kojih su nam bile karte. Jedan od njih je nas covek koji zivi u Atini sa kojim sam se ja letos upoznao, a ovaj drugi je njegov kolega, inace Grk koji vrlo dobor barata srpskim, tako da smo sve pricali na nasem jeziku, jedino je on ponekad ubacivao malo engleski kada nije mogao da nadje pravu rec. Zatim smo otisli nesto malo da prezalogajimo I tada mi stize poruka od brata da smo dobili Vosu sa 3:1 pa smo resili da to zalijemo sa po kojim amstelom. Kada smo isli da kupimo pivo, ono prodavacica odvrnula
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Svaka cast za izvestaj, sav sam se najezio...
Moram jednom da odem dole da osetim taj njihov naboj...
Nego, koliko je bila karta za tekmu, i, jer si vadio vizu ili imas neki drugi pasos...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

dobar je izvestaj
prava stvar je kada se ide kolima dole

Quote from: "Nesha_cb"Svaka cast za izvestaj, sav sam se najezio...
Moram jednom da odem dole da osetim taj njihov naboj...
Nego, koliko je bila karta za tekmu, i, jer si vadio vizu ili imas neki drugi pasos...

karta je bila 40 evra, a vizu sam vadio. inace, rodjen sam u Tuzli pa imam dvojno drzavljanstvo  :D  ali mi to nista ne pomaze
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

mr.Proper,samo opusteno... namigivanje

Za Delije iz Nis-a,dali ste nosili transparent i ako jeste zasto niste okacili,visila je 4cccc na Misfitsu,pa me malo cudi zasto vasa nije?

Pozdrav
S

Ma nismo mi isli ispred delija-nis, vise onako turisitcki, nije mi to ni palo napamet, mozda sledeci put ako idemo boze zdravlje. u stvari cak je i jedan od ovih likova koji su bili samnom meraklija.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Naslovna strana misfitsa, pogledajte drugu vest:
http://www.gate7.gr/misfits/online/start.html
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nadam se da ste gledali sinoc tekmu liverpul-olimpijakos. Bila je stvarno strava utakmica. Grka je bilo oko 2.000 i culi se skoro ceo mec. Domaci osim You will never walk alone na pocetku i na kraju uglavnom u pozorisnoj atmosferi prate mec. Nasa braca su povela golom Rivalda, ali je u drugom poluvremenu ipak proradilo cudo Enfilda i gosti nisu izdrzali preveliki pritisak. Ipak, nije mi mnogo krivo jer mi Liverpul omiljeni od timova iz Evrope, ali sam sinoc naravno navijao za nasu bracu koja ce nastaviti takmicenje u Kupu UEFA, pa ako se daj boze padnu sa partizankama bilo bi svasta u Beogradu. Pretpostavljam da bi mnoge Delije otisle na sever ili bar na zapad da bodre Olimpijakos, a i Gate7 bi sigurno dosli u velikom broju...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Partizan treba da bude drugi u grupi da bi mogao da izvuce Olimpijakos. Ako bude treci, onda ce igrati sa nekim timom iz liga kupa uefa koji je osvojio prvo mesto u grupi.

???? ?? ????, ???? ??? :D
???? ??? ?? ???? ????? ?????????? ??? ??? ???? ???? ?????, ???? ????? ???? ?? ?? ???? ??????? ? ??????.
?????? ?? ??????? ???? ????????, ?????? 3 ???????? ? ????? ????.?????!

Soso do JAJA!

Idemo svi na stadion!!!!

BROTHERS FOR EVER!

SEE'YA Brothers

ULTRAKLAN