Na utakmici danas prisutno oko 3-3.500 gledalaca. Navijanja je bilo u drugom poluvremenu. Sasvim OK je zvucalo. Na zalost, igraci se nisu oduzili navijacima tako da je poraz bio neizbezan. Kop koji je bio formiran imao je finu brojnost. Standardno pevanje, uz prisustvo samo dve zastave (TBCZ i ja mislim Ragazzi). Zasto nisu donete i ostale, ne znam. Igraci su ispraceni sa "Igrate ko picke Cigani!" i uz salvu zvizduka. Ipak, nisu oni krivi sto vise ne mogu i sto ne znaju, kriv je trener sto ih muci kao konje da rade kako bi postali neki igraci. A moglo je fino samo da se pokupuju neki kvalitetniji. To je ipak za neku drugu analizu. Slike su postavljene na sledecem linku

http://www.delije-caffe.net/godra/Cz-Olimp/



sta ce jadan :zbunjen

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Zasto je dozvoljeno da Zvezda bude slaba???ZASTO  :bes ???Jer mi imamo ime Zvezda da bi bili slabi ili sta?Stvarno sam poludeo,ne zasluzuju bre ni pola onog kopa od juce.Prosle sezone smo imali pet puta bolji tim pa opet nista skoro nismo uradili,a sta sad???Ma...Bila je i zastava Vatos Locos koliko sam ja video,a cija je ovo zastava TB?Da nisu Taurunumi resili da navijaju za pravi klub konacno  :lol: .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Djape_BBrdo,TB ti je zastava Trebinje.
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Predpostavio sam samo nisam bio siguran,lepa je zastava nema sta  ;pljuga .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Godra"Standardno pevanje, uz prisustvo samo dve zastave (TBCZ i ja mislim Ragazzi).
Ma kakvi te ragazzi spopali, oni odavno ne postoje, ko sto djape vec to ti je VL, zastava im nije lose odradjena, ali se tesko cita, u pm...
Dobra je TB, bas mi se svidja, pa da su uradili bilo koju novu bila bi bolja od prosle, secate se kakva je bila...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????? ?? ??? ?? ??????? ?? ????????

???????!!!

Quote from: "capocrimi"????? ?? ??? ?? ??????? ?? ????????

???????!!!

Kad budem skontao sta pise, onda cu da je uslikam :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


???? ?? ???????. ??? ???? ??????-????-??????-????-??????, ? ? ?????? ???? ????? ???? ????? ???? ???????? ? ??????????? ???????.

Quote from: "Boka"???? ?? ???????. ??? ???? ??????-????-??????-????-??????, ? ? ?????? ???? ????? ???? ????? ???? ???????? ? ??????????? ???????.
ma mi smo se skroz izmesali, jedni misle na TB, drugi na VL, cini mi se da je godrinjo rekao za VL da ce da uslika kada izvali sta pise...
Godrinjo, na zastavi pise VATOS LOCOS, a grupa se zove vatos locos siempre....
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!