Ovde nastavite pricu o Zmagi i KK CZ. Na severnoj tribini je postavljen navijacki izvestaj. Neki red ipak mora da se postuje.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Red Star Forever"Da, da, sto rece Godra to je za neku drugu i dugu analizu
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Razumijem nezadovoljstvo mnogih sto se tice Zmaga, ali
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

?????? ?? ???? ?????????????? ? ??????? ?? ????? ?????????? ???????? (17 ??????). ?? ???? ?? ?? ??????? ?????? ?? ???? ??? ???? ?????? ???, ??? ??? ???? ?????? ?? ?????. ??????? ?? ??????, ???? ???????? ? ?????? ????????? ???????? ?? ??????? ??????, ??? ?? ???????, ????? ?? ?????? ? ??????? ? ??????? ? ?? ?? ??. ??????? ?????? ? ??? ????? ?? ????? ?? ???? ????? ??????? ??????? ????????. ?? ???? ?????? ?? ?????? ???????. ??? ?? ???? ????? ?????? ??????. ?????? ?? ???????? ?? 1/3 ?????. ???? ?? ??????? ?? ????????. ????? ?? ? 1/4 ???????? ??? ??????.

??? ?????? ?? ????????? ????? ?? ???????. ????? ??? ???? ??????? ?????? ???? ???????? ???????? ????? (???????? ?? ???). ???? ??? ??????? ?????? ?? ??? ?? ????? ? ?????, ???? ?????? ?? ? ?? ?????????????. ?? ?? ????? ?? ?????????? ?? ?? ?????? ??? ?????????? ????????? ?????????? ? ?? ?????? ??????? ??????? ? ????. ??? ??? ????? ????? ?? ?????? ???????. ??????? ??? ?? ???? ????? ? ??? ???? ??????????? ??????, ??? ????? ?????. ?????? ????? ?????????? ???? qrac ?? ????? ? ????? ?? ???? ?????, ??? ??????? ??????????, ? ???? ?? ?? ????? ? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ???????? ???????? ? ????????? ???????. ? ??????? ?? ????? ????? ??????? ? ???? ? ??????????? ??????. ??????? ?? ?? ???? ? ?????? ??? ??? ????? ??? ????? ???? ?? ??????. ?? ?? ?????? ?? ?? ????? ??? ?????? ???? ?? ??? ????????. ???? ?????? ?????? ? ??????? ?? ??????? ?????? ??????????, ? ?? ???????? ? ??????. ?? ??? ??? ???? ???????? ?? ?????? ? ????? ?????, ? ? ?????? ??? ???? ?? ??????? 3-4 air ball, ??? ???????? - ?????.

?????? ?? ?? ????? ?? ????? ???????? ???? ??????. ?? ?? ???? ??????? ??????? ?? ?????? ?????. ??????? ????? ????????, ????????? ?????? ???? ?????? ? ??????.

???????!

Malo edukacije o sponzorstvima za FK od strane KK...

poz,
budimir

"Raiffeisen Bank" novi partner Crvene zvezde 25.10.2004




Danas je u prostorijama ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo sada i Porse...  :D

poz,
budimir

28/10/2004 | Izvor: Beta
Zvezda i Por
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mozete vi da pricate sta hocete ali se meni cini da nam dolaze bolji dani za KK...


Quote from: "KBB"Mozete vi da pricate sta hocete ali se meni cini da nam dolaze bolji dani za KK...

I meni se to isto cini. Nemojte da zaboravite da po pravilniku tim moze prilicno da se izmeni tokom sezone. Verujem da ce biti vrlo interesantnih pojacanja.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

QuoteI meni se to isto cini. Nemojte da zaboravite da po pravilniku tim moze prilicno da se izmeni tokom sezone. Verujem da ce biti vrlo interesantnih pojacanja.
I ja tako mislim, mozda cak nesto i osvojimo na kraju.
Pa ipak, nisam siguran da bih voleo trofeje tako osvojene (tipa, ko ima vise para za plej of da pokrade sve zivo od siromasnijih, pobedice :zbunjen  Kako zanimljivo...). Zamislite da menjamo igrace svake godine (kao i do sada :nene ), svakih par meseci (oni koji bi dosli za plej of tesko da bi nesto duze ostali?) :zbunjen . Nije to to... Treba VEC JEDNOM da imamo isti, kvalitetni tim NEKOLIKO godina... Gde se kostur tima sacuva i duze i da KONACNO pocnemo da cuvamo dobre igrace iz nase skole. A ovako, kad sledece sezone pogledam spisak igraca, to kao da i nije Zvezda. Prepoznam dva tri igraca i to je to. Niko ne ostane par godina da igra u prvom timu.Osim toga, iako "domaca" titula u konkurenciji bilo koje od dve lige mnogo vise znaci nego npr. u fudbalu, ipak bi u Evro ligi ili kupu opet gubili od nekih pacera :bes , kao i do sada.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"