nema prenosa na tv i  zato svi u pionir
i ja cu se iscimati iz ns

Novi Sad

??????? ?? ??????? ?? ?? ????? ???? ??? ??????? ??? ? ???? ???? ???? ?? ????? ?? ???????? ?? ?? ???? ???????? ??????? ??????? 20 ??????? ?? ????!???? ?? ????? ?? ???????? ? ??? ???? ???? ?? ?????? ?????? ??? ??? ?? ??? ?????? ???? ?? ??? ????? ? ??? ?? ??? ? ??????? ??? ?????? ???? ??????? ????!??? ?? ?? ???? ??? ????? ??? ???? ?? ??????? ?? ?? ?????? ?? ???? ?? ???? ?? ????????!


???? ??? ? ?????? ? ?????? ? 5 ?? ???? ??????? ?? ????? ??????????? ????? ??????? ??? ?????? ??? ?? ?? ????????? ??? ?? ????? ?? ?? ???????? ?? ??? ? ????? ?????!????

Za Split je navijanje i atmosfera bilo bruka lose,nadam se da ce se za Zagreb skupiti sve prave ekipe da pokazemo ustasama i za###rima  kako se bodri voljeni klub!  delije indjija

Taman sam mislio jednu subotu predah a ono ustase na redu.Vidimo se u subotu.
ve prolazi ZVEZDA traje!

? ???? ?? ? ????? ???? ?????? ???? ????? ????? ? ??? ?????:

???? ?????? ????? ?????? ????? ?????? ????? ??????
???? ?????? ????? ?????? ????? ?????? ????? ??????
??????????????????.......
????? ?? ?? ?? ?? ?????? ?? ????? ? ?? ?? ???? ??? ?? ???? ? ?? ?? ??? ????? ???? ??? ?? ??? ??? ????? ???? ?? ???? ?? ????????!

???? ??? ? ?????? ? ?????? 13.11. ? 17.00 ?? ???????? ???? ???????? ???? ?? ?????? ?? ???? ???? ? ???? ????? ?????? ?? ? ?? ?? ?????? ??? ?????!???????

??????? ?????? ???? ?? ???????? ??????? ?????,?? ?????? ??????,?? ????????
???? ????.
???????? ???????? ???? ?? ??????,???? ?? ? ??? ????? ????? ??? ?????
? ??????? ??????.?????????? ??? ???? ?????????? ??????,??? ????????
???? ?????? ??? ????? ??? ?????? ??? ??????.

?? ???????? ??????? ????
????? ???? ???? ????
?? ?????? ?? ????????
????? ???? ?????????

?????? ?? ?? ???????
?? ?????? ??????? ????
??? ?? ??? ? ????? ????
?? ?? ?????? ??? ???????

Zora rudi,dan se beli jebacemo Zagreb celi!

P.S.Kizo,gde su ti textovi pesma?

Izgubilo se negde. Silovasmo ova hrvatska govna sa 42 razlike i izgleda kako je bilo jako malo ljudi to sve pokazuje kako je nastao tihi bojkot Kurtonke. Ljudi ce biti sve manje, niko se vise ne pali na te Hrvate. Ljudi hoce dobar basket a ne da gledaju ove idiote. Moramo biti slozni i sto pre istupiti iz te kvazi lige.

Pa sta da igramo??Grobarsku privatnu ligu?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

RAZVALJIVANJE!

Gde ste cigani,probudite se koji vam je
ono juce je bila sramota

Novi Sad

Quote from: "OrtoDelija"Pa sta da igramo??Grobarsku privatnu ligu?

Bolje grob, nego rob.  :D

Zmago je otisao, atmosfera na terenu se popravila. Sada trenutno samo fali atmosfera sa tribina i sav onaj pakleni spektakl...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

???? ???? ?? ????? ???? ???? ???? ?? ?????????? ??????????. ????? ???? ???? ??? ???? ????????? ??? ???? ??????????. ??????? ??? ???? ???? ????????? ? ?? ????. ??????? ?? ?? ?? ????? ??????? ?? ??????? ????? ?????? ?????????. ????????? ?? ??? ?????? ??? ??? ?? ???????? ????????...

Quote from: "Boka"????????? ?? ??? ?????? ??? ??? ?? ???????? ????????...

Da, a talibani su pobedili nas...

Slike su na http://www.delije-caffe.net/godra/KKCZ_ZG/

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ko je bolja ekipa, Zagreb ili Partizan?  :lol:

Samo par stvari u vezi navijaca a ne simpatizera, oni su totalno nebitni u celoj prici. Na vecerasnjoj tekmi je prisustvovalo oko 10-15 ljudi sveukupno iz beogradskih ekipa. Sve ostalo su bila deca.

Prosle godine bilo je veliko interesovanje za KK propusnice. Bilo nam je odobreno oko 500 komada, i to je bilo brzo razgrabljeno.

Ove godine je veoma MIZERAN broj uzeo propusnicu KK iz Revije.
Jel sad jasnije.

Sinoc sam se sa ortakom prisecala kako je izgledala tekma sa Zagrebom, pre dve godine kada smo morali da ulazimo u Pionir "na foru" jer nije bilo dovoljno ulaznica za mnoge...ali to su vec price za "vremeplov"...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"Ko je bolja ekipa, Zagreb ili Partizan?  :lol:

Samo par stvari u vezi navijaca a ne simpatizera, oni su totalno nebitni u celoj prici. Na vecerasnjoj tekmi je prisustvovalo oko 10-15 ljudi sveukupno iz beogradskih ekipa. Sve ostalo su bila deca.

.

Mislis u kopu je bilo takvo stanje ili....?
Posto sam ja diljem dvorane vidio sigurno 10+ navijaca iz grupa. Plus ovi sto su bili u kopu. A o starijim simpatizerima, u koje sam spadam, koje sam ranije redovno vidjao u kopu da ne govorim.

Mislim da se kop moze ozbiljnije oformiti, mozda treba ljude odma na ulazu uputiti da idu u kop. Ili nekako obavjestiti.
Evo recimo ja na primer. Ja stvarno volim da idem u kop i da oderem grlo, imam 23 god i vjerovatno bi bio jedan od starijih u onom kopu protiv Zagreba. Ali pri ulasku u halu vidm da je kop smijesan. Sto neko rece stramota bi me bilo da navijam sa tom gomilom napaljenih klinaca.
Ja sam ranije bez obzira hoceli ili ne biti navijanja isao u kop. Ali poslije Splita (ja mislim) sam odlucio da cu prvo pogledati ko se muva oko kopa pa cu onda odluciti da li da navijam. Zasto? Pa ne mogu ja sebi dozvoliti da me neki osnovci ili neozbiljni srednjoskolci, bez obzira sto su clanovi grupa ili znaju gospodina x i ekipu, tjeraju sta da pjevam i govore da navijam ko picka (nije mi nikada niko licno rekao, ali znate onaj fazon "alo bre cigani navijate ko picke").

Sto se tice propusnica. Ja sam je kupio na malom kalisu, ali bih je sada rado zamjenio za fudbalsku. Jer ja idem na tekme da navijam, a ne da sjedim i smaram se. Mogu i kuci sjediti i gledati prenos.

Zakljucak ovog mog posta je:

Kop se moze uciniti ozbiljnjim, ali ljudi su ga poceli izbjegavati zbog neozbiljnosti. Sad te ljude treba nekako vratiti.....

Pozdrav

Kad sam pisao onaj post odnosio se na navijace koji su bili u KOPU, a ne na sve koji su prisustvovali na utakmici. Naravno ima starijih navijaca koji su uvek na terasici, ili levo od kopa prema grobarskoj terasici. U svemu se dobrano slazem sa tobom.

Tihi bojkot je u pitanju, zato nema navijaca, zato je atmosfera... ma ne moze da se poredi kao ranije.

?? ?? ?????? ????????.??????, ???????????? ?? ? ??.?? ???? ??????? ?? ???? ?? ??? ??? ????? ? ???? ????, ??? ?????? ??? ?? ?????? ??? , ????? ?? 2 ?????? ? ????? ?? ???? ????????? ???? ? ?????? ????????.?????? ?? ???? ? ???????? ????????? ???? ????? ??? ?? 50% ????? (??? ?? ????????? ? ?? ??????) ??? ?? ?????????? ???? ???? ? ??????? ??????? ????????? ????? ??? 100% ????? ?? ??? ????????? ? ?? ??? ?????? ????? ???? ????? ?? ???? ? ????? ???????.

?? ?????? ??? ?? ????!

dzicKara ? ?????????? ?? ?????? ? ?????!??? ???? ?? ???? ????????? ????? ?????? ??? ?? ???? ????!

??, ????? ???? ??????, ???? ?? ??????? ????? ????? ???????? ?? ???? ?????? ? ? ???? ?? ??? ??????? ????????

?????? ?? ????? ???? ?????????? ???? ?? ? ?????? ???? ???? ? ???? ? ???? ?? ? ?????? ?????? ??????.

1. ?????? ?? ????? ????? ????????? ?????, ?? ?????? ??????? ? ?????? ?????? ???? 10 ?????? ? ??? ???????? ? ?????? ????? ?? ???? ?????????? ?? ?????????.

2. ?????? ?? ????????? ???? ?? ???? ???? ?? ?????????!

3. ?? ????????? ????????? ? ????? ????, ?????? ?? ???????? ?? ????????? ? ??? ?? ?????? ???????????.

4. ?? ?????? ???? ???????? ?????? ?????? ?????? ?? ??. ?? ????? ????? ???? 40 ?????? (???????? ????????), ?? ???? ??? ??????? ???? ???? ??? ???? ? ?????? ?? ?????????? ?? ?????? ?? ?????? ? ????????? ?? ????????? ??????? ? ? ????.

???. ???.

??? ?? ??????? ?????? ??????? ?? ??????? ??????, ???? ???? ???? ????? ??? ? ???????? ???? ????????? ? ???? ?? ???? ?? ??? ???????? ?? ???????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!