Svi koji mogu, a vole Zvezdu neka dodju u Bon sledeceg utorka da se jos jednom napravi odlicna atmosfera kako samo to Delije mogu. Vas gastarbajtera ima pun kurac u Svabiji, a Zvezda vam retko kad dolazi zato iskoristite priliku. Zato jos jednom, pozivam sve prave Delije ma gde god bili (Francuska, Belgija, Holandija) da jos jednom uprilice atmosferu u reziji Ultra klana.


Hocu i ja da idem ako mi sredis shengen  :D

????? ?? ???? ?? ?? ???? ??????? ?? ?????? ???? ? ??? ??????????? ???? ?? ???? ???? ??? ?? ????? ?? ?? ???? ????!????? ?? ?? ?? ?? ???????? ?rtdox boys-i,???????,????? ???? ???? ?? ??????? ????? ? ?????? ?? ????!??? ??? ??????? ???? ???? ?? ???? ????? ?? ?? ?? ???? ? ?? ?? ??? ???? ?????!

Evo ti lista kandidata koji ti mogu pomoci, a to nisu oni koji imaju boravak i sl. nego oni koji imaju drzavljanstvo:

Red star MG
Uk Nikola
...

pogledaj malo listu reg. forumasa ili ti je dovoljno da virnes na sekciju English/Deutsch to ti je pravi raj za vadjenje shengena :)
Vrlo je bitno da su Srbi po imenu, a Arijevci po prezimenu  :lol:

Ako ti ne pomognu, momentalno cu ih banovati.  :)


Quote from: "KizaLion"Evo ti lista kandidata koji ti mogu pomoci, a to nisu oni koji imaju boravak i sl. nego oni koji imaju drzavljanstvo:

Red star MG
Uk Nikola
...

Pogotovu ovi sa svajcarskim drzavljanstvom mogu da ti pomognu da dobijes sengen.
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....


UK Nikola ima svoje veze u Nemackoj, zato ne jebi.  :)

Evo mi iz Amsterdama cemo se potruditi da dodjemo u Bonn, bice malo teze posto je radni dan...a nekoliko dana kasnije se putuje za BG  (;pivo ...jel tako kiza) tako da ce biti malo teze da se uzme po jos koji dan 'off'!!

Nadam se da ce se ponoviti atmosfera 'Charleroi'... UK-ovci, momci iz Pariza i naravno Red Star MG  namigivanje , pozdrav za vas..pa da se ponovo pokaze da gastoshi ;-) znaju da zive za NASU ZVEZDU CRVENU!!!

poz.[/code]
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Alo... kamo su izvestaji i slike, jebo vas ja?!

Ja negde procitas da je bilo oko 300 delija u Bonu  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


To Munjo care! :ruke  :ruke
Doduse ovo moze biti i kontraproduktivno,kad Kiza ovo vidi trebace mu 2 dana da se oporavi od soka! :D

I bi Bon. Vajlda 40 ljudi u kopu pola UK i nasi prijatelji ostali Delije iz cele Evrope. Jedan Brigadir, jedan OB i 3 momka iz GATE7 Nirnberg. Opet sam dobio na poklon sal ovaj put od SAINTS'a stvarno prelep! Navijanje u par navrata dobro mislim da smo ponekad cak i grmeli. Inace vodja u crvenoj majci najbolji ikad i treba mu dati sansu na marakani pred punim severom! :D  :D  Sa druge strane 1500 svabe koji su totalno u americkom fazonu defense ofense i te fore. U hali neki Ultrasi od Salkea koji su dosli samo da nas vide jebeno smo popularni. :D Slike ce biti uskoro ima cak i flimic dimljade koji nije los. Problem je sto je pola kopa zapalilo napolje kada su se upalili dimovi neznam zasto :zbunjen

Uostalom promukao sam do JAJA i neprica mi se vise. :D

Da li to nas drugar iz Mensengl... drzi zastavu ili je koincidencija neverovatna :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Da li to nas drugar iz Mensengl... drzi zastavu ili je koincidencija neverovatna :D

Nije brate i ja nisam mogao da verujem svojim ocima da ima jos jedan takav model. :rofl

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=306&id=108#

Evo slike

Nikola zasto nisam dobio slike na email?

Quote from: "KizaLion"Nikola zasto nisam dobio slike na email?

Brate ja nemam slike niti sam slikao. Tako da neznam. Posalji mi mail onaj tvoj pa cu videti sta mogu da uradim.

Kizonac slike ce vam biti poslate tebi ili Godrinju! Slikali su spomenuti Ultrasi iz Glesenkirchena!!! Cekam i ja da mi ih posalje!!! Nikola verujem ti da si dobro promukao!!!